Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) mayhew válasza neil_mullen (#2339) üzenetére


mayhew
csendes tag

Hello, én is így jártam! Bpisti féle driverekkel állandóan lefagy összeomlik stb... Ma felteszem a support által adott drivereket. A régi drivereket hogy szedted le ha leszedted, vagy elég ráfrissíteni? Nálam most nincs egy sárga felkiáltójel sem az eszközkezelőben! Nálad van? Szerinted melyik lehet a bugos driver? Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#2352) neil_mullen válasza mayhew (#2351) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

sajnos azt nem tudom megmondani hogy melyik a bugos... bisti féle driverekkel nem volt egyetlen kérdőjel sem, amit siralo tól kaptam annál egy kérdőjel van (valószínűleg az a szenzor ami a képernyő forgatásért felel, ugyanis nem forog). én nem szedegettem semmit, ujraraktam az egész gépet. a support konkrétan wi7hez adott drivert neked? siralo-é ugye wi8-as, tehát ha igen akkor megoszthatnád a tiédet itt...

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2353) mayhew válasza neil_mullen (#2352) üzenetére


mayhew
csendes tag

Én is a siralo által megosztott drivereket tettem fel, most tesztelem, úgy tűnik stabil minden, nekem is lett egy sárga felkiáltójel, de netről frissítve talált magának drivert és az is eltűnt. :C

(#2354) mayhew válasza mayhew (#2353) üzenetére


mayhew
csendes tag

Jól sikerült a teszt, fagyás nélkül működik ezekkel a driverekkel! Viszont néha bekapcsoláskor elő jön ez a hibaüzenet: "A cortana és a start menü betöltése nem sikerült, kérjük jelenkezzen be újra" Utána megy rendesen, hogy ezt miért csinálja nem tudom. :F

(#2355) bisti79 válasza mayhew (#2354) üzenetére


bisti79
tag

A cortana Magyarországon nem elérhető. A "start menüs" hibaüzenet viszont már a bétákban is előfordult egyes gépeken, magyarázat nem igazán volt...

(#2356) #43783936


#43783936
törölt tag

Üdv!
Ha valaki tudna dobni egy Wi7-es Sileadtouch.fw-t (touch driver) azt nagyon megköszönném.

(#2357) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

[link]

a linkben található leírásban lehet úgy paraméterezni a scipt-et hogy ne legyen recovery partició? (nekem nem fontos, ha kell be BOOTolok pendriveről és újrahúzom mint az asztali gépet)

Válaszotok és segítségetek előre is köszönöm!
:R

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#2358) MasterMark válasza fkenny (#2357) üzenetére


MasterMark
titán

A Recover-n van a rendszer lényegében arról boot-ol.

Switch Tax

(#2359) jFox válasza SirAlo (#2344) üzenetére


jFox
őstag

Ezt láttad/láttátok már: [link]

Először azt hittem, hogy megint jó árban van, de utána láttam, hogy ez Androidos. :C
Mondjuk egy jobb kijelző nem ártott volna bele, ha már remake-et csinálnak . :K

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2360) SirAlo válasza jFox (#2359) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Ha valaki vesz egy ilyet nem tudna lementeni rola az androidot valahogy?

(#2361) jFox válasza SirAlo (#2360) üzenetére


jFox
őstag

A support oldalon nem lehet letölteni? (Nem néztem, csak gondolom...)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2362) Clorf


Clorf
tag

Üdv!

Feltudná valaki tölteni egy elérhető tárhelyre a "siralo" féle drivereket?

Tiszta telepítés után felraktam egy driver csomagot amit az egyik felhasználó feltöltött "Drivers ALLVIEW WI7.rar" néven.

A gép 5-10 perc üzem után lefagy, kikapcsolt képernyőnél nem kapcsol vissza. Nincsen semmi sárga felkiáltójeles eszköz.

A másik kérdésem az, hogy lehet az, hogy Insider Program-os ként letöltöttem a hivatalos telepítő készítőt, és nem a legfrissebb Win10 et rakta fel a gépre. Winver "build 10240" et ad ki amikor már a "Build 10547" nél járunk...

Segítséget előre is köszönöm!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2363) Clorf válasza Clorf (#2362) üzenetére


Clorf
tag

Kieg: A "bisti79" féle driver csomag.

A táblám a 16 gigás Allview Wi7
A win10 telepítésnél töröltem a backup particiót (de megmaradt, csak üres lett).
Próbáltam elötte simán a pendrive ról frissíteni, ami állandóan visszaállítani akarta az előző rendszert, ez után csináltam a "tiszta" telepítést.

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2364) neil_mullen válasza Clorf (#2362) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

link

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2365) Clorf válasza neil_mullen (#2364) üzenetére


Clorf
tag

Köszönöm, e mellett ugye kell még a "Intel Embedded OS Drivers for Windows 8.1 32bits\proc_io_win8.1_32_603.9600.1948.32979.zip" ?

