Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nvidia... Y NO even collab bro?! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2) #68237056


#68237056
törölt tag

A nagyobb monitorgyártók előbb-utóbb mindkét megoldást támogatni fogják, hiszen az a céluk, hogy minél nagyobb piacot hódítsanak. Én nem félek attól, hogy választanom kell majd...

(#3) szabi24 válasza #68237056 (#2) üzenetére


szabi24
csendes tag

Reméljük nem, nem szívesen fizetnék plusz súlyos ezreket az nvidia -nak, főleg ha nem is használom...

[ Szerkesztve ]

(#4) FLATRONW válasza #68237056 (#2) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ez így van.
Jelenleg az a bajuk, hogy a kb. 200 dollárral drágább G-synces monitorokból nem látnak plusz bevételt, mert az az NV-é. Az A-synces monitorok pedig kb. 70-100 dollárral fognak többe kerülni, amiből a nagy rész a monitorgyártóké lesz és egy kevéske a vezérlő gyártóé.
Később ráfognak jönni, hogy a G-synces monitor eladás is bevételt jelent.

(#3) szabi24: akkor majd olyat veszel, amely csak az A-syncet támogatja. Akik pedig váltogatják az AMD és NV kártyákat azok vesznek egy hibrid monitort.

(#5) Peter13 válasza #68237056 (#2) üzenetére


Peter13
senior tag

Nem is az a baj hogy nem tudják a monitorgyártók mindkét megoldást támogatni, hanem az hogy az NVIDIA megodása licencdíjas, ami ráadásul nem is kis összeg. És ezt nyilván nem a gyártók fogják benyelni (mondjuk egy olcsóbb modellnél ez simán lehet a monitor árának a fele), hanem a vásárlóknak kell kifizetni.

Nem szimpi. Persze, majd meglátjuk hogy hogyan reagál a piac...volt már olyan hogy a fagyi visszanyalt :) (e.g. ordasat bukott a nagy büszkeséggel/kevélységgel bejelentett újdonság)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#6) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Dell-el mi a helyzet? Gondolom az LG-t követi, mivel többek között a panel tőlük van.

(#7) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Az NV hülye lenne belemenni. Kidolgoz valamit, aztán benyögik, hogy dobja az egészet a kukába, és támogassa a konkurenciának jó változatot, mert akkor tök jól jár, mivel elveszti a G-Sync-be beleölt zsét, és még helyette nyomhatja ingyen és bérmentve az A-t. Ennyi erővel akkor ők meg mondhatnák, hogy az AMD támogassa az Nvidia G-Sync-et, és akkor olcsón megszámolják nekik a jogokat, még az NV logot is ingyen felragasszák a Radeon dobozokra, és akkor a monitorgyártóknak sem kell két fajtát gyártani, és akkor szerintük mindenki happy. Kb egyforma a két ajánlat.

Ez egyébként komoly, hogy
"a GeForce kártyákkal G-Sync, míg a Radeon termékekkel Adaptive-Sync vagy FreeSync jelöléssel ellátott megoldást kell venni. Ha esetleg a felhasználó később gyártó szinten is VGA-t cserél, akkor ennek megfelelően monitort is cserélni kell." ?
Csak mert az tök gáz, mivel eddig is ált. azért vették a G-Sync monitorokat, hogy utána eladják az NV kártyát, és AMD-t vegyenek, hogy végre valahára ne működjön a G-Sync, ha már a monitor többe került a technika miatt. Ezek után már nem tudja majd az ember szándékosan tökön szúrni magát. :))

[ Szerkesztve ]

(#8) egyedülülő válasza [CS]Blade2 (#7) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ja, csak az Nvidia megoldásáért fizetni kéne az AMD-nek, míg fordítva ez nem igaz. Szóval nem egyforma már ezért sem a két ajánlat. :))

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#9) Crytek


Crytek
veterán

Egyik sem érdekel soha nem használtam magamtól vsynvet és soha nem is fogok.

Next PC Upgrade: 2022

(#10) velizare válasza Peter13 (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

franc se tudja. ha egyszer valami elterjed, hiába liszenszes, nehéz kiírtani. lásd a hdmi és displayport esetét.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) berVi válasza [CS]Blade2 (#7) üzenetére


berVi
senior tag

Udvozlet az R&D vilagaban.

(#12) Pipó


Pipó
őstag

-" Az NVIDIA a saját, G-Sync nevű megoldását még 2013 végén mutatta be, amelyre az elmúlt év második felében meg is érkeztek az első monitorok."
-" az NVIDIA szándékosan olyan kimeneteket szerel, illetve szereltet a partnereivel a kártyáikra, amivel az Adaptive-Sync nem használható"
A VESA szabvány majd ezután lesz elérhető.

