Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Ezt a mobiljukat is sikerült elrontani a vastag dupla alsó kerettel.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Az a káva! :Y

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Pár hónapja használom, mint munkaeszközt, aktív dual sim-es, 32GB/ 4 GB ramos LTE verzió.
Napi több órás telefonálás is csak kb. 50%-ot merít rajta, minden felkapcsolva, a háttérben 10-20 alkalmazás úgy áll, hogy egy pillanat alatt betölt akkor is, ha napok óta nem használtam. Feltöltés: 1 óra alatt 60%

(#4) Joe.36


Joe.36
addikt

Fél éve van meg nagyon jó cucc, az eddigi legjobb telefonom, multitasking ban leveri az összes csúcs drága telefont.
Ár/érték arányban is nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#5) Joe.36


Joe.36
addikt

[Az ára ennyi most, ha levonod a PowerBankot akkor olyan 90 körül van. ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#6) ncsicso


ncsicso
tag

Asszonykám ilyet kapott karácsonyra. Azt meg tudja valaki mondani tutira, hogy a ZE551ML és a ZE550ML külsejét tekintve azonos-e? Az érdekel, hogy a ZE550ML-tokok kompatibilisek-e. Ahogy elnéztem, igen.

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#7) viano


viano
aktív tag

Kár, hogy az első képen nem ez a ZenFone 2 (ZE551ML) látható, (hanem a ZenFone 2 Laser) így a színválasztékról megtévesztő tájékoztatást nyújt.

Nem a legszerencsésebb kedvcsináló egy teszthez . . . :(
Remélhetőleg a műsor többi része ettől kicsit szakszerűbb volt.

(#8) Jeanne d'Arc

Régóta szemezek vele, ki kellene próbálnom végre.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Luck Dragon válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére

Remek készülék, nekem tetszett mikor az évfolyam társamét kipróbálhattam ,két napot velem töltőt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) amisis válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


amisis
aktív tag

Méretén kívül másért nem kell aggódnod :) Remek készülék

Apple iPhone 8 Plus

(#11) Nigér


Nigér
őstag

Nekem is volt ilyen telóm, meg voltam vele elégedve, de Z Ultráról áttérve nekem egyszerűen kicsi volt az Asus 5,5"-os "egérmozija". Így háta Zenfone-t anyukámnak adtam, én meg tűkön ülve várom a Z6 Ultrát :D

(#12) andras87


andras87
tag

720p-s videóban "demonstráljátok" a FULL-HD-s telefon képminőségét? :Y

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#13) lalika740


lalika740
aktív tag

vettem egyet mikor kijött hát engem maga a készülék kinézete nem tetszett.az mind igaz amit leirtatok ram bol képes visszatölteni nagy méretű játékokat is tehát jo a 4 gb ram egyedül a kinézet ami NEKEM nem tetszett

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#14) Jeanne d'Arc válasza Luck Dragon (#9) üzenetére

Valahogy egyszer csak hozzajutok. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) igori válasza andras87 (#12) üzenetére


igori
tag

És tényleg! Hatalmas! XD

(#16) petipetya válasza Jeanne d'Arc (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Abban biztos vagyok.
:)

"nincs rá lezsóidő"

(#17) petipetya válasza andras87 (#12) üzenetére


petipetya
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#18) batai15


batai15
félisten

Facebuk messenger némítást nem ismered? Rohadt idegesítő azt a lányt ,vagy fiút (lehet mind2 ) Nézegetni !

(#19) Šolaire


Šolaire
veterán

Messengert tényleg kilőhetted volna végig se néztem a videót mert idegesített. Egyébként nekem a telefon bejön jól néz ki. Összeszerelés is biztos rendben van asus-ok szerintem ebben jók szivesen megvenném árban se rosz.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) viano válasza Armagedown (#1) üzenetére


viano
aktív tag

Mondod te, közben meg világsiker lett, mert ezt a telefont nem mostanában mutatták be, már jó pár változat is kijött a sikerére alapozva.
Mellesleg még az ASUS mobilágazata is szépen fel lett futtatva ennek a sikernek a hátán.
Biztos, hogy a legjobban teljesítők között lesznek az éves adatok alapján.
Ja és a legtöbb típusnak hasonló a dizájnja.
Ezek szerint pár ember csak lenyeli ezt a rettenetes bakit.

(#21) petipetya válasza batai15 (#18) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem az a lány látszódott a chat fejeknél 10:17 után, aki 21:30-nál is szerepel a galériában.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#22) viano válasza Šolaire (#19) üzenetére


viano
aktív tag

Nyugaton több helyen is ingyen 1 éves biztosítással árulták/ják.
Többek között garanciális hiba esetén, a javítás mellett fájdalomdíjként visszakapod a teló árát is.

