Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Ennyiért ez gyenge lett. Nem tudom miért nem lehet olyan dolgokat belerakni mint a nagyobbnál.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

2GB RAM bizony kellett volna bele. Ennyiert inkabb a P8Lite, ez most nem sikerult tul jora toluk.

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy ideje szinte ugyanazt a hardvert csomagolják újra az LG-nél, korábban legalább itt-ott látszott némi fejlődés. Úgy látszik arra hajtanak, hogy a név és a külső adja majd el...

<< Heimdal >>

(#4) bollokcs80 válasza hemaka (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ezt még a 66k-s Honor 4X-em is elporolja....valahogy nagyon elszállt az LG mostanában. :((

B.Cs.

(#5) batman1235


batman1235
csendes tag

1-2 pozitívum, de ennyiért, ez nagyon sok sebből vérzik. nem értem ezt hogy gondolták :W
ezen az árszinten már el kéne felejteni ezt a 8 giga tároló + 1 giga RAM-ot

(#6) Obyboy


Obyboy
addikt

75Ezer!?!?! +5ezer és már meg is van a 16Gb-os 1+1! Úgy látom Koreában még mindig nem tartanak a feltörekvő márkák piaci részesedésének növekedésétől.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) csaabz


csaabz
őstag

Egy kicsit olyan, mintha szánt szándékkal csinálnák bénára a "mini" változataikat a különböző gyártók, hogy a csúcs készülékeik felé tereljenek bennünket. :(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8) amisis


amisis
aktív tag

Lg g2 mini te vagy az??

Apple iPhone 8 Plus

(#9) doooo


doooo
veterán

Ennél egyszerűbb, és feleslegesebb telefont csak nagyon nehezen tehettek volna le az asztalra az LG-sek.. :W Szégyen, hogy a nevében szerepel az, hogy G4...

(#10) callmeakos válasza amisis (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem, én luxusprosti unokaöccse vagyok, G4c ;]

All→M8

(#11) Wallenberg válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Így van! A 66000 Ft-os Honor 4X sokkal jobb telefon, mint ez. Az 8 magos, dual SIM-es és mindkét SIM LTE képes!

[ Szerkesztve ]

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hat igen, ez egy rancfelvarrott G3 S, lezeres fokusz nelkul es sajnos csak 1 giga RAM-mal. Sebaj, majd a G4 S, vagy a G5 S\C\Mini\kutyafule jobb lesz talan. :D 50 ezerert ez se lenne rossz vetel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Elementh


Elementh
aktív tag

Inkább 79ért egy m4aqua, mint ez.. Kb az f6 óta nem változott a ram az LG középkategóriás cuccokban..

(#14) pengwin


pengwin
addikt

"és sem az árazás" - sem elé nem kell az az és... ;)

Üdv, pengwin

(#15) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

"Az LG nagyjából két évvel ezelőtt mutatta be a G2 minit"

A tavalyi MWC nem 2 éve volt. De nem a cikk szerzője az első, aki azt hiszi ilyen régi a G2 mini.

(#16) M5Norbi válasza Elementh (#13) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát igen az F6 ez nagyszerű középkategóriás telefon lett.
Kár hogy azt a fonalat elfelejtették az LG-nél.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#17) batman1235 válasza M5Norbi (#16) üzenetére


batman1235
csendes tag

+1
mai napig használom és bizony még mindig vannak benne olyan extrák amiket egy mai középkategóriás teló nem tud.
keresem az utódját de nem találom :( és ha így folytatják az LG-nél nem is lesz ilyen

(#18) Chevalier válasza M5Norbi (#16) üzenetére


Chevalier
tag

+1

(#17) batman123:
Például az infra, ablakos alkalmazások, koppos feloldás, nem rinyál ha a kisablakban megy a FHD film és közben írok. Én is nagyon szeretem csak melegszik nyáron :DD
Mi4 et fogok venni nemsokára

Ez a G4c hitvány

einhorn az finkle

(#19) Jeanne d'Arc

Elég sok telefon van mostanság ami alig fejlődik, és ahhoz képest drága. Lásd z3+

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#20) stevve


stevve
nagyúr

Az 5" kijelzőméret miért lett hirtelen hátrány? :B :F Teljesen középkategóriás az 5" 720p felbontással.

