Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SityiSXT


SityiSXT
őstag

HC vagy casual, nem mindegy? Túl van ez a része a kritikáknak dimenzionálva. Fontosabb kérdés az, hogy ha leülsz elé játszani, akkor jól szórakozol? Ha a válasz legalább "alapjában véve igen", akkor ott olyan nagyon komoly baj már nem lehet. A kevés tartalom és a 10 évvel ezelőtti részhez képest történt visszalépések azok, amik igazán bosszantóak (a pofátlan SP ár mellett)

(#2) .LnB válasza SityiSXT (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a HC vagy Casual dolgot úgy értékelem, hogy a casual egy "könnyen eldobható darab" míg a HC játékoknak van mélységük, látszik rajtuk, hogy érdemes belefektetni az energiát. Másrészt úgy is tekintek erre a kérdésre, hogy a HC játékok nehezebben tanulhatóak, nagyobb dicsőség azokban jó teljesítményt elérni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) sixpak


sixpak
nagyúr

Én azt mondom, hogy aki rajong a SW eredeti trilógiájáért és mondjuk ’80 előtt született, az találhat örömet a játékban, a nosztalgia, a hangok, az elképesztő látvány eladja a játékot.
Én ebbe a csoportba tartozok, viszont borzasztóan hiányzik a szerver kereső és a HC mód.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4) NoMagix


NoMagix
addikt

Elnézve a videót, azt mondom, hogy ez a játék, kell nekem!
Tényleg lenyűgöző a grafika!
Decemberben vettem egy XBOX360 a gyereknek (és magamnak) és itt már elkapott a gépszíj, kezdek jobban rákattanni a játékokra!

(#5) .LnB válasza NoMagix (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Battlefront csak Xbox One-ra jelent meg. Nem tudom tudod e, csak gondoltam szólok. A videóban látható grafika pedig csak és kizárólag pc-n állítható így be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) NoMagix válasza .LnB (#5) üzenetére


NoMagix
addikt

Igen tudom, köszönöm!
Nekem már a 360-nál is nagyon tetszenek a grafikai dolgok, tükröződések, becsillanások, mert a jelenlegi pécénk elég hurka!
Kicsit meredek lenne otthon bejelenteni, hogy csere lesz egy ONE-ra!

[ Szerkesztve ]

(#7) Shing


Shing
őstag

Hát nem tudom. Sokan lenézik a F2P játékokat, mert azok biztos gagyik, mivel ingyé' vannak (persze utoljára egy 8 éves keleti MMO-t próbáltak). De TPS/FPS lövöldék mint a Planetside 2, Heroes and Generals, Ghost Recon Phantoms, Renegade: X, Warframe, stb. ezerszer több tartalmat kínálnak, sokkal változatosabb játékmenettel, ingyen.
Szerintem akármennyire is tudod ignorálni a grafikát, legyen az rossz vagy jó, ez a játék annyira látványos, hogy megvett kilóra. :DDD Ha ez nem lenne elég ott van még mellé az SW hangulat. Én nem tudnék vele többet játszani, egyszerűen tényleg már alapjaiban is gyenge játék ezzel a fast-paced, futkározós lövöldözésével... és akkor még ott van a pályák hiánya. Nekem ennyi 2016-ban nem elég.

(#8) .LnB válasza Shing (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, engem valóban a grafika és a hangulat vett meg. De egyszer egyszer én is engedhetek a kisértésnek. :) Játszottam én eleget Quake 3-mal ami nálam így néz ki. És ha már ingyenes játék, akkor a Battlefield mellett manapság legtöbbet a Dirty Bomb-bal játszom, azt is cfg-vel lebutítottam a sokkal stabilabb fps érdekében.

Teljesen megértem a negatív kritikákat, és a csalódottságot egyébként. Jogosak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) SityiSXT válasza .LnB (#8) üzenetére


SityiSXT
őstag

Pont a hamisítatlan SW hangulat menti meg a játékot. :K Igazából nekem a szűkös tartalmon kívül különösebb gondom nincs vele, bár tény, jobbra számítottam. De jó a hype miatti elvárásokkal kapcsolatos meglátásod.

(#10) Malachi


Malachi
addikt

tudom talán furán hangzik és Isten ments, hogy most flame legyen ebből, tényleg csak példaként mondom mert ez az egy összehasonlítási alapom van:

a SW Battlefield nem rossz játék, szeretem, de három hét után egyszerűen meguntam, ráuntam és azóta el sem indítottam. kicsik a pályák, kevés a lehetőség, nagyon elbaltázott szerintem ez a járműhasználat (felveszem a tokent, ha éppen arra kolbászolok) meg olyan üres az egész.

ezzel szemben nemrég megvettem akcióban a BF4-et és... hát én és föld, és csak azért, mert az egy tartalommal rendesen megpakolt, korrekt multis lövölde. ahhoz sem kell atomfizikus diploma, szóval mész és lősz, de két éve már PC-n is toltam sokat és nincs két egyforma menet. mindig izgalmas, mindig más. a SW: Battlefront ezt nem tudja sajnos.

szóval ebből nem lesz kiegészítő vásárlás - talán majd jövő karácsonykor egy 70%-os akcióban. vagy már hamarabb, ki tudja, most PS4-en az alapjáték is féláron(?) volt karácsonykor.

