Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) puttputt válasza bacsis (#50) üzenetére


puttputt
őstag

Hehe: [link]

---

Gondolom, úgy értette, hogy zsír a géped alaplapja, hogy elbírta a Win7-et, csak nem fejtette ki. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#52) Đ@n!


Đ@n!
tag

Énis kint voltam és személyesen gartuláltam :) Most gratulálok itt is rispect :)

Tudsz segíteni abban h egy IBM A20p-t mivel lehet meghúzni? stefsbvel szokott menni notiknál is:D érdekelne h mit tudhat a cpu ram akdály nincs 133-as vann benne és 1:1hez hajtja a noti azaz 100 tehát ha jó darab a mobil proci és 440BX mobile is úgy akarja akkor meglehet a 133*7,5 ami azért jó lenne tekintve h most ez az 1 rendes gépem itthon :DDD

Érdekes lehet az 1GHZ ennél a csodánál :)

skillZ#Oc Team

(#53) #13260800


#13260800
törölt tag

Gratula ezekhez a csodákhoz :)
Én egy dolgot sajnálok csak. Régen a modding inkább az ügyes és praktikus dolgokról szólt. Manapság az egész elment a "giccs" felé. Ezen a modding kiáltáson is, külön kellene venni a művészi megoldásokat az igazi moddingos gépektől.

(#54) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Először is gratula! :R
Másodszor, azért nem rossz csajszik voltak a rendezvényen. Meg még tetszett a Voyager-ös gép is ;] :DDD

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#55) iday


iday
aktív tag

ST Voyager készitéséröl pár kép.
[link]

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#56) LackoMester


LackoMester
addikt

hát Bacsis,már lassan celeb leszel :DDD egyébként :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#57) bacsis válasza LackoMester (#56) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Isten mentsen a celebségtől :DDD

(#58) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gratulálok neked, most még jobban sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, mert szerettem volna én is kezet rázni veled. Híres lettél, a HOC-nál meg vágd ki a rezet!
#53 Dyra: egyetértek veled, látványra tényleg nem fér el egymás mellett egy tuning gép (még ha negatív tuning is) egy vizuálisan fullmoddolt gép mellett. Kellene két kategória, az egyik a tuning, a másik a mod, így lenne fair a játék. Akkor egymás mellett lett volna bacsis gépe, meg a folyékony nitrogénes. Mekkora kontraszt lett volna! :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#59) puttputt válasza geprombolo (#58) üzenetére


puttputt
őstag

Kivágta: [link] :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#60) geprombolo válasza puttputt (#59) üzenetére


geprombolo
senior tag

Basszus! Ilyen hamar? Jujjdelevagyokmaradvaaaaa!!!!! :Y :Y :Y Gratula a Mesternek, aki nem akar celeb lenni! De az biztos, hogy ismert a magyar modderek-tuningolók körében! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#61) geprombolo


geprombolo
senior tag

Azt már tudom, hogy cikkeket, írásokat lehet figyelni. De hogy lehet személyt figyelni? Egy percig nem nézek oda és bacsis máris alkot valamit! Ez rettenetes! Én meg mindig lemaradok fényévekkel! :O
Lehet, hogy OFF voltam, bocsi

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.