Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Graphics válasza Scrydhan (#50) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez igy korrekt :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) Scrydhan válasza Graphics (#51) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen,így kell ezt,piros pont a zte-nek :)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#53) Looserke válasza Scrydhan (#50) üzenetére


Looserke
őstag

most akkor van rajta kapacitív gomb is vagy ez photoshop???

(#54) Graphics válasza Looserke (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem van, es szoftveresen is bekapcsolhato. Nem uj megoldas lenne, par gyartonal van mar ilyeb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) Looserke válasza Graphics (#54) üzenetére


Looserke
őstag

Akkor már alig várom a tesztet! 😃

(#56) Scrydhan válasza Looserke (#55) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen,bekapcsolható és nem csak photoshop. Remélem még nyár közepe elött elérhető lesz :)

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#57) judas13 válasza 4es (#48) üzenetére


judas13
addikt

Szerintem ez már simán belefér..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#58) Looserke válasza 4es (#48) üzenetére


Looserke
őstag

A felső kávában van a közelség és a fény érzékelő, az alsóban pedig a ki-be kapcsolható kapacitív gombok. Máshol el sem férnének a hangszóróktól.

[ Szerkesztve ]

(#59) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Most olvasom csak a 6giga ramos verzióban van kapacitív gombokra lehetősèg

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#60) Looserke válasza Scrydhan (#59) üzenetére


Looserke
őstag

forrás?

(#61) Scrydhan válasza Looserke (#60) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

XDA-n irták,bár ő nem irt forrást igy nem feltétlen kell komolyan venni.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#62) Snooker147


Snooker147
tag

Szép és jó,csak az a probléma hogy hozzánk hivatalosan nem fog elérni valószínű!
Jó áron van pedig,mint ahogy a LeTv Le 2 Max is. Csóró magyarnak jó a samu,meg iphone 300 ezerért.

(#63) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Mindenkinek ajánlom ezt [link] a csávó tegnapelött kapott egy darabot,érdemes nézegetni,nem kell a kamerától megijedni mert a képek nagyon le vannak konvertálva XDA miatt.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#64) protko1 válasza Looserke (#60) üzenetére


protko1
csendes tag

http://www.ztedevice.com/product/baa07fb2-9062-43f6-81cf-5eedc073690e.html

Advanced Features
Others Force Touch (Only available in 6GB+128GB version) / Fingerprint 3.0 / NFC

(#65) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

[kép]
Ezt az A7-el csinálták manualban,zte forumon volt
Nem teljes felbontás,azt nem rakták fel.
Illetve a fickó aki fotózta azt is mondta hogy a lencse kifejezetten ehhez a telóhoz készül

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#66) szabyka95


szabyka95
őstag

valami hir ? elerheto lesz az EU-bol ?

(#67) Scrydhan válasza szabyka95 (#66) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Elvileg igen hisz jött EU-s árazás,jövőn hónap közepe-vége fele megtudjuk majd pontosabban.
Egyébként én day 1 megrendelem amint megjelenik és én naponta figyelem a híreket. 409 euró,és ha a 409 euró tényleg az az ár amennyiért Európába,bruttóban kerülni fog, s mivel 2 év garancia lesz van hozzá alapból, lehet bármilyen szoftveres közösségi supportja a 1+3-nak akkor is jobban megéri ez. Kicsit sajnálom hogy eltünt a oneplus árnyékában,igazán jó készüléknek igérkezik.

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#68) szabyka95 válasza Scrydhan (#67) üzenetére


szabyka95
őstag

a 6gb-os verzio sokkal dragabb lesz?

(#69) Scrydhan válasza szabyka95 (#68) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Elvileg elég sokkal,50e ft-al,abba van 6gb ram 128gb belső tárhely,force touch és kapacitív gombok.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#70) szabyka95


szabyka95
őstag

elorendelheto a 4 gb-os valtozat amazonrol(francia, uk, nemet, spanyol, olasz) 450 euro

(#72) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Na jó,op3-mat nem fogom tudni megrendelni mert 1 hónapig nem lehet kapni,20.-a környékén fogom ezt rendelni akkor amazon.de-ről.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#73) SaGaIn válasza Scrydhan (#72) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Valami új hír esteleg? Amazon.de -ről megrendelve mennyi be fog fájni kb és érvényes marad a garancia?