[ Szerkesztve ]

(#21) dzsi23


dzsi23
addikt

Nem értem, hogyan kaphatott pozitív szavakat a kamerája, ha ilyen képeket csinál... ennyi pénzért ez kifejezetten gyenge.

(#11) Wallenberg:
A Honor 4C is jobb 54ért (LTE nélkül is, bár ez nem tudom, hogy maradt ki belőle).

[ Szerkesztve ]

(#22) Kampó


Kampó
senior tag

De jó az LG is elkezdi amit a Samsung.... kijött 1, 2, 3 modell hasonló formatervre, és most ezeket okádják más más hardverekkel... Így elég egyhangú lesz a paletta... Az LG spirit még csak csak oké volt de ez a 4.ik hasonló olcsóbb darab.. ugyan arra a sémára ráadásul túlárazva.... :F

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#23) Magnat


Magnat
veterán

Ez a konfig így 45-ért lenne ütőképes. 1.5 gigával 55-ért, 2 gigával 65-ért, figyelembe véve a nevét is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#24) Remekelek28 válasza batman1235 (#17) üzenetére


Remekelek28
őstag

A G4s-t nézted már ? Az egész kellemes lesz a középkategória felső részébe.

(#25) Stauffenberg válasza Remekelek28 (#24) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Be van már jelentve? Csak egy pletyka. De ha olyan lesz, amilyennek mondják, akkor az sem jöhet 140-150 ezer forintos nyitóár alatt.

(#26) Remekelek28 válasza Stauffenberg (#25) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szemezgetni lehet vele és nem feltétlen a legdrágább helyről kell megvenni. De kinek,hogy

(#27) Stauffenberg válasza Remekelek28 (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nyilván azt akartam mondani, hogy a legdrágább helyről kell vásárolni. Még véletlenül sem azt, hogy az F6 egykori nyitóáránál legalább kétszer többe kerülne, szóval olyan olcsó (ár/érték) arányú biztosan nem lehetne.

El kell fogadni, hogy a nagy gyártóknál az összes kategória egy ársávot ment felfelé. A Snapdragon 615 + 2 GB RAM egy teljesen kommersz középkategóriás vas, de az ilyennel szerelt telefonokat általában bőven 100 ezer felett mérik, amennyibe pár éve egy flagship került.

(#28) batman1235 válasza Chevalier (#18) üzenetére


batman1235
csendes tag

Így igaz :D
lehet én is beszavazok az Mi4-re de még várok pár hónapot hátha jön valami jó ajánlat

(#29) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Én lg-ből egy életre kiábrándultam,páromnak van g3...jó,szép,vagyány....
DE!
melegedik,mint a pokol,ami pl ilyen melegben elég ciki,mert kikapcsol a telefon,mindezt úgy,hogy kb semmi nincs megnyitva,nem játszik,csak pl egy fényképet lőtt volna Velencei napozás közben...egy mobilnál ez vér ciki,hál'istennek az én htc-m (m7) kéznél volt,és elkészültek a képek:D :D

(#30) komistvan válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


komistvan
tag

De még az 55ezres honor 4c-is :-)

ALE-L121

(#31) Stauffenberg válasza Medocsabi (#29) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kitalálom: A barátnőd G3-asa a tűző napon feküdt, míg a tiéd zsebben vagy törölköző alatt. Ha nem használod és a napon felejted (főleg ilyen extrém kánikulában), akkor még standby módban is simán eléri az üzemi hőmérséklet maximumát, elég feloldani a képernyőt, megugrik a CPU órajel és az automatika biztonsági okokból rögtön lekapcsol.

Ez nem G3 sajátosság, hanem bármilyen telefonnal előfordulhat. Én pont ma reggel jártam így a Nexus 7-el, ami amúgy sosem csinált még nálam túlmelegedős balhét. Teraszon kávézás közben az asztalon volt, de már ettől úgy felforrósodott (reggel 9-ről beszélünk), hogy az Inbox megnyitása betette nála a kaput.

(#32) Csapoati válasza Stauffenberg (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Erről a forint gyengesége is tehet azért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) Stauffenberg válasza Csapoati (#32) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Melyik valutához képest gyengült felére a forint az F6 óta eltelt időben? Szerintem meg inkább az tehet róla, hogy az F6 nyitóára 299 USD volt, míg csak összehasonlításként az LG G3 S meg 499 USD.

