Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) daenerys


daenerys
tag

Én - utólagos szakvéleményem alapján, amit a notebook minőségi hiányosságai egyértelműen igazoltak - egy kukázott gépet vettem egy felhasználótól HA-n, úgyhogy nem mondom meg, ki volt, és azt sem, hogy mit csináljon az anyukájával, aki ilyen aljadéknak nevelte föl.

Felnyomtam természetesen (mondjuk privátban nem értesítettem, mert egy mindenki háta mögött áskálódó kis fííííreg vagyok), de ő arra hivatkozott, hogy egy héten belül kellett volna jeleznem a problémát, és mivel ebben egyetértett a moderátor, nem kapta meg a méltó büntetését. A notebook egy összetákolt roncs volt, törött fém kerettel és megszakadt csavarokkal. A rossz összeszerelés miatt szétszakadt belül egy csomó kábel a zsanérnál, ami egy tablet notinál nem a siker titka, főleg nem, ha egy túlárazott, éppen hiánycikknek számító notit veszel mindössze egy táppal, ócska és felújíthatatlan akkuval.

Hát, jó tanulság volt, azóta csak megbízható eladóktól veszek, és *szerintem* megbízható eladóktól, tehát aki úgy kommunikál, és olyan szándékkal fordul felém, amit én elfogadhatónak tartok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.