Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

szép ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) AS


AS
félisten

Már várom, és ami fontos árral sem szálltak el most.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) wozzy


wozzy
tag

elfogadnám :K

(#4) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Szép specifikáció. De az a hátlap :((( Ha olyan mint az S5-é, az nem túl szívderítő. Mintha selyemcukor lenne. De egy jó tok mindent megold :D

(#5) Legendd válasza Fr0z3n (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem kell félni tőle, nekem már kimondottan tetszik, jó a fogása :)

Alea iacta est!

(#6) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Remélem 70 ezer lesz. Oh wait...

(#7) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ezen a tabon még a Samu formaterv is elviselhetően fest (megkockáztatom: egész jól néz ki), de ezzel az arany kerettel megint csak giccsparádé. Gondolom van más színben is. Úgy biztos jól néz ki...

Minden szavam magánvélemény!

(#8) spawn21


spawn21
veterán

Egy szép Samsung tábla. Így kell ezt

iPhone 13p

(#9) Márko88


Márko88
aktív tag

Vajon mennyiért lehet majd megvenni kb ? :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#10) Fr0z3n válasza Legendd (#5) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akkor viszont lehet, hogy más mint az S5 hátlapja. Nekem minden áron ki akart csúszni a kezemből amikor fogdostam.

(#11) FATtila78


FATtila78
tag

Jónak néz ki, várós! Csak az a 2 fránya mindig benyomódó gomb ne lenne rajta :( napi 50szer benyomja átlag user a visszagombot, fejem rá

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#12) AS válasza Márko88 (#9) üzenetére


AS
félisten

Edigitálban 130 Gsm boltban 100.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) doki13


doki13
aktív tag

Tetszetős... ha 100k körül lesz az ára,benevezek rá :C

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#14) nbg válasza AS (#2) üzenetére


nbg
senior tag

Azert a 400 €-t picit sokallom... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) C$abi


C$abi
aktív tag

Vártam ezt a tabletet, de remélem nem fog rajta laggolni a Magazine UX...

(#16) Márko88 válasza AS (#12) üzenetére


Márko88
aktív tag

Köszi !

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#17) Lambach


Lambach
tag

Ez amelyiknek olvad a hátlapja?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#18) doki13 válasza nbg (#14) üzenetére


doki13
aktív tag

400€???? :O

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#19) nbg válasza doki13 (#18) üzenetére


nbg
senior tag

Legalabb is itt nemetben. Az LTE varians meg öccáz... :(

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#20) AS válasza nbg (#14) üzenetére


AS
félisten

Úgy 400 ha Samsung garisan edigitálban veszed 27% áfával :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) babkukta válasza Lambach (#17) üzenetére


babkukta
senior tag

Pontosan! Elég gáz azért... és megpróbálják arra fogni, h gyárilag lett rossz rátéve. Nem tudom melyik a rosszabb :F De szerintem a tulajoknak már a legelső használatnál feltűnt volna, ha vmi gyári hiba van a hátlapon, és nem hiszem, h a melegedésre kenték volna ebben az esetben.
Biztos nem egyszerű megfőzni a hátlapot, mert normál használat mellett biztos h nem melegszik annyira, de ki tudja, h az érintett tulajok mit láváskodtak vele

Üdvözlettel, Tibi

(#22) sanyijedi


sanyijedi
őstag

tegnap előtt nyomkodtam, nagyon jó gép! lehet ez lesz a következő tab-om. kézbe valami brutál jó!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#23) -Mosquito- válasza nbg (#14) üzenetére


-Mosquito-
őstag

A 7.7-es 150eFt-tól indult..

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#24) Lambach válasza babkukta (#21) üzenetére


Lambach
tag

Na az akkor nagyon klassz. A telefonom is szokott melegedni, de ezt a kínai elég jól összerakta, úgyhogy nem olvad (Ascend Mate) általában játék, vagy youtubeozás során fordul elő ez a jelenség.
Kicsit szerényebb felbontással, 20-30k-val olcsóbban nem jobb a LG gépe szerinted/tetek?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#25) AS válasza Lambach (#24) üzenetére


AS
félisten

Ez más itt lényeg a QHD 8.4 es Super Amoleden van. Aki ilyet vesz az főleg az miatt veszi meg.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Lambach válasza AS (#25) üzenetére


Lambach
tag

Kb egy árban vannak a Retinás Ipad Minivel, ennyi pénzért akkor az?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#27) babkukta válasza Lambach (#24) üzenetére


babkukta
senior tag

Hát figy, hogy ez mennyire melegszik, tényleg nem tudom. Volt egy cikk a hátlapjáról, Legend írta, h nála is van egy, és nem melegszik. Gondolom az adásban is ki fog rá térni, vagy lesz kérdés. Viszont én 100%ig biztos vagyok benne, h itt az MA nem hardcore gamer csapat, azaz nem céljuk megfőzni a hátlapot, még véletlenül se, így ki se próbálják, h mit bír. Egyébként szép a cucc, tényleg tetszik, általában a Samu cuccok nem jönnek be, de ez jól néz ki. Viszont egy ilyen tabot valszeg én elég komolyan igénybe vennék hardveresen, így kizárt, h megvegyem. (Nem mellesleg 1-2 napja volt egy cikk talán PA-n, h megint(!!!) kigyulladt egy S4. Annyira nekem nem hiányzik, h lángoljon a szobám... :DD )
Te a Gpad 8.3-ra gondolsz? Jókat hallottam róla, de ha a hardvert nézzük, ár/értékben a Samu gyilkolja a G Padot

