Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46851) Visi-Tech válasza St3ven (#46849) üzenetére


Visi-Tech
csendes tag

jelenleg nem ics-t használok (de szeretnék, csak nekem jobb tudni hogy ki mikor hívott) hanem, sdsl 1.1 -et, eddig mindegyik 2.3 ban megtaláltam amiben 7.0-as cm volt benne. lehet, hogy ezt cm mod és a 9.0 nincs benne?

[ Szerkesztve ]

(#46852) buktagt540 válasza Miksa64 (#46850) üzenetére


buktagt540
senior tag

Ha ez valóban ilyen fasza jégkrém akkor lehet,hogy lecserélem az SDSL Final 1.0,mert már szétnyúztam szegényt.

(#46853) Miksa64 válasza buktagt540 (#46852) üzenetére


Miksa64
tag

Az az igazság, hogy az SDSL 2.1 a 29-es kernellel azért sokkal
megbízhatóbb és stabilabb mint ez az ICS, de ez mégis csak ICS! :))

wwenigma:

Na, ha más beállítást választok a Screen-off WI-FI action menüben
-Leave untouched
-Turn Wi-Fi off
-Turn Wi-Fi on)
mint a középső, akkor megjavul ugyan aWi-Fi, de a DS nem működik rendesen! :F

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#46854) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Sziasztok!

Valaki leírná nekem részletes a teló belső memória átparticionálását, mert az eddig leirtakból nem fogtam föl. ICS-t szeretnék fölrakni oda meg kellene.

Köff :R

(#46855) wwenigma válasza Miksa64 (#46853) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, akkor bekapcsolt wifivel abban sem mukodik a DS. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#46856) Destr4ct válasza St3ven (#46847) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Kipróbáltam már 66ezer féle launchert, némelyikben benne volt ez az opció, de nem használt. ICS alatt azt hiszem nem is működhetne az ilyen.

De nem csak a launcherekkel van gond, hanem más appokkal is. Olyan mintha a rendszer nem a régebb óta a memóriában ülő appokat lőné ki, hanem pont ellenkezőleg, amik nemrég voltak használva.

What can change the nature of a man?

(#46857) Miksa64 válasza wwenigma (#46855) üzenetére


Miksa64
tag

Hát igen úgy néz ki.

Arra nincs valami megoldás, hogy autómatikusan használja az SD swap partícióját mint általában,
mert nekem csak a Swapper progival találja meg?! :((
Legalábbis a Quick System Infó szerint.

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#46858) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok Van uj Miroslav ICS pár napja használom eddig a legjobb.Csak azt nem tudom amit recovery-böl fel kellett tenni a
wpa_supplicant_0.6_ad-hoc.zip és a srs_cm9.zip -et az mit csinál?Jah mennyiért lehet eladni a vodás lg gt540? 17 ért hirdetem de nem nagyon irtak.Ha kell valakinek szoljatok. köszi.

(#46859) St3ven válasza Visi-Tech (#46851) üzenetére


St3ven
addikt

Nem tudom, de nekem is csak CM 7-ben volt ilyen opció, sehol máshol nem láttam még. Bár nem én vagyok a legnagyobb romhuszár itt, az is tény. :D

(#46856) Destr4ct
Akkor nem szenvedek a launcherekkel, ezt most nem akarom széttelepítgetni minden szeméttel. Esetleg feldobom a Zeamet, az híres az alacsony erőforrás-igényéről, ha más nem, talán kevesebbszer zárja be a rendszer.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46860) nosferat9 válasza nosferat9 (#46476) üzenetére


nosferat9
csendes tag

Sziasztok! KDZ-vel próbáltam flashelni a GT540-emet, de a folyamat közben egy ponton megállt és nem történt semmi. Miután már több mint egy óra eltelt, lehúztam és megpróbáltam újra, de az eredmény ugyanaz volt. A telefon most "féltégla" állapotban van, bejön a download mód és normál bekapcsoláskor is mutatja az LG logót, de semmi többet. Van esetleg ötlete valakinek, hogy hogyan lehetne visszahozni a telefont? Vagy ha már csak a szervíz segíthet, kb mennyibe kerülhet? (A garancia már lejárt, ezért mertem próbálkozni a ROM cserével)

(#46861) gazso75 válasza nosferat9 (#46860) üzenetére


gazso75
aktív tag

(#46862) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Lg gt540 2.1 gyári vodafone-os.

