Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ipse89


Ipse89
tag

Aki egy komoly tesztet vár, az inkább most hagyja abba az olvasást, ugyanis ez csak egy rövid ismertető erről a nagyszerű termékről. :)

Ennyi információ, nekem laikusnak elég volt :) Jó kis írás lett :) :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#2) atike


atike
nagyúr

Nem rossz dolog. Én eddig egyszer próbáltam FM transzmittert használni, véletlenül sem volt jó (a mái napig sem tudom mi volt a gond), így le is mondtam a technikai ezirányú vívmányairól... :)

(#3) petij


petij
tag

Szia, RDS-t tud a kicsike? Csak átfutottam az írást, ha írtál róla, ne haragudj.

(#4) gabor85 válasza atike (#2) üzenetére


gabor85
őstag

tesőmnak van, jól működik kocsiban

(#5) jodamester


jodamester
tag

Hol lehet ilyet venni normális áron?

(#6) MaciG válasza petij (#3) üzenetére


MaciG
addikt

Az RDS-en nekem a kocsiban a kütyü nevét írta ki, de a számok címét /előadóját azt nem.

(#5) jodamester: Én 7K-ért vettem, olcsóbban sajna nem találtam. :(

BANZAII

(#7) skrabi


skrabi
senior tag

jó cikk, grat

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#8) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Jó cucc :)

(#9) korpicschess


korpicschess
veterán

Jó dolog ez, szerencsére több telefonban van már (pl. LG Aréna, Nokia N86, N97) :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10) MaciG válasza korpicschess (#9) üzenetére


MaciG
addikt

Ez így van, csak sajna azok közül a legtöbb az elég magas árkategóriába tartozik és van olyan is (valamelyik SE )ahol gyárilag le van tiltva Magyarországon...

BANZAII

(#11) gban válasza jodamester (#5) üzenetére


gban
Közösségépítő

Gigatelnél kisker áron 5500, nagyker áron még jóval olcsóbb, csomagolás nélküli változatban.
Csomagolva kisker 6000.

Postázást nem vállalok.

(#12) zsirfecske


zsirfecske
addikt

30-50 m körüli hatótávval ideális lenne konvojos autókázásra. egyik kocsiban rácsatlakozol a másikban hallgatott zenére és kész a parti :)

(#13) szablya


szablya
tag

Mutattam apámnak, mondta, hogy ő is gondolkodott egy FM transmitteren. Szóval valószínű vesz egy olyan szivargyújtóba valót - lehetőleg okosabbat vegyen, minimum az EQ - , vagy egy ilyet :) Mikor jön haza majd BP-n körbenéz. Szal köszönet a cikkért :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#14) Gergi válasza petij (#3) üzenetére


Gergi
aktív tag

Tud RDS-t, de csak a támogatott telóknál írja ki a szám és előadócímeket. ;)

(#15) Matt Farrell


Matt Farrell
csendes tag

Wayteq navigációs készülékben is van ha jól emlékszem fm tramszmitter, tehát ha nem navigálsz, akkor simán azon keresztül is lehet zenéket kiküldeni a rádióra.

(#16) MaciG válasza Gergi (#14) üzenetére


MaciG
addikt

Akkor az volt a baj, de mind1 is, mert nem hiányzik. :R

BANZAII

(#17) rep3at


rep3at
őstag

Egy ilyenre én is pályázok, sajnos HTChez nem találtam túl bő választékot..

Forward thinking. كرر

(#18) psevdo


psevdo
csendes tag

Hi!

Ha valakit érdekel új 4ehuf-ért, az dobjon egy mélt. Van pár db.

(#19) Szemes0822


Szemes0822
csendes tag

Venni kell egy usb-vel megtámogatott autórádiót meg egy pen drive-ot és nem kell foglalkozni a hatótávval meg a sistergéssel sem. És kezdőknek a legegyszerűbb mert nincs semmi konfigolás bedugod és választasz zenét, ja és egyhamar nem merül le:K
Az FM transzmitterekkel meg az a baj hogy néhány autóba ha bedugod nem lehet váltani, mert úgy kilóg a műszerfalból/rossz helyen van a szivargyújtó (pl. Pista passatja) ;]

[ Szerkesztve ]

Az árak nem tartalmazzák a szállítás költségét! Gyenge elméjűek és olvasni nem tudók kíméljenek!

(#20) MaciG válasza Szemes0822 (#19) üzenetére


MaciG
addikt

"Venni kell egy usb-vel megtámogatott autórádiót meg egy pen drive-ot " -Ez egyrészt drágább és csak saját autóba praktikus, de ha céges autóval dolgozol pl. és nem minden nap ugyanazzal, vagy havonta cserélődnek, akkor nem éri meg mindegyikbe venni. :)

"És kezdőknek a legegyszerűbb " -Nem mintha olyan nehéz lenne beállítani.

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.