Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Gyorsan végeztek vele.Bár gondolom nincs annyi szöveg és változó,mint a DA: I -ben. Köszönet a magyarítóknak. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) oriic válasza Televan74 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért így is dolgoztak vele sokat szerintem. D: Szép is lenne ha annyi szöveg lenne benne mint egy RPG-ben. :D

#3) TBT

Nincsmit, köszi a játékosok nevében is. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) TBT


TBT
addikt

Köszi a hírt orichalcos! :R

#1
Van benne szöveg + a programozás része sem utolsó (elég macerás a játék fordíthatósága), csak azért lett ilyen gyorsan kész, mert már novemberben elkezdtük a munkát az XBox-os verziók alapján. Ha bevártuk volna a PC-s verziót, még várni kellene a fordításra.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4) Šolaire válasza TBT (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem semmi munka lehetett respekt és köszönöm :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Pontosan mely konzolokra jelent meg már tavaly? Úgy tudtam, hogy Xbox One exkluzivitást élvezett (jó, max. Xbox 360), és PS4-re majd csak eztán fog megjelenni (tehát számomra még igen friss az alkotás :) ). :F

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#6) nonsen5e válasza Kendek (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tavaly novemberben jött Xbox One + 360-ra, idén januárban pedig PC-re. PS4-re meg majd valamikor idén később.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) ooooobi


ooooobi
senior tag

Windows storeoshoz való verziót nem fogtok csinálni?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#8) Šolaire válasza ooooobi (#7) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem rajtuk múlik szerintem. Win store nem támogatja.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9) boeing


boeing
senior tag

De jó,köszönöm a munkájukat. :R

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is köszönöm!

Igaz jelenleg éppen eső után köpönyeg, de biztos jól fog ez jönni még később! :K

Egyébként aki telepítette, nem találkozott olyannal, hogy lagol a játék? Ugyan úgy experience-ből indítom a játékot, optimalizálva, mint eddig, és most nagyon akadozik. Az előtt ez nem volt.

Persze lehet, hogy nem ez az oka. Lehetséges, hogy az újabb driver háza táján kéne keresni a probléma forrását?

(#11) djculture válasza antikomcsi (#10) üzenetére


djculture
félisten

Jött a dx12 frissítés és mivel ebbe a dx12 motor nagyon el lett szrva ha úgy indul minden baja van a játéknak.

(#12) davidsone válasza djculture (#11) üzenetére


davidsone
addikt

ezt én is így vettem észre, jó az a dx11 legalább fut rendesen...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) online1986


online1986
tag

Hát nálam nem magyar .Valami ötlet? :R

(#14) TBT válasza online1986 (#13) üzenetére


TBT
addikt

Elolvastad, amit a telepítő ír vagy csak össze-vissza telepítgetsz mindent te is, mint az átlag hazai játékos? :U

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#15) thomasa válasza online1986 (#13) üzenetére


thomasa
senior tag

Állítsd Franciára akkor magyar lesz.
Szegény Franciák, jól megszívták.

Lehet tudni, hogy 1 ember szinkronizálta fel mindet, mint a 80' évek VHS kazettái, vagy több elkövető volt?

(#16) Apone33


Apone33
őstag

Pont jókor jött, tegnap vettem meg a játékot. :B

Play Hard!!!

(#17) Robert07


Robert07
aktív tag

Gratulálok hozzá, biztos nem kis munka volt, sokakat tudok, akiknek hasznos lenne, nekem speciel megfelel ay angol nyelv is.

Amúgy hogy lett 6Gb? Mert az nagyon soknak tűnik nekem, egy egész kötegfájlt át kellett írni, és nem lehetett csak egy részét átírni?

(#18) online1986 válasza TBT (#14) üzenetére


online1986
tag

Hát én nem hazai játékosok közé tartozok leírás alapján csináltam . :C

(#19) online1986 válasza thomasa (#15) üzenetére


online1986
tag

Köszi

(#20) davidsone válasza TBT (#14) üzenetére


davidsone
addikt

na ez kijött, mostmár jobb? ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) atike


atike
nagyúr

6 giga? Wow... Csak felirat...? :F

(#22) TBT válasza Robert07 (#17) üzenetére


TBT
addikt

Több kötegfájlt kellett átírni, mert az eddigiekkel ellentétben nem egy helyen vannak a szövegek, hanem szétszórva, emellett duplán kódolva is lettek. Amúgy 600MB kell a magyarításhoz (a telepítéshez is, a telepítő is csak 600MB), a 6GB azért "kell", mert a magyarítás telepítője másolatot készít az eredeti fájlokról (amikhez a magyarítás hozzányúl), hogy probléma esetén/a magyarítás törlése esetén ne kelljen újra letölteni az egész játékot (mert rendesen beépülnek a szövegek a fájlokba). Eltávolításkor a magyarítás telepítője visszateszi az eredeti angol fájlokat, így nem kell újra letölteni semmit, hogy a játékos ismét az eredeti nyelven játszhasson. 6GB szabad lemezterület pedig ma már nem nagy igény véleményem szerint (pláne nem a 70GB-os játékok korában).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#23) SpongyaBob válasza TBT (#22) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egyetértek :) Legalább most már értem miért tűnt el több giga a telepítés után:D na, nem mintha annyira ki lennék miatta bukva.. Ezúton is köszi még egyszer a fordítást :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#24) troll4


troll4
tag

Up,ma ki is próbálom. :DD

06705551911

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.