Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Mokó válasza Urby66 (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nagyon enyhén nyomtam,ennyi volt a közelemben hirtelen,gondoltam többen is szóltok majd ez igy nem jó,de igazából,bevallom nem izgat különösebben a dolog,cserében van előlapi usb kivezetés,van egy másik kisgép is velem,de az a baj vele brand gép tegnap szétszedtem a kisházat mint a legót,de fhuh :-(

Legnagyobb gáz a világon mikor nincs normális géped azt ilyen retro vasakkal kell élni,amivel nagy baj nem lenne,de hát most azthiszem szerencsétlen lettem,ilyen még nem fordult elő.Mondjuk most bekapcsoltam még nem csinálta,de mindegy,ma kaptam előző cégtől leszámolós zsét,már nézek is egy fasza kis matx rendszert azt jóság van.GTX 670 vitt a hátán mindent eddig meg imádom a retro tuningot,de mindennapi felhasználásra egy kevesebbet fogyasztó kompakt rendszer is elég lesz.MATX házat ajánlhattok nyugodtan amibe ATX táp még belefér,mindenhova visszük az LCD TV-t (nagy szivás szállitgatni azt is) és akkor gépen filmezünk meg net tdképpen.Kicsit felkaptam a vizet ezen a kellemetlen meglepetésen,ki nem állhatom ha valami nem működik miután elraktam->elővettem....nah de mindegy,retro vasak irány haza csomagban majd előveszem valamikor.Nekem 99%-os gép nem pálya,PC fronton maximalista vagyok.Mielőtt valaki mondaná a laptopot,előre mondom kifejezetten utálom őket is cipelni 4 évig nyomtam velük,gépházat (büdzsé kategóriást csak!) kidobom általában,a belét meg könnyebb szállitani száraz törölközők között dobozban antisztat zacsiban.Ennyi.Ja meg egy kb 5*4m2-es szoibában vagyunk jelenleg a hely jó tényleg,csak nagyon kevés,2 utazótáskányi ruhát sem tudtunk párommal érdemben kipakolni (szekrény nincs csak egy ilyen nappali szobabútor)

szerk;oxidációról nincs szó (mondjuk mikroszkóppal nem néztem) :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.