Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:22:01

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10855) DonMaster válasza tamas.nick (#10854) üzenetére


DonMaster
addikt

azéer nem mindeg hogy wifi vagy nélküle mert wifivel még ha levan téve akkor siméán lemerl egy este allat de nélküle meg nagyinjo másik meg ha nincs bedugva este töltöre meg amugy is alszok akkor minek a wifi bekapcsolva ??? nem hiszem el hoyg oylan nehéz kinyomni kb 3 érintés az egész és rengeteg energiát emg lehet vele sporolni meg az akut is kiméli de ez csak az én véleményem töltön persze én is wifivel hagyom este de töltö nélkül kinyomom mert nicns értelme, memoria nekme edig nagyon jo 160mb szbabad elégé stabilan nem akad semmi amit eddig probáltam vice city zökkenö mentesen megy 1 bug van benne hoyg a hang szaggat de ez szerintem más okbol mert a kép simán 40fps-t dobb játék közben , most wanted szagatás mentesen megy , ami viszont havernak a nexus7-én bebeszaggat ami azért ehez képest jobb mindne téren , mobilnet hspa+ simán meg van megint a 21mbit/s le , és a legjobb hoyg gyorsan reagál mindenre ,

kérdésem lenne hoyg a smartshare-t hoyg tudom belöni mert megy hoyg gépen betolok egy listát megosztásra media playerrel és azzt mobilrol wifi pcsuite -al látom is és leis tudom játszani análkül hogy letöltené csak érdekellne hoyg simán a win7 es smartshare az valakinek megy mert nálam azt irja hoyg instabil a kapcsolat ? ötletek vagy probálta valaki?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.