Gyengült a forint is közben, de nem annyira, hogy erre kelljen fogni. Tényleg a gyártók tolják egyre drágábban.

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha ez értelems boltban valóban 75k, akkor elmegy. Oké 1 giga ram, értem. A Spirit 55 ezer (igaz, le lett árazva edigitalban). Viszont ennek jobb a kamerája, mint a Spiritnek. Nézzük sorban:

alcatel - no support.

Lenovo - mostanában egyre több gondot hallot felőlük. Mivel betették a lábukat hivatalsoan is az EU-ba, plusz tovább akarják tartani a korrekt árat, ezért a minőségből adnak lejjebb.

Huawei P8 Lite: igen ez jobb vételnek tűnik.

Itt ez a 4 telefon (a cikkben lévővel). Ha az LG G4c kap ezekből hosszabb távon egy jó supportot, megéri megvenni. Vagy nem? Bár az 1 giga ram ebben a kategóriában valóban karcsúnak tűnik. Elkezdheti a szűz romokat osztogatni az LG.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Medocsabi válasza Stauffenberg (#31) üzenetére


Medocsabi
addikt

mindkét teló táskában,az én nadrágomba eldugva a tűző nap elől..csak annyira vette elő hogy a naggyon cuki hattyúkat lefényképezzük,mert azt le kell :D :D néha ha itthon vagyunk és órákig nyomkodja(kendikráss,börgergó,stb... :D )akkor is ezt produkálja(eddig kb 5x tapasztaltuk ezt).nekem még a hétvégén a parton a törölközőn fekve és hearstone-t játszva sem csinálta,pedig éreztem h melegedik nem kicsit.bár tény,hogy a htc-m,szinte egy alu tömb,így nyilván nem kevés hőt képes leadni a kezemen keresztül,az lg meg ugye műanyag...csak azért írtam mert nem egy olcsó szutyok a telefon,ennyiért az ember jogosan várja h működjön....
persze sztem :)

(#36) Csapoati válasza Stauffenberg (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt nem mondtam, hogy csak és kizárólag a forint tehet erről, de részben az is. A G3 S kirívóan drágán kezdett sajnos (és még most is az).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Csapoati válasza janeszgol (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát szerintem a Spiritnek szebbek a tesztképei. Ami még durvább: a G2 Mininek és a G3 S-nek is. Elég ciki...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) .Szaki. válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


.Szaki.
addikt

+1, én pontosan ezt fogok venni, pedig nagyon vártam a G4c-t, ezen múlott volna a dolog, de hát elég egyértelműen eldőlt a dolog. Számomra nagy csalódás a G4c.

Ebbe a telefonba minimum 1,5GB RAM, de inkább 2GB és Snapi 615 kellett volna, akkor versenyképes lenne, így egy hatalmas bukás lesz szerintem a Spirit mellett. Semmi értelme nem volt ennek.

[ Szerkesztve ]

(#39) sajo13 válasza .Szaki. (#38) üzenetére


sajo13
senior tag

Ennek a telefonnak annyi értelme van, hogy a hozzá nem értőket megtévesztik vele. Az emberek látják a G4 reklámokat a TV-ben, bemennek a szolgáltatókhoz és azok jól rásózzák ezt az ártatlan vevőkre, mikor kiderül, hogy a G4 baromi drága nekik. A G4c olcsóbb, a hozzá nem értő meg azt gondolja, hogy az is majdnem olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#40) .Szaki. válasza sajo13 (#39) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ebben maximálisan igazad van, más kérdés, hogy aki meg ennyire nem ért a telefonokhoz (igaz ez csak a magyarokra igaz) inkább nem eszik egy hónapon át, de csak kinyögi a G4-re a törlesztőt, (ezek azok az emberek, akiket én a büdös életben nem fogok megérteni, de nem is akarok) vagy pedig ha egyáltalán nem ért hozzá, akkor meg nem fog még ennyit se költeni mobiltelefonra, sőt még a Spiriten is csak gondolkozik, hogy vajon megéri e egyáltalán. Én nem győzöm mondani, hogy mekkora csalódás ez a telefon, annyira LG-t szerettem volna következő telefonnak, nagyon elvagyok keseredve, de ami helyette jön az is nagyon jó lesz, szóval nem búslakodom. Én attól még sok sikert kívánok az LG-nek, remélem lassan észhez térnek, bár gondolom ezt ott fent a fejesek jobban tudják, lehet jól járnak, de én kételkedem ebben.