Szeretném ezt elérni:
-memóriakártyára telepítés.
-megbízható, stabil működés (nem az érdekel hogy felrakható a létező legújabb rom)
-wifi nem dob le
-akksi nem merül le a rom miatt 1nap alatt
-magyar nyelv legyen benne
-jelenlegi adatok megtartása (sms,névjegyzék)

EZT végigcsinálom? Vagy érdemesebb más rom-ot rátölteni mint ami a leírásban van?
Melyik ROM-ot ajánljátok? :R

Üdv

(#46863) nosferat9 válasza gazso75 (#46861) üzenetére


nosferat9
csendes tag

Köszi, megpróbálom. Arra gondoltam, hogy szűz windowsból biztosabb lenne a siker, ezért felraktam egy virtuális win 7-et. Vagy inkább csináljam a rendesből?

(#46864) Asbee válasza nemszamit (#46862) üzenetére


Asbee
veterán

Először legyen meg a fastboot engedélyezett rom felflashelése. Majd utána mehet rá a recovery és ha ezek megvannak utána lehet válogatni, a custom romok közül.

Ami a leírásban van az ottani fastbootos rommal, azt csináld meg.

[ Szerkesztve ]

(#46865) apaszka válasza nemszamit (#46862) üzenetére


apaszka
veterán

Lelehet tölteni egy appot,és áttudod rakni a memkártyádra a programokat!
Link2sd---pl?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#46866) nosferat9 válasza nosferat9 (#46863) üzenetére


nosferat9
csendes tag

Viszont most jut eszembe, 64bites win 7-tel van egyáltalán esélyem?

(#46867) nemszamit válasza Asbee (#46864) üzenetére


nemszamit
tag

ok, köszi

(#46868) nemszamit válasza apaszka (#46865) üzenetére


nemszamit
tag

Megpróbálom, köszi

(#46869) nosferat9 válasza nosferat9 (#46866) üzenetére


nosferat9
csendes tag

64bites oprendszeren akárhogy szenvedtem vele nem jött össze, 32-esen sikerült elsőre. :) Köszi a segítséget!

(#46870) Wapetya


Wapetya
tag

Sziasztok!

Hogy lehet az,hogy a wwenigma féle sdsl 1.1 gond nélkül bootol, a 2.0 meg 2.1 csak az sdsl-es képig jut el?

Üdv, Peti

(#46871) buktagt540


buktagt540
senior tag

Le fogom cserélni ezt a ROMot (Final 1.0).Ma kíméletes használat mellett(zene,minimális játék,wifi,mobilnet,nem is telefonáltam) ennyit bírt ki.Ezt közvetlenül kalibrálás után.
Szerintem ez nem normális...már úgy is ideje volt cserélni,lehet,hogy kipróbálom az ICSt.

(#46872) Destr4ct válasza St3ven (#46859) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ha alacsony erőforrás igényű launchert akarsz, akkor a Lightning Launcher-t próbáld ki. Maga a launcher 60k, és külön alkalmazás a setupja, az 158k. Ha még widgeteket is szeretnél, az +17k. De widgetek nélkül piszok gyorsan elindul.
A kis méret ellenére sokat tud, de Zeam-hez nem nagyon tudom hasonlítani funkciók tekintetében, mert azt nem használtam.

What can change the nature of a man?

