Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem baj ha késik, csak jó legyen. Én bízom bennük, az F1 2014 úgyis csak egy muszájból kiadott összecsapott rész volt, a 2013 meg az eddigi legjobb. Hozzák vissza majd a classic tartalmakat is, ne csak a 2014-est!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) Benito94


Benito94
tag

Remélem ez nem lesz olyan üres mint az előző részek. Az volt a gond, hogy szezon felénél már meguntam mindegyiket.. mert azon kívül hogy nyomtam a versenyeket nem volt semmi, és ez eléggé üressé tette az egészet.

(#3) mrterminator válasza Benito94 (#2) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nemá, ezektől a hozzászólásoktól és felfogástól kapok agyfaszt, milyen nagyobb körítést akarsz? Ez egy versenyzős játéktól amiben versenyeket kell játszani, sőtt jobbat mondok körözgetni kell órákon át ugyanazon a pályán és kocsival ÁÁÁÁÁ!!!! UNALMAS FOS. Az, hogy megunod és nem látod a játék lényegét az a mai játékostársadalomra jellemző felfogás, ezért jön évente KOD F1 FIFA meg NFS (itt végre már remélem rá állnak a 2éves periódusra). Menj mutizni, úgyis az a LÉNYEGE egy versenyzős játéknak nem a carrier! Storyt vársz vagy mi? Akkor GTA-z ott versenyezhetsz autókkal és még küldik is van hozzá, itt legyen meg legyen jó fizika, meg oylan körítés ami az F1-é teszi, box, mechanikus sérülések, időjárás, napszak és ezek profin! E mellett csiri-csárénak lehet valami noob pilóta carrier egyengetése, sőtt tényleg feldobná és még illene is hozzá, de csak akkor ha többi alap rendben van, mikor kb 5. F1-ben lettek ezek normálisan megvalósítva miket fentebb soroltam, addig nem kéne erőlteni a casual playereknek a "tartalmat" mert nekik nem az a tartalom, ami a tényleges tartalom.

(#4) Csapoati válasza mrterminator (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na igen, az autóversenyek 99%-a unalmas lesz azoknak, akik nem tudják élvezni hosszabb távon is. Ezt nem nagyon lehet mással feldobni szerintem és nem is kell.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Supr@ válasza mrterminator (#3) üzenetére


Supr@
senior tag

Egyetertek, nem kell ehhez korites, csak legyen rendesen osszerakva, fizika, es lehetnenek meghibasodasok is, pl ha kanadaban elgyilkolja az ember a fekeket. Legyen szintiszta versenyzes, a bohockodas meg maradjon a forzanak es a tobbinek.

(#6) mrterminator válasza Csapoati (#4) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Pontosan.
(De fel lehet(ne) amúgy dobni, de maga az igazi tartalom legyen jó és utána a körítés, namost ezt manapság megfordítják, ezért van az hogy Mi csak minden éven várjuk a "normális" F1-ünket és kapunk egy félig készet, amit ugye a casual player nem lát és megveszi évente és elszórakozik vele 1-2 órát aztán veszi a kövi játékot, akik meg tényleg F1-el játszanánk azok kénytelenek ezzel a félig késszel 100-200 órát játszani és minden percben tudni és azt érezni, hogy lehetne sokkal jobb és az csak egy karnyújtásnyira van!, de nem mert a casuálok és a pénz mindenek felett. Pedig az F1 "félszimnek" is van reklámozva,(szigorúan csak reklámozva) mi lenne ha árkádként akarnák a fejlesztők...ott törném ketté a lemezt.)

