Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) #56573440 válasza #51736960 (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

figyelj a jelenlegi munkahelyemen ami szintén kis magyar cég, 60k nettóval kezdtem mint a takarítónő 4 óra bejelentett "gyakornokként". minden évben szépen odabattyogtam, megmondtam hogy üljünk le, megmondtam hogy mit tettem le az asztalra, milyen projektek voltak, stb, bólogatott hogy igen, én mondtam egy emelést amit szerettem volna, aztán ő aludt rá egy hetet és mondott valamit hogy szerinte hogy van. aztán pár nap alatt kialkudoztuk azt, hogy merre a mennyi a hova. azóta eltelt 6 év, és ez továbbra is megmaradt, és meg is fog.

megy a cégnek, sok a meló, egyre több a felelősség, belemászok amibe lehet, és ezzel van egy kártya a kezemben minden évben amivel tudok indokolni bármit.

szerintem nyugodt lélekkel be lehet mondani 50k-t, max a főnök le fog belőle aludni valamennyit, és kész. arra egy normális helyen nem mondják azt főleg egy ilyen munkaerőnek hogy ki vagy rúgva, max annyit hogy most nem megy, aztán majd beszéljünk róla 5-6 hónap múlva, vagy azt böki hogy 30 ami most sajtolható take it or leave it.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.