Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bulikavagyok válasza cyberkind (#100) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem olyan durva az.. Csak egy olcsó One kell hozzá! :D
Egyébként ez szerintem sem a Full HD-s gépigény. :N

[ Szerkesztve ]

(#102) Németh Péter válasza cyberkind (#100) üzenetére

Mondjuk az is igaz, hogy elég extrém különbség van a még játszható 1366x768 felbontás 30Hz képfrissítés, a 4K felbontás 60Hz-en vagy 2560x1440 felbontás 144Hz-en gépigénye között. Pláne ha a jobb felbontásokhoz jobb texturát is rakunk. Igazából felbontáshoz és képfrissítéshez kellene gépigényt adni. A mai monitorpiac extrém mód töredezetté vált.

(#103) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most sikerült csak megnéznem végig a gameplay-t. Jelen állás szerint Remendi ide vagy oda én nem látok ebbe túl sokat. :/

(#101) bulikavagyok Pedig elméletileg FHD-ra szokás belőni a gépigényeket. Viszont ez csak nem FHD-re van meghatározva, az elég durva lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#104) Sebestyen01 válasza .LnB (#103) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem értem a videót megnezve a gép igényt.... :U

(#105) Komplikato válasza Sebestyen01 (#104) üzenetére


Komplikato
veterán

Biztos én vagyok hülye, de a videón szerintem az X1-es verziót nyomják, erősen látszik, hogy kontrollerről megy.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#106) [Prolixus] válasza Komplikato (#105) üzenetére


[Prolixus]
addikt

MIntha PC-n nem létezne kontroller támogatás...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#107) .LnB válasza [Prolixus] (#106) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Attól még a vak is látja az aim assist-ot ami konzolok egyedisége. Ettől függetlenül futhat pc alól egy Xbox build. De ez szerintem nem pure pc gameplay.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#108) Komplikato válasza .LnB (#107) üzenetére


Komplikato
veterán

Engem inkább a borzasztó fordulások vezettek rá, pedig én láttam már szerintem konzolon normális gamepad-es FPS irányítást. Vagy aki játszott először látott ilyet, amit kétlek.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#109) Ghard válasza .LnB (#107) üzenetére


Ghard
őstag

GTA5 pc verzióban is benne van az aim assist, ha rákötsz egy kontrollert...
Ha onlineban kiszednek a kocsiból közelről egy szempillantás alatt, akkor tudom, hogy mivel játszik az illető.
Single alatt még szódával elmegy, de online.. szánalmas az egész.

(#110) Fitzgerald válasza Ghard (#109) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ehh...nekem úgy rémlik, hogy GTA 5 figyelmeztet hogy ha aim assisttel játszol, akkor online-ban csak olyanokkal fog összerakni, akik szintén aim assist-el játszanak... :U

(#111) Ghard válasza Fitzgerald (#110) üzenetére


Ghard
őstag

Figyelmeztet, hogy a lobby ahova mész használ aimot vagy sem.
De ha aimos lobbyba mész és nincs kontrollered, akkor közelről mindig szopni fogsz olyan ellen, aki kontrolleres, mivel egérre nincs aim...

(#112) #20655360 válasza Ghard (#111) üzenetére


#20655360
törölt tag

Azta, az online rész akkor móka és kacagás PC-n. :)) (kimaradt a játék eddig)

(#113) Jeanne d'Arc

Kíváncsian várom, milyen game lesz, a videó alapján tetszik, es örülök hogy nem kell miatta boxot vennem, hanem lesz pc-n is.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#114) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tiszta szerencse, hogy jön a low level apik, dx12 ideje, és már egy bénább kávédarálón is el fognak futni a játékok. :U

(#115) Cassi válasza cyberkind (#100) üzenetére


Cassi
senior tag

Teljesen szándékos az erős gépigény hangsúlyozása. Az MS régóta úgy egyensúlyozik a két támogatott rendszer között, hogy mindig hangsúlyozza, a PC-s verzió csak a modern és drága gépek tulajdonosainak való, a többiek maradjanak a boxon. Ha a PC-s verziónál le lenne írva, hogy tűrhetően fut egy 5 éves kávédarálón is, akkor a jelenlegi és főleg a leendő XBO-tulajokban haloványan felmerülne a kétely, hogy a megfelelő dologra költötték-e el a pénzüket.