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Strezi merre vagy? Kérnénk új infókat! :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Supr@ válasza mrterminator (#6) üzenetére


Supr@
senior tag

Max ugy tudnek elkepzelni jobb koritest, hogy kibovitik a karriert: gokartol kezdve felfele lepegetni a kategoriakban, felkuzdeni magunkat a kiraly kategoriaba. De ez csak egy szep alom marad:(

(#9) mrterminator válasza Supr@ (#8) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Amikor 3 évnyi fejlesztés kellet, hogy a safety car benne legyen, mit várunk ? :DDD

(#10) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Folyton ígérték az új grafikai fejlesztést az új konzolokkal is, de ahogy látom ebből még idén sem lesz áttörés. Talán majd jövőre a dx12-vel.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#11) a lovas válasza Supr@ (#8) üzenetére


a lovas
tag

Az megvan hogy ez F1 jatek?akkor mit akarsz te benne gokartozni?! :W

(#12) Supr@ válasza mrterminator (#9) üzenetére


Supr@
senior tag

nos igen, azon besirtam, komolyan :W :C
nem is tudom miert fordult meg ilyen a felyemben:)

viszont project cars-t most kezdtem el, es orommel lattam, hogy vann egesz jo karrier, kategoriankent fellepegetes, csak a tetejerol hianyzik az f1, az igazi:(

a lovas: ezt a koritesre vagyo jatekosok miatt gondolom, hogy esetleg belerakhatnak, de pl en is elveznem. Es igenis en pl vegig mennek a karrieren, attol fuggetlenul, hogy igen, ez egy F1-es jatek.

[ Szerkesztve ]

(#13) snecy20 válasza Benito94 (#2) üzenetére


snecy20
veterán

Az F1 2014 meglepően fapados lett, tartalmak terén pláne. Szvsz eddig ez a sorozat 2010 óta nem sokat fejlődött előre. Ettől függetlenül várós a játék, hiszen F1-et kedvelőként olyan nagy alternatívák nincsenek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) Strezi válasza oriic (#7) üzenetére


Strezi
őstag

Irtjuk a bugokat ... Mivel hosszu ido ota az az elso igazi kiadasa egy uj motornak, uj platformokon, van beloluk boven ...
Eppen Intel-lel tarsalgom par multicore problemaval kapcsolatban. Lassan annyi fajta procijuk van, hogy egy HT feature detektalas sem 10 sor mar mint az EGO-1 ben volt. ... pl. :W

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#15) dredbiro válasza Supr@ (#8) üzenetére


dredbiro
senior tag

amiről te beszélsz az anno a Toca Race Drive-ban volt, ez meg F-1, nem kell ebbe gokart meg hasonlók. Jó lesz ez így ahogy van :K

Good hunting,STALKER !

(#16) snecy20 válasza dredbiro (#15) üzenetére


snecy20
veterán

Azért előszobaként egy GP2-t el tudnék benne nagyonis képzelni. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17) dredbiro válasza snecy20 (#16) üzenetére


dredbiro
senior tag

persze , el lehetne valamin indítani a karrier módot, pl egy szinttel alacsonyabban kezdeni és úgy bevágódni az F-1es volán mögé, de több kategóriát nem nagyon tudnék beleképzelni egy kimondottan f1es játékba,akármerről is közelítem meg gondolatban, egyébként én már a 2010es kiadásnál bizakodtam egy hasonló felhozatalban, de eddig ez mind a mai napig csak álom egyelőre

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#18) snecy20 válasza dredbiro (#17) üzenetére


snecy20
veterán

Többet felesleges is. Azok a játékok amikben egyszerre lehet menni több szériában is, azok általában nagyon elnagyolt megvalósítást kpanak, lásd Grid. Jól mutatnak benne a különböző versenysorozatok, csak kb. köze nincs a valósághoz sem a megvalósításnak, sem az autók fizikájának.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) anulu


anulu
félisten

nekem valahogy az első Microprose GP óta (emlékszik valaki még rá? :U) a verseny előtti felvezető kör a vesszőparipám. nem hiszem, hogy annyira bonyolult lenne megoldani, és nem mellesleg tényleg lenne lehetőség felmelegíteni a kerekeket meg a fékeket, pl Spa-ban a rajt után nem kéne azért rimánkodni, hogy "csak most le tudjak lassítani" :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) dredbiro válasza snecy20 (#18) üzenetére


dredbiro
senior tag

nincs a grideknek problémája a fizikával, nekem nagyon bejött ( a 2. részt kivéve )

Good hunting,STALKER !