(#46873) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok.(tudom,hogy le vagyok maradva az itteni dolgoktól, de egy régi olvasótok szorul segítségre)
már nagyon rég jártam ezen a fórumon, mert időhiányban szenvedek....viszont most baj van a telómmal...annó 1.6-ot frissítettem 2.1-re gyári romra....majd Joe 1klikkes root-al és app2sd-vel megoldottam a kártyára mentést....tökéletesen működött minden...1x volt egy kis rendszerösszeomlás....amikoris HR segített...viszont az app2sd valamiért nem működött tovább,de Link2SD-vel tudtam rövid idő alatt orvosolni a dolgokat....na viszont most baj van...volt megint rendszerösszeomlás (lefagy,memkártyával nem indul a vas) + a kijelzőm közepe elszíneződött és hamisan érzékeli a dolgokat...akkor is nyomást érzékel mikor nem érek a kijelzőhöz....szóval gariztatnom kellene, mert még van majdnem fél évem...viszont a rootolás miatt nem tudom visszaküldeni....rákötöttem a telót a gépre...1klikkes root-os progi rányomtam az unrootra...kiírta, hogy kész...a program segítségével újraindítottam a telót (ebből rájöttem, hogy a program kommunikál a telóval) de újraindítás után sajnos a superuser fentmaradt és rootolt maradt a teló (system mappában root expolerrel tudom változtatni a dolgokat)....hogy lehetne a rootolást eltüntetni? vagy csináljam a jó öreg kiégetős módszerral? servizben még mindig benyalják ezt a módszert? nem akarok megválni a telótól, mert szeretem:D szívemhez nőtt...nekem tökéletesen megfelel....kérem, aki tudna segíteni jelentkezzen! Köszönök mindent!

Xiaomi 13 eu dev...

(#46874) St3ven válasza Destr4ct (#46872) üzenetére


St3ven
addikt

2.3 alatt kíváncsiságból feltettem a LL-t, de kb. fél napba telt, mire rájöttem, hogyan kellene elkezdeni beállítgatni. Aztán meg rájöttem (?) hogy hiába kapcsolom be a rácsozást, nem tudom olyan pontosan elhelyezni az ikonokat, mint a többi launcherben, ahol a 4×4-es képzeletbeli rácson a megfelelő helyen elengedve őket, automatikusan odaigazítja őket.
Végül is lehet, csak én voltam a béna, de mennie kellett. :(

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46875) apaszka válasza buktagt540 (#46871) üzenetére


apaszka
veterán

HMM ?
Nekem már régóta nincs ilyen gondom! Ha nyomom neki,és 3G be van kapcsolva,mert a mobilnet kívánja!,és 8 óra zenehallgatás is benne van ,akkor is 1,5 nap a minimum! A wifi meg nincs kikapcsolva! :C Ha van jel,már csatlakozok is! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#46876) buktagt540 válasza apaszka (#46875) üzenetére


buktagt540
senior tag

Szerintem romcsere lesz,aztán meglátjuk mit produkál.

(#46877) tamaskam


tamaskam
csendes tag

Üdv !
LG GT540-en Cyanogen mod 2.3.7-van és azt akarom kérdezni,hogy van már attól frissebb verzió amit rá lehet tenni és jól működik és persze magyar is ??

Privát üzenetre illik válaszolni !

(#46878) St3ven


St3ven
addikt

Akinek AOKP 4.0.4 DevSwift ICS van fent, meg tudná nézni a beépített Adathasználat menüpontban, hogy az Android OS mennyi adatot eszik?

Nekem két napja van fent, és 15,57 MB adatot használt el, ami elég soknak tűnik. Eközben az Opera Mini mellett 221 kB szerepel, ami viszont igen kevés, ahhoz képest, hogy bőven böngésztem vele.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46879) gazso75


gazso75
aktív tag

A mai napot eddig rászántam, AOKP 4.0.4, SDSL 2.1 ( újra, hátha megtetszik ), Miroslav ICS. A vége az lett, hogy visszatoltam TejaDj CM7-es 2.3.7-es ROM-ját. Kb, 1 hete van fent. Eddig nekem ez jött be leginkább.

(#46880) Pecc válasza gazso75 (#46879) üzenetére


Pecc
őstag

Honnan lehet ezt a TejaDj romot letölteni? recoverys?

(#46881) gazso75 válasza Pecc (#46880) üzenetére


gazso75
aktív tag

Igen recoverys [link]

(#46882) Pecc válasza gazso75 (#46881) üzenetére


Pecc
őstag

Köszi!
Próba:)

(#46883) sdavic01


sdavic01
tag

Erről mi a véleményetek ????
elvileg a samsungnál be lehet hozni a download modot
Lg nek nincs ilyesmi dolga ??