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2366) Clorf válasza Clorf (#2365) üzenetére


Clorf
tag

Oké felraktam ezeket a drivereket és így már tökéletesen működik!
Köszönöm neil_mullen és SirAlo!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2367) neil_mullen válasza Clorf (#2365) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

én ha jól emlékszem csak ezeket raktam fel. egy ismeretlen eszköz maradt, és nem forog a képernyőm, de ez engem nem zavar...

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2368) demonkiraly


demonkiraly
újonc

Esetleg aki már lépet kapcsolatba a supportal az nem tudna nekik megint írni hogy az Android telepítőt nem-e elküldenék?
Mert néha azért jó lenne rá az is. És mivel van már android verzió is ugyan annyiért így jó lenne rá megszerezni a telepítőt hogy ne keljen még egyszer megvenni ugyan azt.

(#2369) SirAlo válasza demonkiraly (#2368) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Android nekem is nagyon kellene:) Esetleg akinek androidos valtozata van nem lehet a mar telepitett androidrol telepito lemezt csinalni valami programmal ?

(#2370) mayhew


mayhew
csendes tag

Ezt a hibaüzenetet el lehet valahogy tüntetni?

(#2371) fer


fer
őstag

Hát ha ez segít az androidra vágyóknak: [link] [link]
Az image-ek között lehet van olyan ami jó lesz erre is!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2372) fer


fer
őstag

Andriod ezt a verziót fel tudtam másolni a pendrive-ra a megfelelő beállításokkal, már csak meg kellene próbálni, hogy bootol-e róla a kütyü, én nem akarom elcseszni W10-et így is elég sokat küszködtem vele mire jó lett!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2373) Clorf


Clorf
tag

Üdv!
Tudja valaki, hogy az SD kártyát hogyan lehet olyan meghajtóként megcsinálni, amire pl programokat lehet telepíteni? Egy 32 gigás CL10es kártya és mielött szét... eltoltam az eredeti rendszert, ott még simán működött minden bármire is formattáltam az SD kártyát...

Válaszokat előre is kösz!

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2374) SirAlo válasza fer (#2372) üzenetére


SirAlo
aktív tag

En probaltam de csak live cd modba :
a 4.4-es r3-at , azzal nem ment a touchscreen, es az elforgatas forditva mukodott
4.4r2-nel volt touchscreen de ott meg wifi nem volt es elforgatas egyaltalan ha jol emlekszek

Lehet ki kellene probalni regebbi verziokat is? ( Amugy ha csak live cd-rol bootolom, igy nincs telepitve csak a pendrivrol fut ugyanazokat a drivereket hasznalja mintha rendesen telepitenenk nem ?)

(#2375) fer válasza Clorf (#2373) üzenetére


fer
őstag

Leformázod és ha a program engedi, hogy kiválaszd a telepítés helyét akkor oda irányítod és kész! Ez windows op. rendszer csak a programon múlik, hogy hová engedi a telepítést, én még nem is találkoztam olyan programmal ami nem engedte volna a tallózást!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2376) fer válasza SirAlo (#2374) üzenetére


fer
őstag

Fogalmam sincs, én nem próbáltam, és nem is fogom, nem azért vettem windows tabot, hogy azt a szutyok androidot erőltessem rá, csak azért kerestem, mert vannak itt egyesek, akik nem ismerik a keresőt (ne vedd magadra)!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2377) Clorf válasza fer (#2375) üzenetére


Clorf
tag

Win10 ben egy update után letiltja, effektív pl Firefox ot meg Notepad++ telepítőben hiába adtam meg neki hogy az SD re rakja, azt írta 0gb hely van rajta.

Időközben megoldottam btw. Youtube videón végig veszi hogyan kell fdisk el particionálni a kártyát és elsődleges particiót adni neki. Azóta megy.

https://www.youtube.com/watch?v=8ZlOjtcBv4w

[ Szerkesztve ]

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2378) fer válasza Clorf (#2377) üzenetére


fer
őstag

A lemezkezelőben minden fontos műveletet el lehet végezni a háttértárakon! Sajátgép, jobb gomb, kezelés! De ez már tényleg nagyon alap dolog, nem gondoltam, hogy még eddig sem jutottál!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2379) arnd válasza fer (#2372) üzenetére


arnd
senior tag

Már volt egy hasonló kolléga aki ezt az android-x86 -os droidot favorizálta, de ezekre az inteles tabokra nem ez való, nincsenek a megfelelő driverek beforgatva, optimalizálva stb. szóval ez nem való erre a tabra sem.
Az inteles droidokat az intel saját flashelő/particiónáló progijával kell felrakni.