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Új képek

Az arcok meglepően jók lettek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Strezi válasza Csapoati (#21) üzenetére


Strezi
őstag

Ezeken a képeken mindíg vigyorgok, hiszen a liszenszelt szereplőkön kívül az arcokat a kollégák adták :))

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#23) snecy20 válasza Csapoati (#21) üzenetére


snecy20
veterán

Hű, az arcok igencsak élethűek lesznek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#24) mrterminator válasza Csapoati (#21) üzenetére


mrterminator
aktív tag

:R

(#25) snecy20 válasza dredbiro (#20) üzenetére


snecy20
veterán

Nagy gond nincs vele azon kívül hogy nem túl valóságközeli. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#26) dredbiro válasza snecy20 (#25) üzenetére


dredbiro
senior tag

lehet csak én vettem észre de más játékban eddig a szétszóródó alkatrészektől nem sikerült durrdefektet kapnom ;]

Good hunting,STALKER !

(#27) snecy20 válasza dredbiro (#26) üzenetére


snecy20
veterán

Az valóban jó, de az irányítás és a fizika akárhogy is nézem elég leegyszerűsített...gumikopást sem nagyon tapasztaltam benne, pedig törekedtem oylan beállításokon játszani ahol ez is előhozható. A kis formaautókkal a folyamatos négykerekes sodródás....hm, az sem túl reális. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#28) dredbiro válasza snecy20 (#27) üzenetére


dredbiro
senior tag

összességében játszható formát produkál, kisebb-nagyobb hiányosságokkal ez biztos, az hogy részletekbe menően nem lehet belemerülni a játékba az már gyártói feladat ( lenne )

Good hunting,STALKER !

(#29) Csapoati válasza Strezi (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezt meg is akartam kérdezni, de így már meg is kaptam a választ. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) snecy20 válasza dredbiro (#28) üzenetére


snecy20
veterán

Na mindegy csak arra akartam kilyukadni hogy egy játékon belül egyszerre 10-20 versenysorozatot megvalósítani pokoli nehéz dolog, pláne ízig-vérig szimulátorként. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#31) dredbiro válasza snecy20 (#30) üzenetére


dredbiro
senior tag

értettem,átjött a lényeg, én is ugyan így látom :R

Good hunting,STALKER !

(#32) snecy20


snecy20
veterán

Viszont írnám hogy mi az ami nagyon jó volna ha megvalósulna:

- Felvezetőkör és levezetőkör teljes pompájában
- A statikus és önismétlő rádióüzenetek kibővítése
- A Rajtrácson való készülődésbe némi bepillantás
- Az eddigieknél egy kicsit sokrétűbb setup-olási lehetőségek
- Tudjon az AI normális féktávokat venni, és ne 50m-rel korábban fékezzenek a normálisnál
- himnusz (vagy annak egy részletének) lejátszása
- A rajtok hasonlítsanak már a valósághoz, és ne lehessen az utolsó helyről 6.-ként fordulni mert nullára lassít a mezőny sikán előtt
- életszagú csaták és versenyhelyzetek megvalósítása
- Ne adhassak very hard-on körönként 3 mp-t a másodiknak egyik pályán sem.
- Reálisabb fizika az autók súlyát illetően. Egy teljes versenytávra megtankolt autó mindössze 2-3 másodperccel lassabb mint a kvalis, a 6-7 mp helyett.

Tudom, álmodom.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#33) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

de az arcok élethűek lesznek éljen! még jó, hogy ez a lényeg egy F1-es játékban...ja nem :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.