Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Aldhissla565


Aldhissla565
csendes tag

Végül sikerült megoldani a dolgot.

Elírtam. a slidetouch.fw-re gondoltam.

Végül sikerült megcsinálni. az allview wi7-re való windows 8.1-et tettem fel, majd erről a román fórumról: http://forum.softpedia.com/topic/1036114-allview-wi8g/ letöltöttem a drivereket és a touchsettingset. Az nem volt elég, hogy doubledriverrel telepítettem a drivereket, a touchsettings fájlt is be kellett tennem a windows/im mappába.

(#2502) zombei válasza Aldhissla565 (#2501) üzenetére


zombei
aktív tag

Akkor azért megcsinálta a hétvégi programot ... :D

(#2503) envagyok


envagyok
veterán

A hardverek között látok usb3 eszközt.
Azt nem lehet valahogyan kivezetni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#2504) karmin


karmin
csendes tag

Sziasztok!
Van aki loloke oldalán ujra telepítette a rendszert?
D:MakeInstall.cmd
Csak én írom russzul? Sajnos nem jó a parancs, egy órája próbálom mindenféle kombinációval.
A Diskpart szerint stimmel a D meghajtó. Ti hogy csináltátok?

(#2505) MasterMark válasza karmin (#2504) üzenetére


MasterMark
titán

Először kiadod külön a D: -ot, utána írod be a makeinstall.cmd -t.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2506) karmin válasza MasterMark (#2505) üzenetére


karmin
csendes tag


[LemezTérkép]

Igen, próbáltam a leírás szerint is. Valamiért nem értelmezi a D meghajtót.
A laptopon viszont el tudott indulni ugyanezzel a parancsal...

[ Szerkesztve ]

(#2507) MasterMark válasza karmin (#2506) üzenetére


MasterMark
titán

cd /d "D:\" esetleg?

Az utolsót kár is beírnod, mert hülyeség. Helyesen D:\makeinstall.cmd lehetne.

Switch Tax

(#2508) karmin válasza MasterMark (#2507) üzenetére


karmin
csendes tag

Próbáltam igen ...semmi :(
imsertek, ismersz mást amivel helyre állíthatom?

(#2509) kgbs67 válasza karmin (#2508) üzenetére


kgbs67
csendes tag

A kép alapján nekem úgy tűnik, hogy nem a ":"-ot használod, hanem a "|" jelet, ami persze itt nem úgy látszik mint egy dos-os ablakban. De az x:\.... szövegek ":"-ja az másképp néz ki,mint amit te írsz

(#2510) MasterMark válasza kgbs67 (#2509) üzenetére


MasterMark
titán

Most hogy így mondod, tényleg ezzel lehet a probléma.

Azt hittem egy kettőspontot mindenki be tud írni. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2511) karmin válasza MasterMark (#2510) üzenetére


karmin
csendes tag

na jó, ezt ti sem gondoljátok komolyan :Y
Bárcsak ez lenne :U
Gondoltam a felbontásból látszik, de ha kinagyítod, akkor meg tudod különböztetni ;)

[ Szerkesztve ]

(#2512) molnartom válasza karmin (#2511) üzenetére


molnartom
aktív tag

Szóval az ott kettőspont a D betű után?! :U

(#2513) karmin válasza molnartom (#2512) üzenetére


karmin
csendes tag

Igen persze. :K

(#2514) molnartom válasza karmin (#2513) üzenetére


molnartom
aktív tag

Akkor, talán próbáld meg egy másik pedrive-val.

(#2515) karmin


karmin
csendes tag

Nem sikerült (2 pendrive, 2 kártyaolvasó). Viszont haverom minden leírás helyett Felrakott rá WinToUSB-vel egy win8 at foglalja a jó Isten aranyba a kezét :D és most okés :R

[ Szerkesztve ]

(#2516) cree


cree
csendes tag

sziasztok!

