Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A sebességmérést még megértem, de a többi képességet már nehezen veszi be a gyomrom, pl a záróvonal átlépését hogy képes egy automatikus rendszer normálisan kezelni? Mi van, ha azért hajtok rá a záróvonalra, hogy elkerüljek egy balesetet?
Mi van, ha épp egy BMW i8-ban ülök amihez rendelhetők undorító kék biztonsági övek, és épp egy kék póló van rajtam? Akkor megbüntet, hogy nem vagyok bekötve?
Mi van, ha épp a szemüvegemet veszem ki a tokjából, és a rendszer azt hiszi, hogy mobiltelefonozok.
Sok a buktató, főleg mivel tudjuk, hogy Magyarországon akkor is kiküldik a csekket, ha egyértelműen hülyeség a büntetés. Pl ha 240-el tolatsz Budapest közepén egy furgonnal.
Arról nem is beszélve, hogy a fellebezés kemény tízezrekbe kerül, így sokszor nem is érdemes nekiállni, hanem le kell nyelni a békát.
Pedig ezt az egész rendszert lehetne pl az autólopások felgöngyölítésére használni, mivel felismeri a rendszámokat is. Persze ezt eddig senki nem erősítette meg, hogy használnák ilyenre is, eddig csak a büntetések biztosak.
Persze amíg ilyen rendőreink vannak, ne is várjunk mást.

Minden szavam magánvélemény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.