Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buci21


Buci21
addikt

szerintem a CS:GO-t eredetiben kell megvenni, és competitive módban játszani. Ott nincs szerverkereső, csak matchmaking... bedob hozzád hasonló rangú ellenfeleket, és rendes 30 körös (2 perc egy kör) war van. Az aim_ mapok meg gyakorolni jók, nem lőnék ilyen fasza headshotokat scouttal aim mapok nélkül.

(#2) nakos1212


nakos1212
senior tag

hát sajna a pub olyan mint egy nyilvános wc, büdös, koszos,de ha nagyon kell rámész.
játssz inkább vmi klán szerveren,de pl az én szeróm is korrektül van beállítva.

(#3) letepem


letepem
aktív tag

Szép idők :DDD nagyon szerettem a Source-t, csak a b@zi valve megölte a GO-val... LANok sincsenek MO-n, már kicsit halott a közösség! Becupok nagyon jó kis LANok voltak. Még anno az 1.3-4-gyel kezdtem eszméletlen jók voltak a maguk idejébeb:)

DM-et arra használja az ember, hogy belője magát napi 1 óra DM aztán mehet a mix:DDD aztec pedig ben warmap azért nincs annyi belőle, pedig régen az volt :)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#4) kemotox válasza letepem (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Már miért ölte volna meg a CS:GO-val?...

(#5) nakos1212 válasza kemotox (#4) üzenetére


nakos1212
senior tag

átment mindenki a szaros skineket cserélgetni.

(#6) kemotox válasza nakos1212 (#5) üzenetére


kemotox
addikt

És szerinted a valve pisztoly fogott az illetők fejére, hogy menjenek át azonnal? Vagy ha szerinted a skin cserebere akkor hülyeség, akkor miért baj hogy átmentek a hülyék GOzni és csak a normálisak maradtak CS:S-en? Ez csak a tipikus "bedugom a fejem a homokba és mindent leszarozok ami új" szöveg. Én is CS:S-ezek, és elég sokan tolják, nincs hiány playerből.

(#7) Buci21 válasza kemotox (#6) üzenetére


Buci21
addikt

jöhettek go-zni, én váltottam, és ez is kurvajó :D

(#8) creation


creation
senior tag
LOGOUT blog (1)

Hiány nincs playerből, csak azok akik annó normális és viselkedni tudó közösséget alkotva játszottak ott fent, na azokból van igen nagy hiány.

Hogy miért ölte meg a go a cs:s-t?! Ez még kérdés? Gyakorlatilag ez orange box-al kezdődött a pszihobábjátéka a valvénak, majd jött a go és most a régi motoron nyugvó cs:s-t is "beszüntették" ezzel az igen jó frissítéssel.

Üdv.: team.urc Pr0 L4m4 - ehes

U.i.: Ja nem, nem szűnt meg azért teljesen a közösség. Csak nincs server, mert nem látjuk értelmét. A csapat átment go-ra, mert ott még van talán remény. Voltunk, vagyunk, leszünk.

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#9) rover45


rover45
senior tag

a CS felénk csak clubSEAT :DDD

(#10) creation válasza rover45 (#9) üzenetére


creation
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ez a neved tükrében kicsit ironikus :D

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#11) rover45 válasza creation (#10) üzenetére


rover45
senior tag

Az milyen volt, mikor a clubSEATra regisztráltam ezzel a névvel ;)

(#12) h3lios


h3lios
addikt

Sosem szerettem a Source-ot, sőt még csak sokat sem játszottam vele, de 1.6 ban 1000 feletti óraszámom volt. És nyugodt szívvel ki merem állítani, hogy a CS:GO a modern kori 1.6, szinte azonos a felépítés a sok plusz funkcióról nem is beszélve. Ide valóban skill kell, mert ha csak darálsz mint a CS:S-ben esélyes, hogy még csak el sem találod az ellenfelet. A Skineket negatív dologként állítjátok be. Ez azonban nézőpont kérdése, ha nem érdekel nem kell megvenni, a játék így is droppol, amiből egyébként nem rossz pénzt lehet csinálni Steam-en, ha értesz hozzá. Ha meg tetszik valami megveszed, én is ezt tettem, mert ha 1 adott fegyvert 1000 + órákon át bámulok, akkor nézzen már ki úgy, hogy nekem is tetszik. :)

Illetve pont azt említetted, hogy nem játszanak máson, mint D2-n. Itt is nagyon népszerű map, de ha elmész PUB-ra azért itt más is szép számmal akad: Infero, Nuke, Mirage, Cache (CS:GO-s map). Úgyhogy amit keresel a változatosság itt megvan. Arról nem is beszélve, hogy szoktak lenni Operation-ok, amik átlag 5 eurba kerülnek (DLC), és itt community által készített minőségi mapokon tudtok játszani, amik mindenkinek újak lesznek. Ezen felül az ára is visszajön, mert a láda amit droppol neked simán kerül annyiban pláne az elején.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#13) letepem válasza kemotox (#6) üzenetére


letepem
aktív tag

Mert szimplán mindenki átment GO-ra! Megszűnt a közösség Sourceban csak pubok, fele így is tört szeró! Többek között, rá voltak kényszerítve a csapatok mert megszűntek az online kupák és a LANok, maradt a GO!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#14) letepem válasza h3lios (#12) üzenetére


letepem
aktív tag

Ez nem igazán így van :D teljesen más játékritmus: mások a pályák, más hotbox recoil stb, ezért játszanak még mindig 1.6-tal, nem a gépigény vagy a kinézet miatt!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#15) Buci21 válasza letepem (#14) üzenetére


Buci21
addikt

a hitbox végre nem csúszik... :D nem annyira FPS függő a játékteljesítményed. Ping sokkal fontosabb lett, 140-es pinggel most már a saját lábamat nem tudnám ellőni. LAN-on vagy lokális magyar szerveren érződik, hogy mennyire pontos a GO szinkronizációja :R és source után minimum ugyanakkora élmény a GO, és amúgy is sok CS:S-es reflex és trükk vagy taktika működik itt is :C

(#16) creation válasza Buci21 (#15) üzenetére


creation
senior tag
LOGOUT blog (1)

Pár nap Go után visszamentem CS:S-be lőni, szarabb voltam mint előtte bármikor, úgyhogy marad a GO :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#17) Buci21 válasza creation (#16) üzenetére


Buci21
addikt

persze, mert a GO-ban megtanulsz úgy recoilt kezelni, mint soha korábban :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.