(#11) Malachi válasza Malachi (#10) üzenetére


Malachi
addikt

mod: persze nem SW Battlefield, hanem Battlefront. :D elnézést, bocsánat.

(#12) .LnB válasza Malachi (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút semmi flame nincs ebben. Sőt! Nagyon jó összehasonlítási alap a BF4 a korábbi Battlefront részek mellett. Mert hiába mondják a készítők, hogy nem, ez a játék egy átskinezett, megkurtított BF4. Én a Battlefield BC2-vel, BF3, BF4-gyel is viszonylag sokat játszottam. És a Battlefield részeknél is megvolt a hangulat, minden résszel egyre jobb lett az érzés, hogy "egy igazi háborúba csöppentem". A BF4 ugyan annyira megfogja a militaristákat a hangulatával mint a Battlefront a SW rajongókat.
Mondjuk mivel én nem vagyok semennyire sem katonaság mániás, így a kezdeti lenyűgözöttségem nem tartott sokáig. De kikapcsolódni néha jó volt mikor más játékokra ráuntam picit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az egész Battlefront témával egy nagy gond van sajnos. AZ ár-érték aránya. Mondjuk ki, ennyi tartalomért ilyen árat elkérni a pofátlanság netovábbja.

Live-Die-Respawn

(#14) .LnB válasza oriic (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

5-7000ft-ot ér jelen állapotában a játék. Én ennyiért kerestem, ennyit szántam volna rá. Csak aztán jött egy "kattanás" és 1perc alatt megvettem. Siettem, nehogy meggondoljam magam közben. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) sixpak válasza .LnB (#14) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az még mindig jobb, mint az én esetem...előrendelni 18.500-ért. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16) Malachi válasza sixpak (#15) üzenetére


Malachi
addikt

én PS4 szettben vettem, hatalmas mázlimra elírták az árát és így a játékot kb. ingyen kaptam. ezért nem izgat különösebben, de ~20 ezret biztosan nem adtam volna érte, amikor a fémdobozos BF3 gyűjtői 15 ezer volt.

(#17) NoMagix válasza Malachi (#16) üzenetére


NoMagix
addikt

így én is "boldogan" játszanék vele! ;] :))

(#18) sixpak válasza Malachi (#16) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az úgy jó...nekem soha nincs ilyen mázlim. :)

(#17) Ftomm : persze, éjjel-nappal, még ha nem tetszene, akkor is. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19) .LnB válasza sixpak (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majdnem annyiért vettem én is mint te.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) sixpak válasza .LnB (#19) üzenetére


sixpak
nagyúr

Részvétem. :D
Amúgy én még bízok a Season Pass-ben...nyilván azt már nem veszem meg teljes áron, de ha elfogadható áron is hozzá lehet majd jutni, akkor beszerzem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21) .LnB válasza sixpak (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ám de a SP sem olcsó. Ha a megjelenéskor veszem meg az egyes DLC csomagokat és nem az SP-t. Akkor elbukok valamit? Azt hiszem ilyenkor kicsit később aktiválódik a DLC, de pl plusz fegyvertártyát nem buknék emiatt nem? Mert gondolkodom rajta, hogy egyenként fogom csak megvenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) sixpak válasza .LnB (#21) üzenetére


sixpak
nagyúr

Battlefield-ben úgy volt..külön is meg lehetett venni a dlc-ket, csak azt hiszem 1 héttel később jött, mint a premium tagoknak.
Viszont külön-külön jóval többe került, mint egyben.
BF3/4- nél 10.000 ezer volt a prémium, ami 5 dlc-t foglalt magába, viszont külön, darabja volt 4000.
Szerintem én egyben veszem meg, de csak az első komolyabb leárazásnál.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#23) .LnB válasza sixpak (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De itt 15ezer a prémium! :((( Meg tudnám én venni most is, de az alapár már így is mély nyomot hagyott bennem. :D 3-4 havonta jön a DLC (vagy nem?). A SP árából kiindulva itt lehet legy 8000 is akár darabja. Ha 4000 akkor örülhetünk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) sixpak válasza .LnB (#23) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az bennem is mély nyomot hagyott. :D
Nem arról van szó, vettem már ennyiért játékot, mondjuk GTA 5, de a két játék, tartalom tekintetében messze nem egy liga...
Itt csak 4 dlc lesz, ha tippelnem kéne, akkor én 5 ezret mondanék darabjára...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#25) .LnB válasza sixpak (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a GTAV se került ennyibe. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.