[ Szerkesztve ]

(#46884) Destr4ct válasza St3ven (#46874) üzenetére


Destr4ct
aktív tag

Ez, hogy a rácsozás ellenére sem lehet pontosan elhelyezni az ikonokat, engem az ssLauncherre emlékeztet.

LL-ben rács (Grid) módban szerintem nincs ilyen gond, megy az automatikus igazítás.
Legfeljebb az a zavaró, hogy nincsenek kimondottan különböző képernyők, így ha scrollozol nem "pattan" automatikusan egész képernyőkre, hanem ha nagyot rántottál rajta, akkor szalad tovább.
De elhelyezni lehet pontosan. Nekem most 12 oszlop van beállítva, és 40 a sormagasságnak (SGS-en jó értékek)
Így ha egy ikont 2x2-re méretezek, akkor szépen el lehet rendezni őket köztes helyekre is.
Meg érdemes vagy csak vízszintesen, vagy csak függőleges építkezni, mert különben el lehet veszni a kétirányú görgetéssel.
Szabad módban persze más a dolog, akkor tényleg nem igazán lehet pontosan helyezgetni.
Nem régen került az az új feature, hogy bármely elemet a képernyőre lehet tűzni, tehát görgetéskor is egy helyben marad. Így lehet csinálni olyan dokkszerű ikonsort is, mint ami a szokványosabb launcherekben van.

De ha nem, akkor nem.
Jelenleg én sem használom rendszeresen, csak figyelemmel kísérem a fejlődését.

What can change the nature of a man?

(#46885) samu74


samu74
addikt

Nagy piros pont az LG-nek :) mert a kijelzőhibás 1év 9hónapos telóban kijelzőt(érintésre nemigazán reagált+a fizikai gombok se igazán akartak működni) cseréltek teljesen garanciában!Még a karcos előlapot is kicserélték egy újra! :C

-----------

(#46886) apaszka válasza samu74 (#46885) üzenetére


apaszka
veterán

Az LG nagyon korrekt! :C :C :C A Voda nem! Ez személyes tapasztalatom a GT540 el! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#46887) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok! Tudnátok segiteni? A régi Gallery-t keresem de a "marketen" nem találom csak a Gallery 3D. A régi jobb volt ,volt benne szerkesztö ezért kéne.Elöre is köszi.

(#46888) lazlo16 válasza Szoke1982 (#46887) üzenetére


lazlo16
aktív tag

keress egy 2.1 romot és (recovery-st) és abból az app mappából kitudod varázsolni:) simán kimásolod és telora rárakod.

(#46889) neorow1 válasza sdavic01 (#46883) üzenetére


neorow1
senior tag

Nem lehetetlen, de meg lehet próbálni, ha már tégláztad, nem veszthetsz vele semmit :))

(#46890) pikszel válasza Szoke1982 (#46887) üzenetére


pikszel
őstag

Szerintem keress rá a QuickPic-re. Lehet szerkeszteni (vágás, forgatás, méretezés), gyors és úgy általában 150%-on teszi a dolgát.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#46891) Gabó75 válasza samu74 (#46885) üzenetére


Gabó75
senior tag

Egy újra? Nekem tavaly ősszel már azt hazudta a Voda, hogy nem tudnak adni, mert nincs.
Volt az LG-től csereengedélyem, de mivel az 540-et 1990 Ft-ért vettem, ezért ennyiért akartak újat adni vagy vehettem volna pénzért bármit.
Végül egy hulladék Galaxy mini-t vettem és az árát jóváírták óriási vita után.
A haver odaadta a saját GT-540-ét, mert a mini hulladék felbontásától kiesett volna szegény feleségem szeme. A Vodától teljesen kész vagyok, alig várom, az év végét, amikor lejár a hűségem náluk. Az a baj, hogy a többi sem tűnik jobbnak.

