Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Szegény höri! Nasa megvenné! :DDD

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez jó. :D

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt láttam már... nagyon komoly, amikor láthatóan sebességet vált :) (lehet, hogy ilyen hörcsögöket szereltek a porsche turbo-ba is? a twinturbo-ba meg kettőt?)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én valahogyan megoldanám, hogy energiával lássanak el egy kisebb fényforrást! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#5) mephi666 válasza mexicanraven (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

elgondolkoztam, milyen lenne már szaporítani a hörcsögöket és termeltetni velük az áramot :) persze ellátni őket és takarítani a ketreceiket... a zöldek mit szólnának hozz? :)) párszázezer hörcsög szerintem elég jól fejlesztené az áramot... csak az lenne az egyedüli gond, hogy akkor tekernék a mókuskereket, ha kedvük van... kellene váltás melléjük, akik átvennék a fáradtak helyét :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Móci


Móci
addikt

Kegyetlen jó! Hangosan röhögtem egy nagyot, amikor szerencsétlen bepörgött, és kiesett a kerékből! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Thunderzolee

Hát ilyet kitalálni.. kilométer óra... :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) mexicanraven válasza mephi666 (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem tudom megérné-e?? Az a baj, hogy külsőre jobban bejönnek a deguk(van is kettő), de azok meg nem futkároznak annyit, hogy mondjuk 2-3 naponta ellásák árammal az SE w880-nam! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#9) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Szerintem akár hörcsög moddolt gép is lehetne. Valami toronyházba berakni 3-4 ilyen hörcsögkereket aztán hadd menjenek. Vízhűtésből isznak :D Az ürülék eltávolítására kéne valami módszer, de majd kitalálunk valamit... Nem hiszem hogy sok mindent érne, energiát nem nagyon termelnek, dehát akkoris. Hörcsögmod az hörcsögmod :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.