Csak azt nem értem, miért nem a későbbi alkotás alkalmazkodik a korábbihoz, amit már piacra vezettek. Ugyan mit tehetne az NV így utólag. Max. a gyártók becserélhetnék a már eladott monitorokat az új szabványra, - ha a vevő is úgy akarja-, de akik nem azoknál akkor is fenn kell tartani a garanciát évekig.

Egyébként meg újabb NV elleni hangulatkeltő cikk.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#13) arty válasza [CS]Blade2 (#7) üzenetére


arty
veterán

"támogassa a konkurenciának jó változatot,"

helyesen:

"támogassa a gyártóknak és végfelhasználóknak jó változatot,"

...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Várok...várok és várok.Nem szabad elkapkodni.Egyrészt az árakat is figyelni kell.Másrészt meg kell várni,hogy a termékek kellő képen elterjedjenek.Már csak a választék miatt is.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) arty válasza Televan74 (#14) üzenetére


arty
veterán

én tévére várok, ami működne a megoldással, de alighanem sose lesz ilyen :(

és én pl váltogatom a vgaimat, sokáig radeonom volt, most a 970 van, de remélem jól sikerül majd az uj amd is és érdemes lesz visszaváltani ... tehát nagy a baj :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16) Bandi79 válasza Pipó (#12) üzenetére


Bandi79
aktív tag

"Ugyan mit tehetne az NV így utólag." Displayport 1.2a kimenetet tesz a kártyáira (nem kerül semmibe) + Driverből támogatja az A-Syncet. Kb ennyit.

(#17) qqcqqc válasza [CS]Blade2 (#7) üzenetére


qqcqqc
őstag

JA az Nvidia lenyúlta a félkész szabványt, amiben benne volt az Amd is és a sajátjaként fejlesztett hozzá egy kicsit és így sarcolja a piacot. Kicsit köcsög hozzá állás.

(#18) Jacek válasza [CS]Blade2 (#7) üzenetére


Jacek
veterán

Te csak azt nem érted hogy az nv megoldásán egy 200 dolláros licenc díj van:DDDDD úú de jó:DDD

(#19) qqcqqc válasza Pipó (#12) üzenetére


qqcqqc
őstag

Ugyan arra az alapra épül mind a kettő, az Nvidia fogta magát és a közös fejlesztést lenyúlta és pénzt kér érte...

[ Szerkesztve ]

(#20) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Már csak az a kérdés melyik működik jól a célnak megfelelően jó minőséggel.
Ez még nem derült ki... mert nincs is termék még piacon nagyon a VESA megoldással.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#21) SkyS1gn válasza Crytek (#9) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Te sem tudod miről van szó... :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#22) smkb


smkb
őstag

"Az LG és a Samsung egyébként a sztereó 3D kapcsán már csatázott az NVIDIA-val, és akkor sem adták be a derekukat. Ebből a harcból a dél-koreai óriások jöttek ki győztesen."

Ha akkora győzelem lesz a monitorgyártók számára az A-Sync/G-Sync mint a 3D, akkor megéri egy fillért is költeni rá.

(#23) vhw válasza Pipó (#12) üzenetére


vhw
addikt

Ha feltételezzük, hogy mindkét technológia hasonló eredményre képes, vagyis "egyformán jó", akkor ki szeretne közvetve nV licenszdíjat gratisba fizetni az új G-synces monitorért, mikor a fizikailag megegyező, de A-syncet használó monitort olcsóbban megkaphatja?

Amennyiben a netán "hibrid" monitorok terjednének inkább el/ezeket nyomnák a gyártók, akkor miért kéne a "radeonosnak" plusz díjat fizetnie egy általa nem használt technológiáért?

Hangulatkeltés?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24) SMartin-HU


SMartin-HU
tag

Ha csak azt nézem, hogy 6 év alatt, eddig 2db Radeon és 3db AMD (processzor) adta fel nálam a harcot....

Én inkább megfizetem az Intel + nVidia termékeket és a hozzájuk tartozó egyéb licenc költségeket.

Szerintem nem csak én vagyok így ezzel.

A processzornál érdekes, hogy a hűtők tökéletesen működtek és mégis, szó szerint megsültek az AMD-k.... egyszer sem derült ki, hogy pontosan miért....

