Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ABee


ABee
tag

Mostanában nagy divat lett a Nintendo fikázás meg a Wii U temetése. Amikor ilyen témájú topikba tévedek mindig elgondolkodok rajta, hogy a méltatlankodók játszottak-e egyáltalán olyan gyöngyszemekkel mint amiket felsoroltál? A Nintendo azon kevés cégek egyike akik úgy tudják megújítani az exkluzív címeiket hogy azok megőrzik a varázsukat. Szerintem a Wii U nak kb az volt a baja hogy már a rajtkor kellett volna bemutatni rá azokat a címeket amik most voltak E3-on.

(#2) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Jó cikk lett!

(#3) maddogsilver


maddogsilver
csendes tag

Nagy szívfájdalmam a mai napig az Axeley, hogy a játék végén azonnal megemlítették a második részt, és semmi nem lett belőle. Rengeteg időt eltöltöttem azzal a játékkal.

(#4) boost


boost
addikt

Remek összeállítás.

(#5) larryking


larryking
senior tag

Kiváló írás, régi emlékeket ébresztett. A minap kezdtem tolni Zelda ww-t gamecube-on. Hatalmas játék. :R

"We'll meet you where the lights are...."

(#6) KisDre válasza larryking (#5) üzenetére


KisDre
senior tag

Utolsó képen az a piros teherautó kissé szembe megy a térrel :DDD (Ha már kiböktük az axonometria irányát akkor szerintem illene azt betartani, de ez csak az én véleményem.)

Egyébként én nem temetem a Nintendo-t, mindig lesz volt van piaca csupán ahogy szélesedett a gamer piac (mind konzol-PC-mobil téren) úgy Nintendo közönségének növekedése kevésbé volt látványos. De pl WiiU-ból még mindig többet adtak el mint Xbone-ból ha jól tudom, és Xboxnak az se mentség hogy később jelent meg mert már 1 év eltelt.
Úgy amúgy PC-s vagyok nem értek hozzá csak nekem ez az észrevételem. :X

Szerk: Bocsi! Nem válaszként akartam írni :D

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#7) Alba Game válasza ABee (#1) üzenetére


Alba Game
tag

Nem hinném ... szerintem éppen az ellenkezője igaz és MOSTANÁBAN DIVAT LETT felismerni, hogy a Nintendo játékai igazán szórakoztatóak, innovatívak és ugyanez igaz a hardvereikre is. Egyre többen vesznek 3DS -t (pl. a PS VITA helyett) illetve WiiU -t (pl. a PS4 / X1 helyett). Mostmár tleg vannak klassz játékok (pl. WiiU -ra a MK8, DonkeyKong, Pikmin3, Mario 3D World - hogy csak az elmúlt bő fél év gyöngyszemeit említsem), úgyhogy egészen elfogadható a rendszer ár/érték aránya.

A cikk pedig klassz lett, grat ! :C
Én mondjuk várok egy nagygépes GoldenSun -t végre és persze a Metroid -ot WiiU -ra. Advance Wars tökéletes handheld zsáner, jöhet a 3DS -es továbbgondolás. Hjah, és egy Castlevania sem ártana WiiU -ra (bár tudom, az nem Ninti fejlesztés, ám a DS -en rendesen el voltunk kényeztetve...)

(#8) PHM válasza Alba Game (#7) üzenetére


PHM
addikt

Azért azt a Metroid játékot én 3DS-re is el tudnám viselni. :)

Más:
Nagy kedvenc volt anno N64-re a Banjo-Kazooie és a Banjo-Tooie is.
Ezekből egy remake-ért, vagy egy folytatásért azonnal rohannék a boltba.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#9) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Túl fáradt és álmos vagyok ahhoz, hogy most átolvassam, de már első ránézésre is látszik, hogy szép írás, biztos sok idő és energia van benne. :R
Holnap amint lesz egy kis időm végigolvasom és írok konkrét véleményt. :)

What I cannot create, I do not understand

(#10) nebulo


nebulo
tag

A 3DS-es Metroidra magam is nagyon kiváncsi vagyok. Illetve van aki a második rész rebootját kalapálja PC-re, a demó ígéretes.

Az Intelligent Systems-től szerintem nem várhatunk újabb Wars részt. Mostani E3-on a S.T.E.A.M. című játékkal jöttek 3DS-re. Nem tűnt rosznak.

Új IP-nek ott a Splatoon, lehet csak emitt veszek majd egy U-t. :)

Én örülnék egy új Klonoa-nak is - bár ez nem annyira N-exklúzív, de ezen a konzolon lenne a helye -, egy új Wario-t sem vetnék meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) doc


doc
nagyúr

ah, a jo kis Advance Wars, sokat jatszottam vele GBA emulatoron, nagyon szerettem :)

[ Szerkesztve ]

(#12) KatONE


KatONE
csendes tag

http://www.mother4game.com/

(#13) saelin válasza doc (#11) üzenetére


saelin
veterán

Mi haverral mai napig játszuk gba emuval androidon, ráadásul multiban. Nagyon jó játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Mi tesómmal androidon játszunk GBA EMU-n keresztül Advance Wars 2-vel,és nem a grafika a lényeg ezekben a játékokban(a maiakkal ellentétben)
Szerk:A Castlevania: Aria of Sorrow kimaradt,(bár nem oylan régi)illetve a Supaplexet mondanám még :)91-ből
valamint a Bomber man,ami nálunk favorite.

[ Szerkesztve ]

Farhát eladó.

(#15) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Az szerencséje a Nintendo-nak, hogy olyan 25-30 évnyi pénztartaléka van, így még böven lesz ideje vissza térni a csúcsra. A Wii U-t én csalodásnak élem meg, több helyen már 40%-os leértékelésel adják annyiért mint a X360-at vagy PS3-at és semmi kereslet nincs rá, a tabletes kontroller már egyáltalán nem tünnik high-tech-nek, a mérete pedig 2-3 szorosa egy rendes Tabletnek.
Mivel régi motorosok nem kell őket leírni mert ebben a generációban nem száltak be a kínek erősebb a konzolja versenyben, mert a PS4/Xbox One páros is jelenleg azzal küzd, hogy van egy erősebb de alig szebb játékokat futattó konzol amit el kell adni egy olyan piacon ahol már a 4K örület kezd bejönni.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#16) saelin válasza Feruendios (#15) üzenetére


saelin
veterán

A wii u egy nagyon jó konzol! A probléma a tartalommal van. Alig van rá értelmes játék (a mariokat hagyjuk, és ezt most nem bántásképp mondom), pedig lenne benne potenciál bőven. A mediában próbálgattam kb egy órát a konzolt és igen jó benyomást tett. Vannak játékok, amik teljesen jól játszhatóak a kontrolleren, úgy, hogy rá sem nézel a tévére. Már milliószor felhozták a példát: de ha az asszony vagy anyuka tévézni akar, akkor a játékos folytathatja a mókát a tableten. Ha már unja a játékot, akkor böngészhet a neten, videót nézhet youtubeon, zenét hallgathat stb. Igazi next gen, csak rossz sorsra jutott. Ha ne lenne olyan a játék kínálata, mint amilyen most... ps4 helyett ezt venném, de komolyan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.