Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) MaxxDamage válasza kolivanov777 (#18) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem minden "gyári" beáll. van.
Csak a Power Management -be állítom a dolgokat , semmi más és eddig nem volt gond semminél...
(minden FHD-Ultra beáll. alatt ment (fps-t nem néztem, de nem is érdekel, hisz nem akad, fut szépen)

BF3-at nem próbáltam, de nem is fogom mivel nem érdekel :)

Max Payne 3 , GTAIV , World Of Warcraft , FarCry 3 , gond nélkül fut :K

Sokaknál volt probléma a GPU mhz "gyári" beállítással, de nálam ez a probléma se lépett fel így nem kelett lejebbb állítanom (szerencsére) így minden a gyári maradt és gond nélkül üzemel (lekopogom)

Én nem tartom szükségesnek az Nvidia vezérlőpultban a beáll. módósítását, mert mindent auto.-n szabályoz ahogy a rendszer megkívánja. Egyedül az említett "Lenovo Energy Management" kell állítani! :K

(am. alap esetben az Intel HD4000 az elsődleges és ezen állítani (lehet) ,de nem érdemes mivel sok energiát vesz fel / nagy hót termel(ne) ha végig a GTX660M menni... ezért van úgy belőve a rendszer, hogy ha kell bekapcsol automatán a GTX GPU... (de ha a power managementbe belövőd maxra akkor beindul a ventije és az jelzi, hogy a GTX660M fut..)

Nálam pl. ha nincs belőve Power Management maxra. akkor nem is megy a venti... (nem is melegszik)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.