Allview WI7 sikerült valakinek töltést és a otg modot összehozni müködjön egyszere?
Vissza olvastan de már az elévült linkek miat elveztetem a fonalat hogy valoban sikerült e!

üdv
jozsef

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#2517) molnartom válasza cree (#2516) üzenetére


molnartom
aktív tag

Nekem már nincs meg, de ha működött is, elég megbízhatatlan módon.
Gyakorlatilag nem működött.

(#2518) cree válasza molnartom (#2517) üzenetére


cree
csendes tag

szia!

összejött !

Olvastam hogy az ujrainditás használ hát nálam igen ezel is megy a otg és usb mod egyszere is eben lenti 68k felhuzó vbus nál.... de ilyenkor csak csepp töltés folyis csak ami nagyon lassu a felvet áram egyforma ha üzemel vagy kikapcsolt álapotban van a tablet is áram ugyan annyi 450.... 500mA!

[link]

De ö a ludas axp288.. meg a tásai!

[link]

Nem rossz tablet ez csak kicsit nyügös de stabil megbizható én csak lakás automatikai felület monitorozásra használom ami alap álapot kell fusson nem játszók vele ami pörgetné!

[kép]

Tudás ingyen van csak a tudatlanságot kell megfizetni!

(#2519) fer


fer
őstag

Na de kihalt a topik, a hétvégén megint elővettem a tabot, nekiálltam frissíteni, de nem volt rajta 2 giga hely ezért újra raktam asztali telepítéssel, de újra jöttek a gondok amik 2 éve is, egyfolytában fagyott, alvásból nem akart felébredni, ezzel elment a fél szombatom, meg a vasárnap! Ma adtam neki egy újabb esélyt, a fagyásból gondoltam, hogy valami driver nem oké, és meg is találtam ez okozta a gondjaimat: io_win8.1_32_603.9600.1948.32979, helyette ezt találtam: intel_z3700_603.9600.2102.45428, ezzel már minden tökéletes! A legutolsó 1709-est win10 home-ot raktam rá asztali telepítéssel! Az összes eddigi frissítés letöltve!

Majd még megpróbálom wimboot-al is!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2520) fer válasza fer (#2519) üzenetére


fer
őstag

Na elkészült a 1709-es wimboot változata!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2521) molnartom válasza fer (#2520) üzenetére


molnartom
aktív tag

Klassz! Megosztod velünk?

(#2522) fer válasza molnartom (#2521) üzenetére


fer
őstag

Leírás, Win 10, de neked már nincsen meg..?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2523) molnartom válasza fer (#2522) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én az elkészült wimboot-os telepítőre gondoltam, hogy nekünk ne kelljen vele bíbelődni. :B

(#2524) fer válasza molnartom (#2523) üzenetére


fer
őstag

Pedig jobban jársz ha inkább bíbelődsz vele, mert mire én azt a 3 gigát feltöltöm valahová a lassú netemmel, addigra megjelenik a következő verzió! :DDD

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2525) molnartom válasza fer (#2524) üzenetére


molnartom
aktív tag

:C Köszi, hozzákezdek!

(#2526) fer válasza molnartom (#2525) üzenetére


fer
őstag

Egy jó tanács mielőtt nekilátsz: Win10 alatt csináld, mert én először 8.1-en csináltam, és jól meg is szívatott, nem engedett semmit telepíteni, csak pár nap után jöttem rá a hibára!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2527) molnartom válasza fer (#2526) üzenetére


molnartom
aktív tag

Köszi, de már jó rég óta win 10-et használok.

(#2528) fer válasza karmin (#2506) üzenetére


fer
őstag

Tudom, hogy már egy év telt el, de most volt igazán időm olvasgatni és a tabbal foglalkozni! Az nem kettőspont hanem kettős vonal, az egyik a Shift+é - vel jön elő, a másik Shift+ű - vel! Ezt csak azért írom, nehogy más is így járjon!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2529) #73029888


#73029888
törölt tag

Sziasztok!