Üdvözlettel, Tibi

(#28) szabessz válasza Legendd (#5) üzenetére


szabessz
tag

Kedves Legendd!
10.5 változatot nem fogjátok tesztelni?
Köszönöm.

(#29) exelsior1


exelsior1
senior tag

A tab 7.7 óta erre várok. Ha nem rontják el pentile mátrixxal, akkor letarol minden tabletta, legalábbis megjelenítés terén. Csak ne adják arany árban.

Galaxy S10

(#30) Luck Dragon

Kíváncsi vagyok rá :) És végre látom ma az adást:P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Lambach válasza babkukta (#27) üzenetére


Lambach
tag

Egy havi magyar átlagfizetésért szerintem ne olvadjon meg, meg bírja már csóri! :D
Igenis kemény gamer kihívásnak kell alávetni minden eszközt, ott kiderül mi fán is terem az adott termék.
De ez persze csak az én véleményem.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#32) Legendd válasza szabessz (#28) üzenetére


Legendd
senior tag

Szia! Az is nálunk van, lesz róla teszt, adás nem hiszem.

Alea iacta est!

(#33) szabessz válasza Legendd (#32) üzenetére


szabessz
tag

Kedves Legendd!
Köszönöm a választ.
Ha lehet pár mondatot beszélhetnétek 10.5-ről mostani adásba is,kijelző,üzemidő ilyesmi.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#34) halkow válasza AS (#12) üzenetére


halkow
őstag

Annyiért több mint jó szerintem, egy fekete kék combóban elfogadnám

Alcatel onetouch idol2s the king

(#35) gghrtz


gghrtz
őstag

Utálom a Samsungot, de ez kifejezetten tetszik, és az árral sem szálltak el. (Persze az a középső gomb marha nevetséges)

(#36) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Szia Legend. Ez a gép is tudja, hogy rajta keresztül lehet vezérelni a telefont, mint a "10"-es? Ha igen akkor melyik Samsung telefonokkal működik? S3 LTE? Köszönöm.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#37) r-chee


r-chee
őstag

Talán a legfontosabb kérdések a készülékkel kapcsolatban:

1, Milyen a hátlap minősége? (Nem nyomódik-e be túlságosan/nem lötyög/nem ropog?)

2, Mennyire melegszik a készülék - mondjuk FullHD-s tartalmak megnézése során?

3, Home gombba szerelet ujjlenyomatolvasó nagyrészt érzékel-e rendesen?

4, Tényleges üztemidő mennyi egy feltöltéssel és aktív használattal (böngészés+film+játék)?

5, Csak Samsung okostelefonokkal lehet összeszinkronizálni, avagy működik-e a más gyártók termékeivel is?

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#38) davis999sola


davis999sola
tag

Jó bojlernek tűnik

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Egész korrektnek tűnik, kíváncsi vagyok az adásra. :)

(#40) bajaki


bajaki
őstag

Nem néz ki rosszul, bár ez a hátlap még mindig nem igazán tetszik. Ezt leszámítva egész pofás. :)

(#41) Kasya


Kasya
nagyúr

Kezdem ugy erezni, hogy nincsenek is tularazva azok az Ipad-ek :)

(#42) gerii


gerii
addikt

Szerintem sok embernél fog felmerülni, hogy ezt vagy az iPad mini retinát vegye.

(#43) Virsli95


Virsli95
újonc

Vettem kéthónapja egy Galaxy S5-ötés zörög a kamera körül a szervizben azt mondtak ez természetes?
Akinek van rázza már meg és irjon vissza Köszönöm

(#44) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#45) bajaki


bajaki
őstag

Kép és hang OK.

(#46) potafe


potafe
csendes tag

Azok a gombok, azok a ronda gombok OTT LENT! :( :((

"A Nagy TechFan"

(#47) potafe


potafe
csendes tag

(viszont jól néz ki)
A Samsungnak melyik felülete van rajta?
Szóval a Magazin UX.

[ Szerkesztve ]

"A Nagy TechFan"

(#48) Crydan


Crydan
senior tag

USB OTG-t támogat?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#49) bordi10 válasza potafe (#46) üzenetére


bordi10
senior tag

Biztos szebbek a Blade-eden a gombok :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#50) Crydan


Crydan
senior tag

Gorilla Glass van?

(Reklám? :F Na, megoldottam )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.