Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

erősen gondolkoztam, hogy szabad legyen-e hozzászólni, de bízok benne, hogy nem szabadulnak el az indulatok túlságosan...
engem felháborított ez a húzás... havi 10ezer ft-nyi ebédcsekket kapok, amit itt kecskeméten 1 szupermarketben fogadnak (fogadtak) csak el vásárláskor... ez a hely elég drága is lett, de legalább elfogadták, mert tudtam rajta húst és különböző éppen szükséges dolgokat venni... néha-néha befért 1 kis extra is... szó, mint szó: jól jött ez a havi 10ezer ft, amit bevásárlásokkor elkölthettem... gyakran elment belőle azonnal 8-9ezer ft és a maradékból vagy lett pizza rendelve, vagy átment a következő hónapra...
mostantól ez már nem így lesz :( főképp a húsok miatt örültem a csekknek, mert 2személyre fel lehetett tölteni a fagyasztót rendesen... nem is tudom, mit tudunk majd így kezdeni ezzel a helyzettel, mert azért havi szinten 10ezret étteremben elkölteni elég morbid főleg úgy, hogy eléggé kiürül mindig hónap végére a kassza...
még egyszer kérek minden érintett hozzászólót, hogy nagyjából maradjon fröcsögés és politikamentes a topik... esetleg jobbnál jobb ötleteket lehetne írni, hogy leggazdaságosabb felhasználásra ki milyen ötleteket tud...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.