Mindesetre nagyon örülök neki, hogy az exkluzív címek kezdenek eltünedezni pénzügyi okok miatt, az Iszlám Állam mellett a legundorítóbb jelenségről van szó. Ugyan ne kényszeríthessék már a játékosokat egy 100e Ft-os hardver megvételére egy kivásárolt játékjog miatt.

(#116) Fitzgerald válasza Ghard (#111) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah...az gyíkság. Akkor nem jól emlékeztem, most ezért nem volt kedvem elindítani. :D

(#117) gyuribácsi88 válasza Cassi (#115) üzenetére

"az Iszlám Állam mellett a legundorítóbb jelenségről van szó"

:U :((( :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#118) Dr. Akula válasza Cassi (#115) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A pc nagy előnye hogy minden játékot le lehet butítani olyan szintre hogy fos hardveren is elfusson. Ebben mi a kényszerítés? Az hogy te a maximumot akarod? Zavar hogy a másiknál jobban néz ki? Ja hát akkor költeni kell rá, az én házamból se lesz budai luxusvilla pénz nélkül.

(#119) Dr. Akula válasza Ghard (#111) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Egérrel szopni autoaimes kontroller ellen? Hát ilyet se hallottam még. Valójában kontrollerhez azért kell az autoaim mert anélkül játszhatatlan, de egérhez nem kell semmi, azzal alapból lehet célozni. Inkább a kontrolleresek szoktak sírni hogy az egér az "csalás".

[ Szerkesztve ]

(#120) Ghard válasza Dr. Akula (#119) üzenetére


Ghard
őstag

A lényeget nem érted. Pc-s játékba online alatt ilyen funkciót betenni nemnormális dolog.
Elmegyek messzebb és leszedem sniperrel mint a szart, nem erről volt szó.

(#121) wjbhbdux válasza Ghard (#120) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig manapság ez a menő, hogy a régi online csalásokat beépítik a multiplayer játékokba is, pl a CoD féle játékokban van wallhack is perk/képesség/fegyvertartozék formájában, The Divisionben is csak nyomsz egy gombot és mutat mindenkit falon át :DDD kevés komoly játék van manapság.

/s

(#122) ripla válasza gyuribácsi88 (#117) üzenetére


ripla
őstag

amit írt annak köze nincs a témához, ettől függetlenül igaz.

(#123) Fitzgerald válasza Cassi (#115) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Ha a PC-s verziónál le lenne írva, hogy tűrhetően fut egy 5 éves kávédarálón is, akkor a jelenlegi és főleg a leendő XBO-tulajokban haloványan felmerülne a kétely, hogy a megfelelő dologra költötték-e el a pénzüket."

Azt a 80-120000 forintot amit az átlag konzoltulajdonos elköltött a gépre, ha a megjelenés utáni 1-2-3 évben vette meg? Nem hiszem, hogy különösebb okuk lenne ilyesmire. Egy felső-középkategóriás VGA kerül ennyibe...
Egy mai 5 éves, Intel alapú "kávédaráló" PC meg simán állvahagyja bármelyik 2 éves kurrensgen konzolt teljesítményben.
Persze az optimalizáción múlik sok minden, de egy magára valamit is adó fejlesztő/kiadó ma erre odafigyel.
Egy Sandy/Ivy i5 + 7970 (Sandy elmúlt 5 éves, 7970 év végén lesz 5) konfigurációval - kisebb kompromisszumokkal ugyan - még ma is igen magas, a mai konzolokat simán állva hagyó minőségben lehet játszani full HD-ben az igényesebb játékokkal. Ugye nem az Arkham Knightra meg az AC Unityre gondolok amikor azt mondom, igényes.
Aki régóta játszik az még emlékszik rá, hogy ez 10-12-14 évvel ezelőtt még nagyon nem így nézett ki.
Akkoriban bizony még meg kellett venni a legújabb kártyát minden évben, ha magas minőségben akartál játszani komolyabb felbontáson, és procit is sokkal gyakrabban kellett cserélni.