(#46892) sdavic01 válasza neorow1 (#46889) üzenetére


sdavic01
tag

megpróbáltam úgy ahogy a samsungnak de nem lett jó :(
azért kérdeztem h nem tudjátok e h lehet e ?

(#46893) samu74 válasza Gabó75 (#46891) üzenetére


samu74
addikt

Nem újra,hanem a kijelzőt+foliàt ,és az előlapot cseréltèk.Mondjuk a voda intézte a szervízt...Igaz hogy az ügyintéző se biztatott nagyon,"két esèlyes a dolog" azt mondta... :) De megcsinálták,a majd 2 éves telòt.És ez a lényeg.

-----------

(#46894) St3ven


St3ven
addikt

3 nap folyamatos tesztelés utáni tapasztalatok DevSwift AOKP 4.0.4 ICS-jétől:

Ami egyértelmű előrelépés a 2.3-hoz képest:
+ baromi jól néz ki az ICS
+ az akksi egyértelműen jobban bírja, nálam elment 24 órát is sok nyomkodással és telefonálással, bár őrült kilengéseket mutat az akksiszint-grafikon (nem kicsit ugrál össze-vissza a kijelzés)
+ a menürendszer jobban bejön, jobb a galéria, jobb a tárcsázó, sokkal 21. századibb az összhatás
+ sok kis tweak-lehetőség külön menüben, kevesebb célprogit kell feltenni (ha pl. kapcsolókat akarok a status barra tenni, vagy a lockscreent akarom testre szabni)
+ atomstabil, egy újraindulás sem volt a 3 nap alatt

Aztán kb. ennyiben ki is merül a pozitívumok listája. :(

Negatívumok:
- nagyon kevés a szabad ram, úgy, hogy még el sem indítottam semmilyen felhasználói alkalmazást
- ennek hatására a launchert pillanatok alatt kidobja a memóriából, ha elindítok valamit, így szinte minden bizbasz progi használata után újra kell töltenie, addig csak az üres háttérképet bámulhatom hosszú másodpercekig
- ezen még az sem segített, hogy feltettem az Apex launchert, és bepipáltam, hogy tartsa a memóriába folyamatosan
- nem is értem, hogyan, de a képernyő mintha érzéketlenebb lenne, sok esetben háromszor-négyszer is rá kell bökni egy ikonra, hogy történjen valami
- a megjelenített kép minősége kifejezetten gyenge, a betűk szőröznek, ugyanaz a háttérkép Joestone 2.3-on olyan, mintha egy más telón nézném, amin nagyobb a színmélység

Ezek a hiányosságok az átlagfelhasználó számára - aki nem tudja mi az a swap és társai, vagy nem akar ilyenekkel szarakodni, mint én - a stresszmentes napi használatra gyakorlatilag alkalmatlanná teszik.

Ment is vissza a Joe-féle 2.3 d2s.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46895) St3ven


St3ven
addikt

Visszaraktam recoveryből a 2.3-at, de azóta csak "felesben" megy a szinkron a gmailen: ha megnyitok egy emailt a telómon, az olvasatlan marad a netes gmail felületen belépbe.

Mi lehet a gond?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46896) ati956 válasza Visi-Tech (#46851) üzenetére


ati956
csendes tag

Hello.
Lenne 1 problémám.
KDZ Updaterben 216ig elmegy az update, aztán kiírja, hogy finished.
Aztán el akarom indítani a telefont fastbootmodban, de nem sikerül, mert betölti az egész androidot.
PL HELP ME!!!

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#46897) wwenigma válasza ati956 (#46896) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

biztos hogy fastbootos kdz-t raksz fel?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#46898) St3ven válasza St3ven (#46895) üzenetére


St3ven
addikt

Megoldódott. Gmail "Adatok törlése" + "Gyorsítótár törlése"

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#46899) MarceeKa


MarceeKa
tag

Üdv!

Lehet hülye kérdés , de Ext2 partícióra hogy lehet pakolni ?

(#46900) felixo


felixo
őstag

Az SDSL 2.1-nél nálatok is az ébresztőnél nem látni a beállított időt, csak egy szürke ablakot ?

Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.