Ha valaki ezt bevállalja, az azért jelent valamit a minőségre vonatkozólag.
pl. ZenCare+ ha valakit érdekelnek a részletek.

(#23) Šolaire válasza viano (#22) üzenetére


Šolaire
veterán

Szimpatikus😊 Köszi az infót

“Praise The Sun” \[T]/

(#24) viano válasza batai15 (#18) üzenetére


viano
aktív tag

Pedig elég türelmes lehetsz, ha addig eljutottál .. . .
Nekem a bekapcsolásig sem sikerült, mert 6 perc után már telítődtem az állandó "készülék"-ezéssel.
Egyébként is túl gyakori a szóismétlés, valakinek nagyon mini lehet a szókészlete.
Szókincsnek ez már jóindulattal sem nevezhető, de akkor miért akar szerepelni?!

Az igazi tragédia persze nem ez, hanem az, hogy ezzel a szerepléssel nem kelt általános felháborodást.
Mit lehet erre mondani? Lehetne sok mindent, de csak annyit mondok igénytelenség, lecsúszás, lejtő . . .
----------------
Valaki pihent összeszámolhatná, (de szoftveresen is biztos megoldható) hogy hányszor hangzik el a "készülék", érdekes lenne a teljes-szószámmal összehasonlítani.

(#25) batai15 válasza viano (#24) üzenetére


batai15
félisten

A sok öö ,meg hasonlókat ne is említsed.

(#26) SUPREME7 válasza viano (#22) üzenetére


SUPREME7
őstag

(#27) Luck Dragon válasza SUPREME7 (#26) üzenetére

Hát azért az illetőt sajnálom ha (igaz) a történet. Jó pár hónapig elhúzódott az ügy.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) matteo_szg válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


matteo_szg
őstag

Az ügy rendezve lett, az ügyfél pedig elégedetten zárta a kálváriát. End of story.

jupiiii

(#29) SUPREME7 válasza matteo_szg (#28) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen? Akkor nem ugyanazt olvastuk, indoklás nélkül elutasították. :U

Oké, a noti javítva lett, de minek vállal olyat az asus amit utána nem tart?

[ Szerkesztve ]

(#30) matteo_szg válasza SUPREME7 (#29) üzenetére


matteo_szg
őstag

Mint írtam, az ügy rendezve lett. :)
Egyrészt nem indoklás nélkül utasították el, ugyanakkor az indoklással volt baj, valamint a szerviz-ügyfélszolgálat kommunikációjával.

Közbeléptem, ügyféllel felvettük a kapcsolatot, és a természetes medrében zajlott végül a Bizalom Program. Ahogy sok más usernél is, akik jogosulttá váltak. :)

jupiiii

(#31) SUPREME7 válasza matteo_szg (#30) üzenetére


SUPREME7
őstag

"közbeléptem" :D Ez nagyon szigorúan hangzott. Az a baj, hogy sokszor már csak akkor oldódnak meg a dolgok amikor nyilvánosságra kerül. De azért jó tudni, hogy hova lehet fordulni ASUS ügyintézéssel ;]

(#32) matteo_szg válasza SUPREME7 (#31) üzenetére


matteo_szg
őstag

Az ügyfél-elégedettség fontos, és mivel a Bizalom Ügyfélszolgálat teljesen máshova tartozik, ezért nem jutnak el hozzánk ilyen problémák. Homár Hilda átküldte az elérhetőségeket, az ügyféllel pedig tisztáztuk, mi is történt pontosan.

Lehet hozzám fordulni, de csak bizonyos szintig. Az irreális követeléseket, fenyegetéseket nem tűröm természetesen. :)

jupiiii

(#33) viano válasza matteo_szg (#32) üzenetére


viano
aktív tag

Ha már felajánlottad . . . :)

Lenne egy kérdésem:
Miért nincs nálunk ZenCare+ (vagy akármi, mert mindenhol máshogy nevezik)
szóval 1 éves ingyenes készülékbiztosításos akció az akostel és táblagépekre?

(Hasonló, mint az itt szóba került notis akció.)

Hol van ASUS illetékes call centere?
(Gondolom ez nem titok.)

(#34) matteo_szg válasza viano (#33) üzenetére


matteo_szg
őstag

Egy ZenCare jellegű program elindítása szimplán üzleti döntés; egyelőre nem indítjuk el ezt a programot, de lehet, hogy ez hamarosan változhat.
ZenPad táblagépekre egyébként érvényes a Bizalom Program.