Magyarországon hivatalos forrásból lehet majd kapni?

Engem bővebben a Szürke vagy ezüst színű érdekelne... abból milyenek lesznek hardverileg?

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#74) Scrydhan válasza SaGaIn (#73) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Elvileg lesz belőle szürke amazon.de-n,szeptemberre várható. A sok sírás után beleegyeztek hogy adjanak 3 év garanciát EU-ba de mi nem kapunk unlocked bootloadert, csak egy rosszabb szoftvert,de cserébe többet fizetünk. 449 eur amazonról, nem hiszem h kéne bármit ráfizetni még pluszban.
MO.-n is marad majd az amazon de nem bánom.
Nem értem az utolsó kérdésed.
Ha változik valami szept. 12-ig akkor ezt rendelem,de ha ugyanilyen marad a zte és lesz*rja az EU-t akkor marad az op3 vagy az lg v20.

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#75) SaGaIn válasza Scrydhan (#74) üzenetére


SaGaIn
senior tag

"mi nem kapunk unlocked bootloadert, csak egy rosszabb szoftvert"

Ez mit takar? nem lesznek hozzá frissítések vagy csak a rootolást akadályozzák meg mert az utóbbi nem érdekel igazán csak hogy legalább két évig kijöjjön rá az új android verzió...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#76) Scrydhan válasza SaGaIn (#75) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem adtak ki egy frissitést sem az EU-s verzióra,még az amerikaira már jött azthiszem 3. A bootloader csak annyiban fontos h nem tudsz rá mást ROM-ot rakni. 100% az android N,hisz úgy van reklámozva hogy "Daydream ready" (google VR) és ehhez muszáj az android N.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#77) SaGaIn válasza Scrydhan (#76) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Hello!

Van valami fejlemény esetleg az EU-s verziót illetően? Mert most lenne időszerű nekem a megvásárlása.
Te próbáltad már valahol mik a benyomások vagy a oneplus 3-at választottad?
Amerikai verzión érdemes gondolkodni egyáltalán ? Vagy kezdjek el inkább másban gondolkodni...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#78) Scrydhan válasza SaGaIn (#77) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Szia
Elvileg szeptember 20.-án lesz készleten az összes eu-s amazonon,ez a második adag,az első adagról annyi tapasztalatok vannak hogy buggosabb,lassabb az eu-s szoftver,és nem lehet stock témát választani. Van még néhány dolog de most nem érek rá,este elmondok minden hírt.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#79) SaGaIn válasza Scrydhan (#78) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Oké várom, Írj ha van időd...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#80) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Bocsi,na akkor nézzük:
-Bootloader-t nem azért nem nyitják ki mert szemetek,hanem mert,idézem "más szabályok vonatkoznak az EU-ra és USA-ra,elvileg pl. ha kinyitják a bootloadert akkor is maradnia kell a garinak az EU-ban.

-Nem lesz 1080p@60fps,azt mondják tesztelték de semmivel sem jobb mint a 30 fps.é

-Jön majd dynamic lockscreen

-Közben az EU-s verzió is kapott updatet,júliusi bizt. frissítéssel, de még bootloader unlock nélkül

Elég sok bugot is javítottak ebben a frissitésben,jövőhéten jön mindenkinek aki megvette. Szóóóval továbbiak: A zenei képességei még mindig a legjobbak,legalábbis a DAC.

Közben készül a CM,ez egy nagyon jó hír. Probléma viszont: az A2017 az az USAs változat,B20 nélkül.
Én szerintem maradok az OP3-nál,hisz csak szeptember végétől lehet ezt kapni és sajnos szükségem van egy telefonra :/

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#81) SaGaIn válasza Scrydhan (#80) üzenetére


SaGaIn
senior tag

"Közben készül a CM,ez egy nagyon jó hír. Probléma viszont: az A2017 az az USAs változat,B20 nélkül."

Ezt most fejtsd ki légyszi mert így zanzásítva nem világos.

Mi az a CM? mi az hogy A2017? EU-s változatban van B20 ugye?

Szóval akkor a szeptember 20 után érkezőek remélhetőleg valamiféle javított rev2-k lesznek?

