Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Vannak érdekességek az fix. Gondolom most is ott tartotok még, hogy csak Te lehettél a hibás, mert ott működött, meg minden egyéb. Ha nem hagyod annyiban -ne tedd-, sok sikert és kitartást az ügyhöz. Egyébként már én sem szívesen vásárolok itt, még akkor sem, ha az eladó egy boltos. Egyre többször látom azt, hogy nem válaszol az eladó, rossz a termék, és hasonlók.

Nem tudom ez hasonló-e, annyi a fix, hogy ez is a Hardveraprón kezdődött.
Vettem egy Lenovo T500-as notit, fél év garival. Úgy 1 hónapig jó is volt, majd egyik pillanatról a másikra behalt. Bevittem (egy boltról van szó), elmondtam mi a helyzet. Megnézték, kívülről semmi, a töltő is jó. Úgy 1 hét után hívtak, hogy "mit sikerült ebbe beleönteni?", mert ez el van ázva. Na itt fent volt a pumpám, de mondom kezeljük higgadtan, visszaküldik darabokban, és megnézhetem magam is ott a boltban. Addigra szereztem egy másik, működő alaplapot -szintén a HA-ról-, mivel tudtam, hogy ezt így nem fogják cserélni, mondván én voltam, vagy nem lehet kideríteni. Odaadtam a működő deszkát, amin 1 dupla USB csatit kellett cserélni. Erre pont alkalmas volt a régi alaplapon lévő. Most 2 hét után már én telefonáltam, hogy mi újság. Azt mondták, hogy legkésőbb e hét hétfőre kész lesz, mert szabadság is volt, meg a szervizes tönkre vágta a donor USB-t, így meg kellett bontson egy másik T500-at. Sehol semmi tegnap. Ma bementem személyesen. És mit ad az ég? Hát a gép csak a kezdőképet mutatja, aztán megfagy. Na itt eléggé felment az agyvizem megint, elkértem a szerelő számát. Először rossz számot kaptam, de végül ez megoldódott. A szerelő elkezdte ecsetelni nekem, hogy nem tudja mi a gond, lehet az USB nem jó, majd rámér egyet. Kérdeztem mikorra, azt mondta, hogy jövő hét hétfőre, mert szabadságolás lesz -Elvileg eddig is ott voltak, de sebaj. Szóval lassan 1,5 hónapja nincs saját munkaeszközöm.

Ott még türelmes próbáltam lenni, de eldöntöttem. Hétfőn én ott egy tökéletesen működő gépről akarok hallani. Nem érdekelnek a kifogások senkitől. Vagy megy szépen felfelé az ügy.

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.