Mármint a magyar call centerre gondolsz? Mert a kollégák itt ülnek velem egy irodában, csak egy másik szobában. :)

jupiiii

(#35) SUPREME7 válasza matteo_szg (#32) üzenetére


SUPREME7
őstag

És a zsarolással hogy állsz? Mert szólok a főnöködnek, hogy munkaidőben PH-zgatsz :D ;]

Egyébként meg akkor korrekten zárult a dolog, csak tényleg szomorú, hogy nem megy elsőre.

(#36) matteo_szg válasza SUPREME7 (#35) üzenetére


matteo_szg
őstag

A munkakör része a fórumozás. :)

jupiiii

(#37) d@vee válasza batai15 (#25) üzenetére


d@vee
őstag

Mint minden videójukban...
De most tényleg. Maga a videó tartalmával nincs baj, csak a sok öööö, meg akadozó beszéd. Most komolyan, nem hiszem hogy ötvenen néznek titeket miközben veszitek fel a videókat. Vagy az lenne a legegyszerűbb ha a szövegeteket előre megírnátok és amikor már csak a telót mutatja a kamera, felolvassátok, punktum.
Ja és....nem "szmúúúúsz" a rendszer :((( Hanem gyors, sima, akadozás mentes. Magyar vagy, ne erőltesd az angolt ha az egyébként full magyar videóba nem illik.

A telót elfogadnám. Már csak azért is mert annyi ram-van benne mint a laposomban :DDD

[ Szerkesztve ]

Ja

(#38) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Három hónapja használom a 4/16GB változatot. Nem vagyok tőle elájulva. Xperia Z-ről nyergeltem át. Azt a sebességet hozza amit a Z, csak többször fagy le... Akadozik a FullHD-s videó felvétel mindegy, hogy a belső memóriába, vagy a Class10-es SD kártyára írja. Gépelés közben gyakran megnyomom a Home-ot szóköz helyett, lett volna pedig elég hely az alsó káván. Lecserélni már nem fogom, de a Z-t jobban szerettem.

(#39) matteo_szg válasza Cynicelectro (#38) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ezek szerint kínai vagy TW verzió a telefonod; ennek megfelelő firmware van rajta? Illetve Intel Z3560-as verzió? Illetve mi fagy le pontosan?

jupiiii

(#40) Cynicelectro válasza matteo_szg (#39) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Angliában vásároltam e-bayen. A doboz szerint Z3560-as CN ROM-mal. Valamilyen gány TW ROM volt rajta ami tele volt bug-gal, ha véletlenűl WiFi-n felejtettem éjaszakára 4-5 alkalmazást telepített reggelre, még a launch-ert is lecserélte. Ezt a ROM-ot lecseréltem a hivatalos WW ROMra ADB-vel.
Random fagynak be aplikációk, olyat produkálva mint amikor elfogy a memória.
Pl.: Runtastic app-ot használok futáshoz amely a GoogleMaps-en megjeleníti merre futok, mennyi kalóriát égetek, pulzus, satőbbi. Mellette a gyári zenelejátszó applikáció fut, tíz perc elteltével "megakad" és elkezd dadogni mint amikor megakad a CD. Nem reagál semmire, majd újraindítja magát...
A készülékben gyári Samsung 32GB Class10-es SD kártyát használok, de az alkalmazások nincsenek áthelyezve rá. Egyébként a nagy memóriaigényű appok nem fagynak (pl. Real Racing)
És persze fájó pont, hogy a videó akadozik felvételkor és persze lejátszáskor is.
Kétszer kifagyott már a második SIM. Hívást akartam kezdeményezni, amikor kimegy a hívás nem csöng ki, a készülék lefagy, semmire sem reagál, nem lehet kikapcsolni sem, negyed óra elteltével újra indul. Néha megjelenik a médiataroló csatlakoztatva ikon, ez azt jelenti, hogy a készülék magától újraindult. Mindez kb. három hónap alatt, jelezném, hogy a Z-m két év alatt nem produkálta ezt.
Nem szeretném senkinek elvenni a kedvét, csak a saját tapasztalataimat osztottam meg.

(#41) janaman01


janaman01
addikt

Durva hogy a videón 78% ról közel 15-20 perc alatt lement 48% ra ? Ehhh

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#42) matteo_szg válasza janaman01 (#41) üzenetére


matteo_szg
őstag

Egyik percben még 77%, másik percben 55%; látható a vágás. Nyilván nem egy snitt a videó.

jupiiii

(#43) janaman01 válasza matteo_szg (#42) üzenetére


janaman01
addikt

Jogos...nem folyamatosan néztem én sem :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.