Szerintem a nyitott bootloader elég nagy sérülékenység... pl rootkitek stb...

Engem inkább az érdekel hogy legyen B20 meg gariztatni tudjam illetve jöjjenek a bugfixek meg a frissítések még ha később is a több nyelv miatt mint usa-ban, Meg persze a zenei és fotó képességek

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#82) Scrydhan válasza SaGaIn (#81) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

A Cm az neked nem fontos,se az hogy A2017 az EU-s verzió,itt lesz B20,és 2 év garancia.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#83) SaGaIn válasza Scrydhan (#82) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Szóval akkor Szeptember 20-án rendelhetem meg amazon.de ről és pár napon belül itt is van szuper...

kösz az infókat

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#84) Scrydhan válasza SaGaIn (#83) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Elvileg igen.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#85) SaGaIn válasza Scrydhan (#84) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Miért van az hogy a raj arany színből dömping van a normálisan kinéző szürke/ezüst szinte nincs is?

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#86) Scrydhan válasza SaGaIn (#85) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Pedig amazon de-n van szürke raktáron,ha gondolod rendeld meg,kicsit bánom hogy inkább az op3-mat vettem meg a jobb kameráért meg a custom romokért.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#87) haypro


haypro
senior tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik a készülék, gondolkozom a vásárláson, de előtte van pár kérdésem:

1. Ha a német amazon-ról rendelek, azon van magyar vagy legalább angol nyelv?
2. Van B20-as 4G?
3. A lezárt képernyőn az értesítések tényleg csak akkor látszódnak, ha rányomunk a megfelelő kis ikonra? Ezt nem lehet átállítani valahogy?
4. A szoftver mennyire bugos? Milyen gyakran jönnek frissítések?
5. Milyen a hanghívás minősége? Jó a mikrofon? Elég hangosan lehet hallani a másikat?
6. Az akku nagyjából mennyi SoT-ot bír? (átlag használattal, Wifi, kis mobilnet)
7. Várható rá Android Nougat?

Amúgy a paraméterei alapján számomra ez a szinte tökéletes telefon, amit már régóta keresek:
5.5" Amoled, kis kávák, remek sztereó hangszórók az előlapon, brutál DAC, csúcs hardver, fém, csúcs-közeli kamera, viszonylag nagy akku, stock-szerű Android...

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#88) Scrydhan válasza haypro (#87) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

1. Van angol német amazonról,lehet magyar is
2.van
3. Egyenlőre igen
4. Nem nagyon buggos,eddig olyan 4-5 frissités jött rá,majd meglátjuk mi lesz a főverziókkal
5. kb mint az összes többi okos telónak.
6. kb 5 óra SoT durva használattal,normállal gondolom 6 talán 7 is megvan
7. igen,ez a telefon támogatja hardveresen a daydream vr-t és ahhoz kell az android N

Szerintem nyugodtan vágj bele,nem tetszik max visszaküldöd és visszaadják a pénzt,oneplus 3-mat úgy se nagyon lehet kapni,ha ezt lehetett volna szept. elején akkor ezt vettem volna. Elvileg hó vége fele jön a 6 giga ramos verzió egyébként.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#89) 84stangman


84stangman
újonc

Sziasztok

Ilyenem van, 64GB-s verzio, S7 edgemet csereltem le ra, ha barkit erdekel barmi info, szivesen valaszolok.

I7 6700K@4.7Ghz, 16GB DDR4, MSI Gaming GTX 1080, Acer XB321HK, 512GB 950pro nvme m.2 ssd, 4TB WD Green

(#90) Scrydhan válasza 84stangman (#89) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Okés engem érdekelne 1-2 dolog:

Milyen a kijelző az s7e-hez képest?

Hiányoznak a Touchwiz szoftveres trükkjei ill az axon 7-nek milyen olyan szoftveres tulajdonsága van amit hiányolnál az s7e-ből?

Természetesen az is érdekel hogy milyen a kamera? Azt mondják nappal csak egy kicsit rosszabb éjszaka meg...tudod.

Fülessel mennyivel jobb?

Milyen a fogása?

Mennyit bír az akkuja?

Most kb ennyi érdekel,köszi előre is a választ!