(#2380) fer válasza arnd (#2379) üzenetére


fer
őstag

:F

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2381) Clorf válasza fer (#2378) üzenetére


Clorf
tag

Bocs de azzal kezdtem, először csak azt hittem az Exfat-ot nem csípi. De Ntfs re formázva sem bírta. Az a szuper "jobbklikk-gombos" formázás nem ad "elsődleges partíciót" a kártyára, legalábbis nálam akkor nem.
De ha kétled az alap problémát, tessék egy cikk ha érdekel:

https://www.thurrott.com/windows/windows-10/4711/microsoft-postpones-windows-10-ability-to-install-apps-on-sd

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#2382) Zotyit válasza Clorf (#2381) üzenetére


Zotyit
csendes tag

Valaki esetleg tudna segíteni allview wi8g touch screen driver ????

Timár Zoltán

(#2383) Re4zOon


Re4zOon
csendes tag

Üdv!
Talált már valaki megfelelő új akksit? Ki kéne dobni a benne lévő pöttöm 2400-ast, de sokkal nagyobb nem fér bele, külső megoldás pedig eléggé kényelmetlen :/

(#2384) spammer


spammer
veterán

Szedett már szét valaki ilyen tabot? Érintőpanelt vajon lehet rendelni hozzá ebay-ről, típusát tudja valaki? :F Mondjuk nálam egy androidos van most, de szerintem az mindegy, a tab ugyanaz.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#2385) neil_mullen válasza Re4zOon (#2383) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

link

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2386) fer


fer
őstag

Az automatikus képernyő forgatás működik már valakinek W10 alatt?

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2387) MasterMark válasza fer (#2386) üzenetére


MasterMark
titán

Nálam jó.

Switch Tax

(#2388) fer válasza MasterMark (#2387) üzenetére


fer
őstag

És hogy sikerült?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2389) MasterMark válasza fer (#2388) üzenetére


MasterMark
titán

A gyorsulásmérő driver telepítése után, csak át kellett kapcsolni a kis kapcsolót, hogy automatikusan forogjon.

Switch Tax

(#2390) fer válasza MasterMark (#2389) üzenetére


fer
őstag

Pontosíthatnád, nekem nincsen semmilyen kapcsoló...

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2391) fer válasza MasterMark (#2389) üzenetére


fer
őstag

Na megoldódott!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2392) MasterMark válasza fer (#2391) üzenetére


MasterMark
titán

Vagyis van mégiscsak kis kapcsoló? :))

Switch Tax

(#2393) fer válasza MasterMark (#2392) üzenetére


fer
őstag

Nem volt kapcsoló, azért mert én az eszközkezelőből telepítettem fel! Most újra telepítettem, és megjelent még egy az érzékelők között valami "SDO-érzékelő v2", és most már be lehet állítani a forgatást! :C

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2394) MasterMark válasza fer (#2393) üzenetére


MasterMark
titán

A programot is fel kell rakni, amit csak rendes telepítéssel rak fel. Csak a driver nem elég ilyenkor. :)

Switch Tax

(#2395) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Üdv! Érdeklődni szeretnék,hogy valaki Budapesten, esetleg solymár-Pilisvörösvár vonalon újra tudná rakni nekem a kis tabletem? :U Sajnos nekem se usb-s billentyűzetem nincs, se usb hubom, és ezek nélkül elvileg nem lehet kivitelezni a dolgot, de ha van valakinek ötlete,hogy hogyan tudnám megcsinálni szívesen hallgatom. Előre is köszönöm! :R

Elszeretném adni,és egy teljesen tiszta rendszerrel szeretném az útjára bocsájtani.

[ Szerkesztve ]

(#2396) envagyok


envagyok
veterán

Gyári rendszert fel lehet frissíteni valahogy hivatalosan win10-re?
Nekem kevés memóriát ír.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#2397) MasterMark válasza envagyok (#2396) üzenetére


MasterMark
titán

Igen fel.

Kevés memória? Nem a háttértár kevés?

Switch Tax

(#2398) Melack


Melack
veterán

Kérdés: ha a gépház nem engedi az alaphelyzetbe állítást (nem írja miért), valamint a profilomat is leválaszottam, így már csak offline, de nem tudok belépni, akkor hogyan tudom alapra tenni a gépet? Van vmi gombkombó?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2399) MasterMark válasza Melack (#2398) üzenetére


MasterMark
titán

Próbáltad úgy, hogy shift+újraindításra kattintasz és ott? Azt hiszem ott is lehet.

Switch Tax

(#2400) envagyok válasza MasterMark (#2397) üzenetére


envagyok
veterán

De, a háttértár.
Aztán sikerült, de 3GB maradt szabadon a régi file-ok kialakítása után, úgyhogy visszatettem a régit, így 6.5GB van.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.