"az Iszlám Állam mellett a legundorítóbb jelenségről van szó"

lol wut

[ Szerkesztve ]

(#124) gyuribácsi88 válasza ripla (#122) üzenetére

Mindig is voltak konzol exkluzív játékok, érdekes módon az hogy nintendóra is vannak olyan játékok amik csak arra jönnek az nem zavar szinte senkit. De az hogy ha ps4 vagy one exkluzív valami és nem lehet lewarezolni pc-re vagy g2a-n lopott letöltőkódot venni akkor megy a sírás rögtön. A pc mászterrész vérpistikék mindig azzal jönnek hogy jaj kit érdekel a konzol hát pc-re 6000x több játék van meg steam sale és annyira csodálatos minden. Ennek fényében nem értem a sírást ezért a pár exkluzív játékért/játék miatt. ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#125) pzstm


pzstm
titán

Lassan lehetne PC-Xbox pároknak összeállni :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#126) #08052480 válasza Cassi (#115) üzenetére


#08052480
törölt tag

az Iszlám Állam mellett a legundorítóbb jelenségről van szó

Anyam borogass, itt mar olyan sotet van, hogy kovetkezore villanylampaval jovok :U :W

(#127) cyberkind válasza pzstm (#125) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd a M$ segít ebben is, úgyis annyira akarja. :D

Paranormal Cocktivity

(#128) pzstm válasza cyberkind (#127) üzenetére


pzstm
titán

szerintem egyről beszélünk...nálam már most lefoglahatja aki akarja a PC-s verziót :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#129) cyberkind válasza pzstm (#128) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy a MS Store egy hulladék, csak akkor veszem onnan ha nem lesz máshol, így is elegem van az aláírásomban szereplő Steam-en kívüli szarokból. ;)

Paranormal Cocktivity

(#130) wjbhbdux válasza pzstm (#128) üzenetére


wjbhbdux
veterán

MS fiókhoz lesz kötve, és közösek a mentések a játékban a 2 platformon, nem úgy találták ki hogy többen játsszanak vele egyszerre :N .

/s

(#131) #20655360 válasza Cassi (#115) üzenetére


#20655360
törölt tag

Az Iszlám Államos részen jót röhögtem, köszi szépen! :DD

(#132) pzstm válasza wjbhbdux (#130) üzenetére


pzstm
titán

Quantum Break Coming to Xbox One and Windows 10 on April 5

Anyone who pre-orders the Xbox One digital version of Quantum Break through the Xbox Store, purchases an Xbox One digital token at participating retailers, or pre-orders an Xbox One Special Edition Quantum Break bundle, will receive the Windows 10 version of the game downloadable at the Windows Store via redemption code.*

Mentések akkor közösek, ha ugyanazzal az MSA-val használod, a technológia ezt teszi lehetővé.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#133) oriic válasza wjbhbdux (#130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, letöltőkódot kapunk. :)

Kérdés, hogy az ukránok itt is eljátszák-e az olcsó beetetést, mert akkor fillérekért sem fogjuk tudni majd eladni a kódokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#134) trufa12 válasza oriic (#1) üzenetére


trufa12
addikt

Jaah örülünk .

De jó hogy nem vettem xo-t . Egyedül a forza ami hiányzik de ugye 1 játékért miért vegyen az ember konzolt . Kezd a microsoft szimpatikus lenni ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#135) VTom válasza .LnB (#78) üzenetére


VTom
veterán

De igen.
A főszereplő meg a Hujber Feri :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#136) lexter00 válasza bulikavagyok (#3) üzenetére


lexter00
őstag

Voltak rá célzások talán már nem is fejlesztenek új konzolt hanem az xbox one lesz az utolsó

[ Szerkesztve ]

(#137) Fitzgerald válasza lexter00 (#136) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezeket sorra cáfolták is ahogy olvasom.
Ezt a generációt már valószínűleg bukták, ugye kétszer annyi PS4 fogyott eddig mint One.
De a 360-ból viszont majdnem pontosan ugyanannyit adtak el mint a PS3-ból, orrhosszal vezet csak az Xbox. Majd a következő generációra megint összekapják magukat.

