Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zragon18


zragon18
tag

Lehet hogy ez nekem új De Gear Fitt nem csak Samsungal működik !!!
Én HTC One X-el használom és minden funciót ki tudok használni..!!!
Letöltöttem a gear fit installer apk-t meg a gear fit managar apk és és hibátlanul működik !!
:))

(#102) jacis válasza zragon18 (#101) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez egy érdekes fordulat :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#103) zragon18 válasza jacis (#102) üzenetére


zragon18
tag

Ezek szerint még csak én jöttem rá eddig..:D aki nem hiszi felteszek egy teszt videót is..:D

(#104) f(x)=exp(x) válasza jacis (#102) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Csak így próbálja eladni. :D
Így azért még meggondolandó....de nem nekem! :))

(#105) zragon18 válasza f(x)=exp(x) (#104) üzenetére


zragon18
tag

Fájó szívvel válnék meg tőle így hogy most már jó a telómmal is...:)

(#106) SkyS1gn válasza zragon18 (#101) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor is kva drága :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#107) f(x)=exp(x) válasza zragon18 (#105) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ne fényezd már ennyire... :DD

(#108) zragon18 válasza SkyS1gn (#106) üzenetére


zragon18
tag

Akkor is jobb hogy mindennel működik.. mint hogy csak samsungokkal és azzal sem mindel...:))

attilasd : De ha egyszer király a Cucc... :DD

Csak azért adom el mert a jogsi fontosabb..:)

(#109) maxim01 válasza zragon18 (#108) üzenetére


maxim01
aktív tag

A cucc tényleg király!! Megjelenéskor vettem, brutál jó kis kütyü, S5-el használom. Vízálló is mivel ezzel fürödtem (nem zuhanyoztam) és valóban bírta. Víz alatt viszont szétkapcsol mivel a bluetooth mint kiderült nem kommunikál víz alatt.. :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#110) zragon18 válasza maxim01 (#109) üzenetére


zragon18
tag

Jó Tudni...:) Bár én nem merném vízbe tenni...:D

(#111) maxim01 válasza zragon18 (#110) üzenetére


maxim01
aktív tag

Én úgy voltam vele ennyi pénzért igen is tudja!! Ha meg nem bírja, akkor az elején derüljön ki. :) Nekem csak pozitív véleményem van róla, az alvás figyelő funkciója is tetszik, a pulzus mérés is jól működik, az is kimondottan jó hogy a kapott üzeneteket (viber, gmail, whatsapp stb.) el tudom olvasni rajta nem kell a zsebembe kotorászni a telefonért. Sorolhatnám még amiért tetszik... :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#112) zragon18 válasza maxim01 (#111) üzenetére


zragon18
tag

+1 ...:D

(#113) AS válasza zragon18 (#103) üzenetére


AS
félisten

Kérünk akkor :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#114) zragon18 válasza AS (#113) üzenetére


zragon18
tag

Hamarosan.. Még nem tudom mivel felvenni..:D de megoldom.

(#115) Thedy válasza maxim01 (#111) üzenetére


Thedy
csendes tag

galaxy S5-öt mennyire merted tesztelni víz alatt? :D most pájázom rá én is (ha lehet órával, de nélküle se mondok nemet rá :D) és kiváncsi vagyok mennyire bírja :D (nem akarok vele fürdeni de biztos ami biztos) :D

Sajna melóhelyen youtube tiltva így a tesztet csak otthon láthatom, de amit olvastam róla eddig nekem tetszik és vhonnan szerzek egyet... :D

[ Szerkesztve ]

(#116) maxim01 válasza Thedy (#115) üzenetére


maxim01
aktív tag

A telefont nem raktam vízbe még :) nem is nagyon tervezem, de nyáron biztos jó hogy a vizes fürdőnadrágom zsebébe nyugodtan belerakhatom nekem már az is elég.. A Fit az nagyon jól bírja sosem veszem le mindig rajta van a kezemen fürdés közben.