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#25) szabi24 válasza Pipó (#12) üzenetére


szabi24
csendes tag

Mert az nv megoldása licenc dijas, 150-200 dollár, a vesa pedig ingyenes, ráadásul a vesa régebb óta kezdett bele a fejlesztésbe, és az nv is tag, tudtak róla nagyon jól, csak lenyúlták az ötletet és kidobták a G-sync et hogy lehúzzák a jónépet. A hab a tortán hogy most nem hajlandók támogatni az A-sync -et. Nv kártyát vettem volna a közeljövőben, és a monitorcsere is aktuális de gyakorlatilag a monitor G-synces felára így hozzácsapódik az nv kártyához. Így marad amd a 150 dollár körüli licenc díjat meg inkább plusszba a kártyára költöm.

(#26) Menthirist


Menthirist
veterán

Nem tudom ezen mit kell meglepődni, az nvidia maradt az nvidia. Szarik bele a világ többi részébe, beleértve a usereket. A vásárlással pedig szavazunk. Én mostanában ellene.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#27) Lacok


Lacok
őstag

Úgy látom kezd polarizálódni a piac.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#28) FLATRONW válasza vhw (#23) üzenetére


FLATRONW
őstag

Hibrid megoldások esetén az NV-sek is megfizetnék az A-sync többletköltségét. Azonban hogyha lesznek is hibrid monitorok, attól még a sima A-synces monitorok nem fognak eltűnni. Tehát a hibrid megoldás ára csak az NV tulajoknak fog fájni és azoknak akik váltogatják az NV és AMD kártyákat. Megrögzött AMD tulajoknak nem kell foglalkozni vele.

(#25) szabi24: Nem fogod tudni a megspórolt licencdíjat jobb kártya megvásárlására költeni, mivel a monitorgyártók drágában fogják adni az A-synces monitorokat. A licenc nem a vásárlónak ingyenes, hanem a gyártónak.

[ Szerkesztve ]

(#29) -Solt- válasza Menthirist (#26) üzenetére


-Solt-
veterán

Ennyi... a 780 jó darabig az utolsó NV termék volt a gépemben... ez volt az utolsó csepp a pohárban.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#30) [CS]Blade2 válasza egyedülülő (#8) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Dehogy nem: Mivel azt szeretnék, hogy adja fel a sajátját, amiben már benne van a pénze és munkája. (vagyis már fizetett, és nem lehet visszacsinálni.)
A Physx-el egyébként már egyszer volt ez a színdarab. Ugyanez volt, ez annak lehet az ismétlése. Akkor is benyögték, amikor már sikerült felfuttatni az NV-nek a saját cuccát, hogy inkább a Havokot nyomassák, mert a Physx-ből csak NV-nak és a partnereinek van pénze, viszont mások is szeretnének pénzt a témából.

Ha a saját útján megy, akkor úgyis vagy belebukik, vagy sokkal jobb lesz amit ők csinálnak, és venni fogják, mert jó. A monitorgyártónak is az az érdeke, hogy betegye, ha úgy gondolja, hogy ez jó neki, mert pl. többet ad el. A felhasználók majd eldöntik, hogy mi a jó nekik, ha szarul nyomja, akkor magával b*ik ki, mert akkor nem fogják venni, és még kártyákból is kevesebb fogy, ha nem teszi oda magát a G-Sync-el, míg a monitorgyártónak meg mind1, hogy amit elad x darabot, abban melyik van, melyiket teszi bele. A felárat a G-Sync-ért majd megfizeti az aki úgy gondolja, hogy az jó/jobb neki.

(#31) Menthirist válasza FLATRONW (#28) üzenetére


Menthirist
veterán

Csakhogy a normális emberek nem megrögzöttek. Attól függ hogy mit vesznek, ami épp akkor a legjobb a saját pénzügyi keretüknek. Én is úgy voltam vele, hogy noha nem szimpatizálok az nv-vel, de ha kijön a 380X, akkor meglátjuk melyik lesz. Erre ugye jön a sávszél gond, ez a g-synces viccelődés, stb. Lassan már én is ott leszek hogy mindegy mit hoz ki az amd, az lesz a következő vásárlásom. francért nem mi vagyunk a fontossági sorrend élén az nvidia-nak, hanem a kis hatalmi játéka.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#32) dtracer válasza SMartin-HU (#24) üzenetére


dtracer
tag

Alaplapot cseréltél eközben? Nem lehet hogy túlfeszültséget adott a procinak is meg a videokarinak is? Te pedig szorgalmasan cserélted azokat, és szidtad az AMD-t...

(#33) Cifu válasza SMartin-HU (#24) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akkor most mindenki hozza fel az AMD/ATi és az nVidia melletti érveit/ellenérveit, és akkor jobb lesz mindenkinek?

