Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) erre válasza Karma (#300) üzenetére


erre
csendes tag

Köszi!

Tehát akkor ez egy BB net alapú chat. Magyarán a mobilnet élőfizetést eszi.
Ehhez be kell regisztrálni, vagy ez automatikusan jár a BIS/BES előfizetéssel?

Más!

Mi a teendő, ha én itthon regisztrálom a telefont ( remélem jól mondom ), de huzamosabb ideig külföldön szeretném használni ( USA ). Nem lesz más dolgom, csak beteszem a kinti Sim kártyát és előfizetek az ottani BIS -re?

(#302) Bobby G. válasza erre (#301) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Igen, úgy működik mint egy chat! Ha van BIS-ed, akkor Pin alapján tudsz kapcsolatot felvenni más blekisekkel..:) Második kérdésedre nem tudom a választ sajna....

(#303) erre válasza Bobby G. (#302) üzenetére


erre
csendes tag

És látom azt, ha a másik online. tegyük fel mondjuk ha már nem BB-t használ, akkor az kiderül nekem valahonnan?
Ezt a Pin el kell kérni a másiktól, vagy hogy derül ki? Lehet keresni valami alapján valami adatbázisban mint mondjuk a Skype -ban?
Vagy ez hogy történik?

(#304) Bobby G. válasza erre (#303) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Szerintem nem lehet látni, hogy képes-e fogadni az üzenetet, csak azt, hogy megkapta-e, vagy éppen ír-e választ... De lehet csak én nem találtam. A pint el kell kérni, nem lehet keresni. Végül is ez a telefon nagyon a biztonsági dolgokra megy, lásd pl.a bluetooth megosztásokat, ahol nem lehet csak úgy küldözgetni bármit egy blekire.

(#305) erre válasza Bobby G. (#304) üzenetére


erre
csendes tag

Az mit jelent, hogy nem lehet akármit küldeni rá?

(#306) Bobby G. válasza erre (#305) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Csak ha kezdeményezi a Blackberry, hogy fogad. Tehát a sorrend nem az, hogy: küldök valamit a BB-re, az engedélyezi és fogadja, hanem a BB engedi, hogy fogadhat fájlt, és ezután tud küldeni más telefonról....:)

(#307) erre válasza Bobby G. (#306) üzenetére


erre
csendes tag

Hasonló mint a Nokiánál a Bt beállításnál a mindenki láthatja funkció.
Nem?

(#308) erre válasza Bobby G. (#306) üzenetére


erre
csendes tag

Te amúgy használsz BB -t?
Melyik szolgáltatónál vagy?

(#309) Bobby G. válasza erre (#307) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Nem tudom, régen volt Nokiám. A lényeg, hogy addig még csak kezdeményezni sem tudja a küldést a másik telefonról, amíg Te nem engeded meg a fogadást a Blekiröl.

(#310) Bobby G. válasza erre (#308) üzenetére


Bobby G.
senior tag

1 éve van Bold-om. Előtte 2-3 havonta cserélgettem a telefonjaimat, néha egyszerre több is volt, amiket cserélgettem. Most nem akarok cserélni amíg ez szét nem megy, van nem jön ki egy új-jobb Blackberry...:) Vodafone előfizető vagyok, de sajna itt a leg drágább a BIS...:(

(#311) erre válasza Bobby G. (#310) üzenetére


erre
csendes tag

Én pannonos vagyok, de a BIS 2 ezer ft és csak 150 MB -ot tartalmaz. Elég az?
Őszintén megmondom, hogy most van egy e72-m, de egy kicsit csalódott vagyok tőle és félek, hogy gyorsan be fog szni.
Mindig is két telefonom volt, mert két kártyám is van. Nagyon szimpatikus kezd lenni a BB, mert nincs fölösleges ficsörökkel teli rakva, amik csak hibalehetőségek.
Nekem kb 900 kontakt van amit használok. Ezzel megbirkózik?