Adott egy Allview WI8G Tablet W10 1607 verzióval,és szeretném frissíteni 1709-re de van benne 32GB memóriakártya,és mikor kiírja a WU hogy nincs hely és adjak meg egy külső tárolót akkor nem engedi kiválasztani a memóriakártyát. 16074-re való frissítéskor kitudtam választani. (A rendszer amúgy látja a memóriakártyát)

Mit tudok csinálni hogy jó legyen?

(#2530) fer válasza #73029888 (#2529) üzenetére


fer
őstag

Tisztán fel kéne rakni a wimboot-t, nekem meg van de lassú a netem, hogy feltöltsem bárhová is, egy lark-os telepítő linket tudok adni a win-hez, ahonnét letöltheted, és felrakhatod, de akkor még a drivereket le kell szedned valahonnét! [link]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2531) #73029888 válasza fer (#2530) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszönöm!

Driverek megvannak :)

Miért nem tudom az SD kártyát kiválasztani?

(#2532) fer válasza #73029888 (#2531) üzenetére


fer
őstag

Ne tökölj a frissítéssel, azzal csak a gond van, rakd fel tisztán amiről linkeltem, utána meg a drivereket, na persze usb hub, bill egér és pendrive kell hozzá! Ha szükséges előtte mentsél le mindent! A frissítés meg amúgy is asztali telepítés lesz, nem wimboot, kevesebb lesz a szabad helyed!

[ Szerkesztve ]

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2533) #73029888 válasza fer (#2532) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nincs usb hubom sajnos :(

Ha beleraknék egy másik SD kártyát,akkor engedné a frissitést?

(#2534) fer válasza #73029888 (#2533) üzenetére


fer
őstag

Nem tudom én amikor még a regisztráció miatt csináltam egy külső winyót dugtam rá, elég macerás volt, szerintem próbálkozz egy pendrive-al, de nem sok helyed fog maradni, mindenképpen a wimboot-ot javaslom!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2535) #73029888 válasza fer (#2534) üzenetére


#73029888
törölt tag

USB OTG kábellel éy egy Pendriveal sikerült letölteni a frissitést,feltöltöm teljesen és elinditom. Remélem nem fog lemerülni.

(#2536) zombei válasza fer (#2534) üzenetére


zombei
aktív tag

wimboot készítéshez használt fájlokat felraknád valahova ? Néha filmet nézni előveszem még, aztán egy friss win10-et raknék rá.

(#2537) fer válasza zombei (#2536) üzenetére


fer
őstag

Nem értem milyen fájlokra gondolsz?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2538) therealbasst


therealbasst
csendes tag

Hello!

én most próbálnék életet lehelni egybe, de sehol nem elérhetőek a topikban hivatkozott dolgok.
az x86 win10 szépen felment, de driverek nincsenek a hanghoz és touchscreenhez.

valaki megtenné hogy felrakja valahova őket?

(#2539) fer válasza therealbasst (#2538) üzenetére


fer
őstag

Nekem meg van még valahol az egész driver pack csomag.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2540) therealbasst válasza fer (#2539) üzenetére


therealbasst
csendes tag

:C nagyon "életmentő" lenne, ha feltennéd valahová, előre is köszönöm!

(#2541) fer válasza therealbasst (#2540) üzenetére


fer
őstag

Ment PÜ.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2542) fer válasza therealbasst (#2540) üzenetére


fer
őstag

Amúgy meg van még hozzá a win10-es wimboot telepítő is, amivel több hely lesz a belső tárhelyen. Ha érdekel jelezd. Már rég törölnöm kellett volna, mivel nekem már rég megdöglött a tab.

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#2543) therealbasst válasza fer (#2542) üzenetére


therealbasst
csendes tag

nagyon köszönöm!
nem ismerem a wimboot rendszert, de jöhet az is, mert tényleg nem árt a több hely.
az eredeti system kb. akkor adta meg magát, mikor 8-ról akarta magát frissíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.