Nekem van 10 éves és 6 éves működő AMD procim is, napi használatban. Viszont pusztult meg felső kategóriás Radeon kártyám (4870X2) két és fél év után. Akkor most utáljam vagy szeressem az AMD-t?

Egyébként ha 6 év alatt 2 VGA és 3 CPU halt meg a kezeid között (egy gépben), akkor én táp és/vagy alaplap problémára gyanakodnék...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#34) SMartin-HU válasza dtracer (#32) üzenetére


SMartin-HU
tag

Erre gyanakodott mindenki és cseréltem. Az ismeretségi körnek köszönhetően, a táp cserét is meg tudtam oldani olcsón. A második alkalom után, mivel mindenki a feszültségre gondolt, akkor is... azt mondták, hogy csere újra (sikerült is elintézni ráfizetés nélkül). A harmadik eset után, már inkább más vizekre evezek.

(Egyébként nem egyszerre ment tönkre a radeonnal, így az épületben lévő hálózatot is bemérték a kollégák :( hátha találnak valamit, mert már nem volt ötlet...)

Együttesen, így 5 alkalommal okozott kellemetlenséget a márka, ami nem igaz....... mert parádés, hogy 3db AMD/Radeon, CPU/GPU párral megáldott laptop is itt van a szekrényen, mert meghaltak.

Acer. Egyszerre lettek véve céges gépnek és 2-3 hónap különbséggel kimúltak. A 3db laptop összesen 9 alkalommal jártak a Csehországi, Brno-ban... ugyanis ott tudták szervizelni őket, még amikor volt garancia.

A céges kiszolgálóban Intel Xeon pörög 4 éve, 0-24. Én voltam a b@rom, hogy eddig húztam az ügyet. Csak ragaszkodtam hozzá.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#35) pakriksz válasza SMartin-HU (#24) üzenetére


pakriksz
őstag

és hogy sikerült megsütni ha olyan jól működött a hűtés? Bizonyára, úgy hogy nem működött... bár még így is gyanús, mert mindben van túlmelegedés elleni védelem. Belevezetted a 220-at vagy mi?
Laptopnál mondjuk más a helyzet, azokat mindet sütésre tervezik ott el is képzelhető hogy leforrasztja magát az alaplapról... csak az meg nem a chipgyártó hibája...

Olyanról még nem is hallottam hogy "tönkrement proci", maximum úgy hogy még régen a hővédelem előtt hűtő leeséssel égett szét, vagy leejtették és javíthatatlanul elgörbültek a lábai.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#36) #52815360


#52815360
törölt tag

Engem ez az egész sync technológia hidegen hagy :D

(#37) SMartin-HU válasza Cifu (#33) üzenetére


SMartin-HU
tag

Még véletlenül se, mert nem erről szól a történet.

Egyszerűen csak arra gondoltam, hogy minden vásárló ragaszkodik valami miatt az egyes vállalatok termékeihez. Legyen az a márka iránti elkötelezettség vagy mint nálam ez a mocskosul furcsa, szerencsétlenség..... bár nem tudom, minek is kellene neveznem.

100% hogy meg fogja lovagolni ezt az nvidia és ha tényleg jó lesz amit csinál, akkor biztosan vásárló közönsége is megmarad. Így a monitor gyártók szépen beállnak a sorba.

A másik eset, hogy a samu és az lg, a többiekkel együtt elviszik a piacot és az nvidia változtat.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#38) Cifu válasza SMartin-HU (#34) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ismét no offense, de 4 és fél éves Toshiba C55 (AMD A8) laptop itt van mellettem, most raktam rá újra a Win 8.1-est. Akkor most mi van? :DDD

No értsd félre, én nem vagyok se AMD, se Intel,se nVidia párti alaphangon. Csak ezt a vaskalaposságot csodálom. Nem feltétlen az AMD-t kell anyázni, ha mindhárom Acer laptopod behalt, miért is kizáró ok, hogy a gyártó volt a ludas eme problémában? ;)

@pakriksz: Én láttam már halott CPU-t, de attól még tényleg ritka dolog. De hogy 3 CPU haljon meg 6 év alatt... Az már meredek...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) SMartin-HU válasza pakriksz (#35) üzenetére


SMartin-HU
tag

Hát ez az... nem véletlenül nem váltottam azonnal, mert gyakorlatilag elképzelhetetlen. Ha működik a hűtő és nem kap nagyobb feszültséget, akkor nem döglik meg! Maximum, ha gyártási hibája volt, de ez sosem derül ki. Senki sem tudott rá választ adni. Egyszerűen kifogtam őket.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#40) SMartin-HU válasza Cifu (#38) üzenetére