[ Szerkesztve ]

(#312) Bobby G. válasza erre (#311) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Vodánál 3 ezer és 50 mega..:) Nekem elég, bár túl sokat nem használom. Levelezés, néha GPS. Kontaktokkal szerintem nem lesz gond, bár nekem csak kb 250 kontakt van rajta. Azért kicsit más a Bleki kezelése mint egy nokiának, egy darabig eltartott mire hozzászoktam, de most már nagyon bírom....:) 1 év alatt egyszer fagyott, akkor is mert rátelepítettem egy hülye programot. Gyors, megbízható, és jó a minősége.... Ennyi! :)

(#313) erre válasza Bobby G. (#312) üzenetére


erre
csendes tag

Én sem webezgetésre használnám. Leveleket olvasnék küldenék rajta. GPS is csak talán.
Egyre szimpatikusabb :)
És bízom benne, hogy most Telenor bácsi a mobilnet jobb lehetőségeivel akar hasítani majd.

[ Szerkesztve ]

(#314) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Sziasztok!

Egy kártyafüggetlen BB 8520-asom van, teljesen jól szuperál. Egyelőre vodás vitamax kártyával használom (OperaMinin keresztül megy is a net), de később beröffenteném a pannonos számomon a BIS-t.

Ezzel kapcsolatban egy kérdés: a Pannonnál a BIS 150 megája felhasználható netezésre is ugye? Mert a szolgáltató oldalán van néhány ellentmondásos info. Azt írják, hogy webes tartalmak elérésére is felhasználható, viszont lejjebb az van, hogy csak internetes opcióval együtt működik, ergo a 2070 forintos BIS mellé kell vmilyen havidíjas netcsomag.

Vkinek vmi tapasztalata ebben az ügyben?

Előre is köszi!

(#315) P100


P100
senior tag

Sziasztok,

Kérlek segítsetek:

hogy tudom magyarítani a a BB Storm 2 9520 telefonomat?

Másik kérdés: ha megjelenik egy új BB operációs rendszer (OS 6), akkor azt fel tudom majd tenni valahogy erre a készülékemre is?

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#316) CosmicLaca


CosmicLaca
csendes tag

Üdv, az lenne a kérdésem, hogy a kicsit régi BB 8700-at Bluetooth GPS-el lehet-e használni, és ha igen mi kell hozzá, hogy kell konfigurálni? Ha valakinek sikerült kérem segítsen.

Kösz
L

(#317) Breaker válasza P100 (#315) üzenetére


Breaker
tag

Szia!

Igen, ha támogatni fogja akkor a Desktop Manager-el fel fogod tudni updatelni.

Udv
Breaker

(BB Storm 2 9550)

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#318) mlinus


mlinus
őstag

üdv.

vodánál vettem egy bb 9500 storm-ot. vettem hozzá bb internetet, be is állítottam a windows live-os címemet. kipróba, megy, minden stimmel, fasza.

2 órával késöbb küldtek emailt ,de a telefonra nem jött meg (azóta többször próbáltam, újra is elküldtem a szervízkönyveket, stb, nem segített). viszont ha a telóról írok, az elmegy teljesen jól.

ráraktam a gmail-es accomat is, az persze hibátlanúl működik.

ilyenkor mi lehet? :F

(#319) lezerpiramis válasza mlinus (#318) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hello!

A webes felületen megfelelően regisztráltad a live-os címet? Mármint engedélyezve/hitelesítve van? Mert ha nem, az szokott gondot okozni.

lp

(#320) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, nekem van par kerdesem, ami meg nem tiszta...

- azzal, h elofizetek a BIS-re, csak 1 postafiokot tudok beallitani, vagy tobbre is lehetoseg van?
- jelenleg milyen firmware fut a 9700-es Bold masinan, illetve mi az oprendszer verzioja? esetleg van valahol olyan video, amin meg tudnam nezni a funkcioit es a szoftver kepessegeit?
- roamingolas eseten ugye egyszeruen kikapcsolhato a szinkronizalas? a gatyam is ramenne....

Koszonom,
b

[ Szerkesztve ]

(#321) erre


erre
csendes tag

Sziasztok!

Független BB -t szeretnék vásárolni. Melyik környező országban van BB store? Létezik egyáltalán ilyen?

Van valami honlapjuk?

(#322) D@niel válasza erre (#321) üzenetére


D@niel
addikt

Szia, a Speedshop-nál lehet vásárolni BB-ket.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#323) erre válasza D@niel (#322) üzenetére


erre
csendes tag

Szia!

