Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeket már rég el akartam küldeni neked. :D

[link]
[link]
[link]

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) .LnB válasza oriic (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebből kettő eretnekség. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) nofi


nofi
őstag

Szerintem alacsonyan van még mindig, de szerencsére ma jelent meg egy 55mm-es Pro alátét is ;)
Ha lenne még egy monitorod, érdemes lenne megsasolni mi is valójában a különbség a PC-s meg a konzolos 30fps FH3 között :U

Xbox GT: nozsolt

(#4) .LnB válasza nofi (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

Igen megnézem, az már letöltődöt. Keldor papa azt mondja simább a 30fps ott, és abu le is írta hogy miért. Ma vagy holnap meglesem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Hehe, jó teszt :) bónusz képen jót röhögtem :D

(#6) .LnB válasza -FreaK- (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi, jó rég megvolt fejben az ötlet. De a tulajnak nem merem elküldeni. :) (mer ugye te ismered őt, azért írom )

(#3) nofi A PC van monitorra kötve, a konzol az TV-n van. Szóval össze tudom majd rendesen hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Bónusz kép fake, nem Titanfall 2 van rajta ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) .LnB válasza Mister_X (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D

Érdekel a Titanfall 2. Már majdnem megvettem. De most karácsony. Inkább kihagyom. Így is van most egy valag játékom. A Cod meg "ingyenes" verzió pc-re. Szóval azért annyira nem változtam még meg, hogy Cod-ot vegyek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos,

Azt vártam, hogy most majd, hogy ilyen közelről megismerkedhetek egy Xbox One S-sel, akkor majd meglágyul a szívem és azt mondom majd a végén, hogy "Na jó, nem is olyan rossz ez." De nem. Nem így lett. Hétfőig lehetett volna nálam. De már vissza is pakoltam a dobozába és holnap átadom fuvarra a gazdájához.

Nem azért mert annyira PC párti vagyok esküszöm, de ez "nem egy nagy szám". Ennél jobban inkább nem részletezem.

Viszont a Destiny egy fasza game! Kár, hogy nincs Pc-re. És sajnos a Halo 5-öt nem tudtam kipróbálni. Az még érdekelt volna.

Szóval maradok PC-n, minden nyűgje ellenére is. Ebben a generációban biztosan.

(#3) nofi Nos, flip queue ide, flip queue oda. A 30fps az Xbox One S-sen is 30fps. Azt konkrétan nem néztem meg, hogy konzolon jobb e a 30fps mint Pc-n. Elhiszem, hogy jobb. De még ha városba néha be is esik az fps. Akkor is 100x inkább pc-n nyomom 60-nal

Akinek nem elég a Pc-je 60fps-re annak valóban jó alternatíva lehet a konzol.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) nofi válasza .LnB (#9) üzenetére


nofi
őstag

Na igen nem mindegy, hogy egy jobb konfig után ülsz le a konzol elé vagy egy szódával elmegy high-on setuppal hasonlítod össze. Én úgy voltam vele, hogy FH3 kell és kész, ha új VGA-val sem megy kvázi-élvezhetően akkor visszacserélem és veszek egy refurb boxot - akár ideiglenesen. Szerencsére nem így lett :K
Destiny 2 már 0. nap jön PC-re jövőre;)

Xbox GT: nozsolt

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez kellene nekem a monitor alá, nagyon pofásan néz ki!

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) vilmose33


vilmose33
őstag

Elsö képnél kellet vagy 2 másodperc mire leesett mi a helyzett.Utána még azt hittem először, hogy valami xbox utánzat alátét és milye jól néz ki, aztán tovább olvastam jót nevettem.Utolsó képen nekem is tetszik ,elegáns.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.