SMartin-HU
tag

Megmagyarázhatatlan... és akivel ilyen történik, az próbál valamibe kapaszkodni. Nálam ez az... hogy kizárom az adott gyártót és bízom benne, hogy nem ismétlődik meg.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#41) SMartin-HU


SMartin-HU
tag

Az biztos, hogy a vásárlók a piaci versenyekből, többnyire profitálnak. Mind a két oldal egyre többet fog beletenni és a végén majd kisül valami, ami nekünk remélem csak jó lesz. :D

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#42) Cifu válasza SMartin-HU (#40) üzenetére


Cifu
nagyúr

A gyártó alatt az Acer-t értettem... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#43) shiftac


shiftac
aktív tag

Amíg nem döglik be a Dell P170S monitorom, addig nem veszek újat :P

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#44) TTomax


TTomax
nagyúr

Ezt már nagyon régóta tudni lehetett...egyébként addig marakodnak amíg az egész szépen oda jut ahová a 3D... a kukába...a Vesa a legnagyobb hibás évekig vacakoltak vele...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#45) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Ez így egy baromság. Köszi NV. Örülök hogy támogatjátok, és el akarjátok adni a saját hardvereteket. Tudom, titeket se érdekel a vásárlóbázis, mint ahogy pár nagy gyártót sem. Csak nehogy ti is belebukjatok majd. Most így hogy veszek majd monitort? Össze vissza váltogatom NV-AMD kártyáimat. Sebaj, többet úgy se fizetek a G-Sync miatt.

(#46) actival63 válasza SMartin-HU (#41) üzenetére


actival63
aktív tag

Valakinek ki kell mondania. Te kamuzol! ;]

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#47) SMartin-HU válasza Cifu (#42) üzenetére


SMartin-HU
tag

Tudod, ha ennyi meghibásodásnál ugyan azt a gyártót látod, már csak azért is elkezd járni az agyad... Mi van ha.... Egyébként a laptopoknál felváltva jöttek a hibák, de azok egyértelműen a hűtés, hanyag megtervezésének a következményei. ([AMD - CPU, GPU ;] már megint....)]

Az Acer csatába már nem is mennék mélyen bele, mert a szerviz szolgáltatásukról tudnék regényt írni. (A szép esztétikai állapotban elküldött gép, hazatérve úgy nézett ki, mintha az Andrássy úton végighúzták volna. (Erős túlzás, de amikor megláttam ezt éreztem) Ez egyszer fordult elő a 9 alkalomból és kapott új burkolatot a panasz után. Emellett beleszaggatott csavarok, szétbarmolt csavarfejek, hiányzó burkolati elemek és a legjobb, a processzor fölötti hűtő 4db rögzítési pontjából 2db törött az egyik laptopnál.)

Az egyetlen pozitívum, ha lehet annak mondani. A futár és a javítási idő. Percre pontosan 2 hét, ahogy megígérték minden alkalommal... ami nem kárpótol senkit a kiesett időért. :((

Hallomásból sokat javultak ilyen téren mostanság. Aztán ki tudja...

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#48) velizare válasza SMartin-HU (#39) üzenetére


velizare
nagyúr

nekem a fiam verte szét az egyik laptopom hűtését. nvidia+intel. a gyerek nem volt még egy éves, állni sem tudott még, csak ülni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#49) SMartin-HU válasza actival63 (#46) üzenetére


SMartin-HU
tag

ÓÓÓ kérlek. :) Sokan mondták már. Kezdve a boltossal, aki azt mondta direkt teszem tönkre. :C de sajnos ebből nem származik hasznom... inkább rengetek kellemetlen telefon, email és vitatkozás. + Az elveszett idő.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#50) Menthirist válasza SMartin-HU (#40) üzenetére


Menthirist
veterán

Mi lesz veled, ha valami hiba folytán az inteled is meghal? vagy az nvidia-d :) A cyrix már kihalt :D

Amúgy sorozatban sokadik procim amd (utolsó intel procim talán egy 300-as celeron volt), vga-ból is többségében voltak a radeonok (de abból voltak nvidia-k is). Egyikkel sem voltak hardveres gondjaim, mind leszolgálta az idejét és eladtam vagy elajándékoztam. Keresztanyáméknál 10+ éve megy egy Toughbred Athlon XP.
De ugyanez igaz a környezemben lévő intelekre és amd-kre is. Egyszerűen nem szokása az ismerősi körömben vinyón és monitoron kívül másnak meghalni :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.