De az nem kimondottan BB store.
Olyat keresek mint a Motorolanak a Motoker pl.

A Speedshopban egyszer, régen vásároltam valamit és hát nem maradt meg bennem róluk jó emlék.

(#324) D@niel válasza erre (#323) üzenetére


D@niel
addikt

Értem. Itthon nincs ilyen, német országban lennie kell. Amúgy a Speedshop-ot nekem sokan szokták ajánlani, szerintem megérne egy próbát. Nem tudom mi volt a gond vele régen, de szerintem most nagyon jó üzlet, én csak ott vásárolnék.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#325) lezerpiramis válasza benczeb (#320) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hello!

-BIS esetén max. 10 postafiókot regisztrálhatsz, illetve még egyet, amely a BIS regisztrációs felületéhez kapcsolódik (ennek címe a szolgáltatótól függ).
-Úgy tudom, hogy az OS 5.0.0.405 fut most ezen a telón.
-A "Beállítások" menüpont "Mobilhálózat" pontjában van egy lehetőség, ahol meg lehet adni, hogy barangolás közben is éljen-e z adatszolgáltatás. Ha itt kikapcsolod, nem fog szinkronizálni.

Üdv:
lp

(#326) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Nekem is lenne egy kérdésem: ha van BIS a kártyámon, de van aktív Wi-Fi kapcsolat is, akkor egy BB 8520-as melyiket fogja előnyben részesíteni? Ki kell valahol választani a telóban, hogy a levelek ilyenkor Wi-Fin keresztül jöjjenek, illetve hogy az egyéb alkalmazások (msn stb.) is ezt használják? Egyedül a gyári böngészőnél lehet ezt külön kiválasztani.

Előre is kösz!

lp

(#327) lezerpiramis válasza lezerpiramis (#326) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Közben meg is van a válasz, mivel a "Szolgáltatások állapota" menüpontban ezt le lehet csekkolni. Úgy látszik, hogy a Wi-Fit előnyben részesíti a telefon.

(#328) ZP67


ZP67
tag

Sziasztok!

Az App World mi alapján azonosít be engem?

Reménykedtem, hogy Németországban menni fog, de sajna nem.

Állítólag van remény hogy a Bold II-m független, esetleg egy külföldi sim kártya segít? Vagy a service book-ok úgyis elárulnak?

Köszi előre, bocs, hogy nem jártam bővebben utána mielőtt írtam.

Üdv,
ZP

(#329) Dundy


Dundy
tag

Hallottam, hogy vannak olyan Skype verziók, amik bár furmányos módszerekkel, de engedélyezik a Skype VOIP kommunikációt BB-n. És nem arra gondolok, hogy a Skype Out szolgáltatásnak adok egy közelemben levő mobil/vezetékes számon és azon visszahívnak és fizetem azt a hívás plusz a másik fél felhívását.

Hanem, hogy pl. Skyperól Skypeot ingyen hívhatok. Erről tud valaki bővebbet?

(#330) Breaker válasza erre (#321) üzenetére


Breaker
tag

Szia!

Nekem BB Storm 2 9550em van , és Crackutil nevu programmal folraktam az Appworldot és teljesen jol mukodik, kivéve a fizetős része - az nincs magyarorszagon.

A T-mobile nekem azt mondta hogy idén bevezetik itthon is.

Udv,
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#331) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Hy All!

Előre is bocsánat a h*lye kérdésért, de nem ismerek a BB. rendszert. Magyar nyelvű a teló?

:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#332) sasa134 válasza Joe bácsi (#331) üzenetére


sasa134
addikt

igen, magyar

Avanti Roma

(#333) S73V3


S73V3
tag

Meg tudnátok mondani, hogy a BIS/BES aktiválása nélkül lehet-e klasszikus push emailt fogadni ezzel a BB vel? Tehát sima mobilneten keresztül.
Előre is köszi

(#334) Istv@n válasza Breaker (#330) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Hello!

Az appword-öt hol lehet megtalálni letölthető formátumban? A crackutil megy, látja a telefont, csak a fájl hiányzik....

Köszi előre is!