(#138) wjbhbdux válasza Fitzgerald (#137) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez nem egy olyan verseny amiben vissza lehet jönni, ha még évekig egy nem létező tény a márkaneved elismertsége. Az xbox egyenlő a haloval és csak a haloval, semmi másra nem jó, a codot is elbukták. Ennél csak az lenne rosszabb ha kiderülne hogy a kinect kamerákat használva kialakult egy pedofil hálózat akik a microsoft szerverein át cserélik a gyerekekről a képeket.

/s

(#139) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#138) üzenetére


Fitzgerald
veterán

wut :U

Ezt nem tudom honnan szedted. Hogyne lehetne visszajönni? Első Xboxból csak 24 millió ment el, míg a PS2-ből HÉTSZER ennyi. A következő generációban már fej-fej mellett végzett a két konzol, ahogy feljebb is írtam.

(#140) Def26 válasza wjbhbdux (#138) üzenetére


Def26
félisten

lol :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#141) Peat;) válasza Fitzgerald (#137) üzenetére


Peat;)
veterán

Megerősítésként írom, hogy attól hogy az egyik szereplő jobban szerepel, a másik szereplő is még lehet nyereséges. Az xbox one-ból is bőven adtak el annyit amennyi ehhez szükséges, jobban teljesít mint az előző generáció amennyire én tudom.

Egy cég nem azt nézi hogy ha a másik nagyobb akkor mi már ki is vonulunk a piacról...ilyen alapon minden termékkategóriában csak egy szereplő lenne.

Ha hasznot fog termelni a one akkor jön a következő konzol. Max akkor nem ha valami dilettáns kerül a microsoft döntéshozói pozíciójába. Mert az világosan látszódik hogy a konzol és játékos világ hatalmas mértékben bővült az elmúlt pár évben. Nem csak a konzol, a pc is, gyakorlatilag a pc gaming viszi hátán a pc ipart. Elég hülyeség lenne egy bővülő piacról kivonulni. Az már más kérdés hogy én magam sem értem mitől bővül a gaming piac. :)

(#142) 4264adam


4264adam
veterán

Egyre szimpatikusabb a Microsoft az utóbbi fél évben számomra. Windows 10 Windows Phone is hozza az elvártat számomra. Néhány PS4-es cím nélkül az Xbox One is első lehet.

(#143) Fitzgerald válasza Peat;) (#141) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen így van. Én biztos vagyok benne, hogy az MS még jó ideig marad ezen a piacon.
A platformhoz kapcsolódó szolgáltatásokról sem szabad elfeledkezni. Az online bolt, az előfizetések, stb.

(#144) trufa12


trufa12
addikt

Én pc-n fogom tolni, most építem az ultimate gamer pc-t :) aztán majd meglátjuk mit hogy visz..
Meg még össze spórolom a játék árát, mert ezt annyira várom évek óta (reméltem pc-re is jön ) hogy meg fogom venni .Évek óta nem nagyon vásároltam játékokat nem volt semmi érdekes..
Meg majd beruházok egy Witcher 3 enchanted editionra ha lesz egyszer (gondolom lesz )
Most más úgy nagyon nem érdekel .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#145) cyberkind


cyberkind
félisten

Az már volt hogy biztosan a MS hulladék Store-ban lesz elérhető a játék? :U
Ennyire azért nem lesz jó játék hogy +1 szart tegyek a többihez a Steam-en kívül.

Paranormal Cocktivity

(#146) Németh Péter válasza cyberkind (#145) üzenetére

Csak ott lesz elérhető. Ugyanakkor a Windows Store (Áruház) alapból fent van a Windows 10-ben, szóval nem kell fölrakni semmit külön. Ugyanakkor kell hozzá egy Microsoft fiók.

(#147) Def26 válasza Németh Péter (#146) üzenetére


Def26
félisten

Nem az a gondja, hogy mit kell felrakni hanem, hogy ez megint egy külön áruház a steam és origin mellett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#148) Németh Péter válasza Def26 (#147) üzenetére

Jah.. Erre előbb-utóbb jön majd valami egységes áruházkezelő program, addig valóban létezik ez a first-world problem.

(#149) Def26 válasza Németh Péter (#148) üzenetére


Def26
félisten

Kinek az kinek az. :) Kényelmetlen az tuti.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#150) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.