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#117) jacis


jacis
nagyúr

Tegnap a MM-ben megnéztem a galaxy gear, gear 2 és gear fit triót. A fit nagyon tetszik. A gear 2 meg mégjobban. Meg is rendeltem a Neo verziót. Ha minden ok akkor szerdán negkapom. A régi gear is nagyon szuper de a gear 2-nél már érződikl hogy egy kicsit minden jobban át van gondolva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#118) Parallaxis válasza jacis (#117) üzenetére


Parallaxis
addikt

Honnan rendelted és mennyiért?

(#119) jacis válasza Parallaxis (#118) üzenetére


jacis
nagyúr

XXL-ből 56-ért

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#126) Sword válasza jacis (#119) üzenetére


Sword
őstag

Mit jelent náluk az, hogy ennyiért csak a készüléket adják?
Ugye azért a töltő, kábel stb. benne van?

Rendes Samu garit adnak? Vagy csak bolti gar? Nem nagyon szeretem ezeket a kis *-os odatett megjegyzéseket :/

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#127) jacis válasza Sword (#126) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem tudom mit jelenthet. Ha nem lesz meg minden tartozék meg doboz akkor küldöm vissza a 8 napon belül :)
Gari igazából nem izgat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#141) jacis válasza Parallaxis (#118) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagy átb@szás volt sajnos az egész. Ma hívott az XXL-es gyerek hogy sajnos nincs frissítve a weboldaluk és nincs már ilyen órájuk. Majd csak néhány hét múlva lesz (ehhez képest most is fent van még az oldalukon). Gondoltam ha már beszélünk rákérdezek milyen tartozékok járnak mellé. Mondja a srác hogy igazából semmit. Mondom hogy ez a speckó bőlcső nélkül tőlteni sem tudom így hogy lehet árúlni? Erre nem tudot mit mondani csak annyit hogy ha akarom tőrli a megrendelést... Na gondoltam magamban hogy ez is csak arra jó hogy a sok butus (mint én is) beugorjon nekik.. :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#142) maxim01 válasza jacis (#141) üzenetére


maxim01
aktív tag

Sajnálom, az ilyen boltokat be kellene záratni a francba!!

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#143) jacis válasza maxim01 (#142) üzenetére


jacis
nagyúr

Holnapra itt van a GSMHome jóvoltából :)

Szerintetek ezek a kütyük bírják a tengervizet is?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#145) Sword válasza jacis (#143) üzenetére


Sword
őstag

Ezek is pont ugyanazt játszák. A rendes csomag pont ugyanannyiba kerül, mint egy rendes, nem szürkeimportból származó árut forgalmazó boltban.
Nálam az ilyenek feketelistán vannak... Adásvételivel adják el a telefont/tabletet, mindent, mintha magánszemélytől vették volna adásvételivel... és még rádobnak hatezret a nettóra és úgy "olcsóbbí". A rendes bruttó ár nettója kevesebb, mint a nettón adott, "értékcsökkent" terméké. Vicc, de jogilag biztos rendben van.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#149) Répapüré válasza jacis (#143) üzenetére


Répapüré
tag

Hát igen, a tengervíz...
Én azt szeretném tudni, a napfényt bírják e?
Én ugyanis egész nyáron napozom és érdekel, a szíj hogyan reagál arra ha napfény és víz váltakozva éri?

(#151) jacis válasza Répapüré (#149) üzenetére


jacis
nagyúr

Szegény azóta ki lett tiltva.... :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#152) Sword válasza jacis (#151) üzenetére


Sword
őstag

Én se tengerbe nem vinném és napra sem tenném. Mégiscsak egy érintőképernyős kütyüről van szó, mint tenne vele a só, esetleg a homok... Bele se merek gondolni.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#154) Sword válasza #62219520 (#153) üzenetére


Sword
őstag

ÖÖÖ, hát azért én nem pont erre gondoltam, bevallom a végére vártam egy szót: Bazinga.
Az izzadságban lévő só mennyisége szerintem nem hasonlítható ahhoz, mintha tengerben is használnám. Én arra gondoltam, hogy a nagy mennyiségtől, az apróbb résekbe kirakódna, homokkal együtt pláne. Bár, ha vízálló, akár le is lehetne mosni róla.

Az ember izzadtsága csak nagyon gagyi órákat "rágna" meg anyagában, láttam már olyat is, de az fém volt, nem műanyag.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.