(#335) soap


soap
csendes tag

Srácok, segítségeteket szeretném kérni. Erősen gondolkodom egy Bold 9700-as beszerzésén, azonban kicsit utána jártam, és rájöttem hogy a modell már több mint fél éves.
Na most ezzel csak annyi a problémám, hogy mindenképp a legfrissebb RIM csúcstelefont szeretném megvenni, és tulajdonképpen az érdekelne, hogy szerintetek érdemes-e várni a következő modellfrissítésre, 1-2-(3) hónap várakozás nekem se jelentene komoly gondot... Mi a véleményetek erről?

(#336) SZ4B válasza S73V3 (#333) üzenetére


SZ4B
tag

nem
Istv@n blackberry.com-on van letölthető változat is, de ha magyar készlék, magyar kátyával semmi értelme, mert sem a free, sem a fizetős része nem működik

szigNÓ

(#337) Istv@n válasza SZ4B (#336) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Hello!
Köszi!

Kár... Azt hittem a free részleg menne... Mi lehet a megoldás ebben az esetben? (Blackberry 9500-ról lenne szó, ha ez számít)

(#338) SZ4B válasza Istv@n (#337) üzenetére


SZ4B
tag

nekem is az van, én azt csinálom, h. az appwolrld webes részéről kinézem ami kell, pl. ha free, ellátogatsz a gyártó oldalára, letöltöd onnan és a desktop manager-el feltelepíted

szigNÓ

(#339) erre


erre
csendes tag

Sziasztok!

A Bold 9700 tud csoportos sms-t küldeni?
Sms -ről van visszajelzés lista?

(#340) erre válasza erre (#339) üzenetére


erre
csendes tag

Valaki?

Másik kérdés!

Ha sms -t küldök, akkor be lehet állítani hogy legyen nekem róla jelentés? Úgy mint a nokiánál?

(#341) erre válasza erre (#340) üzenetére


erre
csendes tag

?
Senki?

(#342) erre


erre
csendes tag

Él még ez a fórum?

(#343) CosmicLaca


CosmicLaca
csendes tag

Sziasztok!

Egy megázott BB 8700-hoz keresnék korrekt szervízt. Úgy tűnik funkcionál de a kijelzője nem működik (fehéren világít, az ázás után pár napig még működött). Ha megérné megjavíttatnám de nem találok szervízt hozzá.

L

(#344) sasa134 válasza erre (#342) üzenetére


sasa134
addikt

Tedd fel itt a kérdést, itt nagyon pörög a BB, válaszolni fognak.

Avanti Roma

(#345) erre válasza sasa134 (#344) üzenetére


erre
csendes tag

Köszi!

Megyek oda :)

(#346) 19csiga88


19csiga88
csendes tag

Sziasztok!Létszíves segítsetek! Venni szeretnék egy Blackberry 9530 Storm-ot ,és van is egy de az ember azt mondja hogy külföldi vodafonos ,és itthon függetlenítve lett, az lehet regisztrálni vagy lehet azon netezni, e-mailozni? mert valahól olyat olvastam hogy ezeket itthon nem lehet így regisztrálni mert az ottani kód kell vagy mi ,pontosan nem tudom, mert nem értek hozzá és hülyeséget nem akarok mondani!

Aki ért hozzá könyörgöm segítsen, hogy megéri e megvenni minden rendbe lesz e vele e téren vagy hagyjam, mert az ember 35 ezerért árulja!Doboztól kezdve minden tartozék megvan hozzá szóval elhiszem h külföldi de mennyire neccesek ezek?

üdv. András

19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#347) amanoba


amanoba
őstag

hali

adott egy BB 8310, sms írásnál hogy lehet beállítani, hogy ne csak 70 karakter legyen?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#348) sasa134 válasza amanoba (#347) üzenetére


sasa134
addikt

állítsd át a nyelvet angolra

Avanti Roma

(#349) amanoba válasza sasa134 (#348) üzenetére


amanoba
őstag

megvolt, de vmiért nem vettem észre, h most már 160 karakter van.. :B

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#350) magic man válasza Zsolto (#50) üzenetére


magic man
csendes tag

Szívesen venném, ha tudna segíteni valaki.

Egy Storm 9500 mobilom van, és szeretném GPS-ként is használni, de nem tudom, hogy hol lehetne hozzájutni egy térképszoftverhez.

Kérem segítsen, aki jártas ebben a témában.
Nagyon köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.