Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Szerencsétek volt, de azért kár hogy el..rták a nyaralásotokat. :(

Nem hiába lettek meg a cuccaitok, hisz a svéd zsaruk profik.

;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) nemlehet


nemlehet
őstag

Vannak országok, ahol foglalkoznak az emberekkel a hatóságok. Az a gáz, hogy ezen szabályosan meglepődik a többség, pedig ennek kéne lennie az alapnak. Mondjuk ehhez az is kell, hogy ott nem tudod leadni zaciba a lopott cuccot, mert nem veszik át, sőt még rád is zárják az ajtót és hívják a rendőröket.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) daczkó válasza nemlehet (#2) üzenetére


daczkó
aktív tag

+1

Pontosabban le tudod, csak felveszik az összes adatodat is mellé.

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#4) total90 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


total90
veterán

Tobb mint szerencse. OK, tenyleg ott jo a rendorseg, habar itt sem rossz, de akkor sem gondoltam, hogy meg lesz.

(#2) nemlehet

Ezert itt is el lehet adni a lopott cuccot... nem egyszer volt az ujsagban, hogy ez meg az bezart, mert lopott cuccot arultak.
Ismeros vett iPadet, az is lopott volt, aztan el is vettek tole, meg a penzt sem kapta vissza :U Szoval itt sincs maskepp, max tobb a korekkt elado es jobban figyelnek.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem tudom most akkor mi a jó.. :F nyaralásnak annyi és mégcsak nem is lett meg minden. Nyilván a szarhoz képest kevésbé szar, mert előkerült a cuccok egy része, de amúgy?!

[ Szerkesztve ]

(#6) kmisi99 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


kmisi99
addikt

Azért ez is egyfajta kaland, jobb mint több százezres veszteséggel zárni. Én nem lennék szomorú ha meglettek a drága cuccaim. Engem ma pl több liter hideg pocsolya vízzel öntözött meg több autó mikor elszáguldottak a bicikli út mellett telibe a pocsolyába, szarrá áztam széjjel fagytam (nem Magyarország) Mégis, ha tudnám hogy jókora büntetést kap az ilyen paraszt akkor igen boldog lennék.

(#7) total90 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


total90
veterán

Az a jo, hogy visszakapom, amit elloptak :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.