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#91) 84stangman válasza Scrydhan (#90) üzenetére


84stangman
újonc

A Kijelzot a samsung gyartja, 5.5 1440x2560 felbontasu Amoled, nekem nem tunik se gyengebbnek, se jobbnak.

Szoftveres tulajdonsagok kozul nincs, amit a touchwizbol hianyoltam volna, illetve samunal is sokat kikapcsoltam, de van-e valami amire gondolsz konkretan?

A kamera normal fenyben szuper, a 20 megapixel azert sokat szamit. Sony senzor, este viszont tenyleg nem a legjobb de szerintem szoftveresen javithato lesz.

A fogasa nekem totalisan megfelelo, plane a gyarilag hozza adott szilikontokkal.

Az akksija a samsunghoz kepes kicsit gyengebb, Samsung majdnem masfel napot birt, mig ez kb 1 napot, de cserebe gyorsabban tolt mint a samsung.

A ZTE gyari launchere szornyu..... de azonnal ment ra nova launcher es kesz.

A hangszoro isten, htc minosegnel jobb.

Fejhallgatoval erezhetoen jobb minoseg, mint mas keszulekeken ugyanaz a fejhallgato.

Ezen az aron amugy szerintem piacvezeto.

I7 6700K@4.7Ghz, 16GB DDR4, MSI Gaming GTX 1080, Acer XB321HK, 512GB 950pro nvme m.2 ssd, 4TB WD Green

(#92) HuszarB89 válasza 84stangman (#91) üzenetére


HuszarB89
újonc

Szia,

Hol vetted a készüléket?

(#93) mihione


mihione
őstag

Én tegnap rendeltem spemall oldalról 4/128 gigás arany verziót,ezüst teljesen elfogyott csak a legnagyobb fajtából van még talán,de az már húzós árba van.Egyébként az arany se olyan mint a legtöbb képen,inkább halványabb pezsgőszerű színe van,egy tesztben a fehér aranyhoz hasonlították.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#94) fecababa


fecababa
csendes tag

Nálam van egy nullaperces, 4/128as gold Axon 7. Van hozzá flipes bőrtok, temperált üveg, tartalék fólia, utazó adapter, mágneses tartó. Ha érdekel valakit írjon PÜ-t nyugodtan. 125pénz. Rendelni is tudok, ezüstben is...de ez készleten van.

(#95) fecababa


fecababa
csendes tag

4/128-asok Nullapercesek. 135.000Ft

[ Szerkesztve ]

(#96) Scrydhan válasza fecababa (#95) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Azthiszem tilos fórumon hírdetni, engem nem zavar de lehet ha meglátja egy mod leszedi

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#97) fecababa válasza Scrydhan (#96) üzenetére


fecababa
csendes tag

Bocsi, ezt nem tudtam. De legalább a szürke elkelt.

(#98) Daert


Daert
őstag

Péntek óta boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen szépségnek.
A dobozában van hozzá szilikon tok,átlátszó,de így legalább nem olyan csúszós mint a sima fém.
Még barátkozom vele,de első blikkre nagyon szép készülék.
A sztereo hangszórója brutál jól szól.

(#99) mihione válasza Daert (#98) üzenetére


mihione
őstag

Honnan rendelted?Arany vagy szürke és hány gigás?:D Egyébként elvileg egy képernyővédő fólia is van a csomagban.Remélem nekem is meglesz jövőhéten már.
Írhatnál róla pár sort mi az amivel elégedett vagy és mi az amivel nem.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#100) Daert válasza mihione (#99) üzenetére


Daert
őstag

Egy Osztrák elektronikai üzletben vettem 4/64-es szürke modell,de volt arany színben is.(priviben tolhatok címet)
A német MM-ben is lehet kapni,sajna a sógoréknál még csak a fent említett helyen találtam.
Szolgáltatónál is elérhető
Elég sokat utazom és a csomagolása most nincs nálam,a fóliát nem tudom megnézni.Szerdán megyek vissza melózni akkor összehasonlítom kollégám S7 edge-vel.
Összehasonlítási alapom csak egy Xiaomi Redmi Note2 pro-val lenne,de messze nem egy kategóriában játszik a két teló.
Ja és persze hivatalos 3év gari plusz a 6 hónap kijelző gari

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.