(#41) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát inkább egy G3S, mint ez. Vagy inkább egy spirit vagy mi. Ha ennyire kell az LG.
A P8 lite kijelzője viszont elég gyenguska. Legalábbis első blikkre g3s jobbnak tűnt. majd még megnézegetem. Szerintem ez kevésbé gáz ez a készülék, mint az s3 mini, mert itt legalább s410 került bele. Nem pedig valami haszontalan SoC. Majd ennek is megy le az ára, és akkor értelmesebb vétel lehet. De csak ha LG fan az illető. Az s400-al és s410-al szerelt készülékek már tucattermékek alsó-közép kategóriában. Nem rossz az s410, de csak olcsóbb modellekben állja meg igazán a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#42) Elementh válasza janeszgol (#34) üzenetére


Elementh
aktív tag

Ez elmegy? Plusz 20ért kapsz honor 6ot,ha jól emlékszem ennyiért láttam. Ha valakinek ennyi pénze van,akkor sztem bármit, csak ezt ne..

(#43) m1lan válasza ctvagyok (#41) üzenetére


m1lan
őstag

Az S3 mini piacra kerülésekor még nem volt Snapdragon 400 sem, 410 meg pláne nem.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#44) sajo13 válasza m1lan (#43) üzenetére


sajo13
senior tag

Ő arra gondolt, hogy az S3 Minibe is ugyanaz a gyengusz(kevésbe támogatott) SonyEricsson Novathor chipset került, mint ami az előtte nem sokkal korábban megjelent Galaxy S Advanceba.
Tehát az 'S3 mini' lényegében egy 'Galaxy S Advance', csak a nagytesó (S3) designjába bújtatva.

És most ehhez hasonló dolgot lehet felfedezni az LG háza táján is.

[ Szerkesztve ]

(#45) janeszgol válasza sajo13 (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Hmm érdekes párhuzam. Nekem ilyen eszembe se jutott. :) Amúgy az S3 Mini és az S Advance oylannyira ugyan az, hogy a kamerájuk is ugyan az. Ugyan olyan fotókat és videókat csinálnak. (Szerintem jó fotókat lőnek még ma is, ha ügyesen bánnak vele.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) persil válasza Medocsabi (#35) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor sajnos a párod példánya szar és vissza kell vinni gariztatni/szervízbe, mert a G3 egyáltalán nem melegszik(meg az L9, G2, Flex sem, saját tapasztalat), sehol nem volt róla panasz.

Egy ilyen eset után leírni, hogy hát én csalódtam az LG-ben hiba. Egyrészt bármilyen telefonnal előferdülhet, gyártótól totál függetlenül, másrészt meg 3 millió fokos afrikai hőség van, egyáltalán nem furcsa, ha egy elektronikai eszköz jobban melegszik a kelleténél.

Egyébként pont a htc küszködött legutoljára a melegedéssel(M9), szóval, ha ezek alapján ki szeretnél ábrándulni valamiből, akkor belőlük tedd :D

Amúgy ez a G4c nagyjából annyira kell, mint tolószékesnek a tarkónrúgás.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#47) FazekasOS válasza amisis (#8) üzenetére


FazekasOS
csendes tag

Neeem, én az LG G2 mini PRO vagyok. :D

(#48) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Ez már tényleg vicces picit G3s-nél is mondtam és mi az új? 1,2-es proci és 1gb ram mint a g2 minibe.. elmúlt az a régi láz amikor még iphone 3gs-volt és az emberek várták iphone 4-et hogy mi lesz az újdonság mit tud amit a régi nem.. hát ez az érzés elmúlt ugyan az... :(

[ Szerkesztve ]

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#49) Departed


Departed
őstag

Úgy látom az LG nem akar nekem már telefont eladni. 1GB RAM androidhoz egyszerűen NEM ELÉG. Megfizethető árú legalább 1.5GB ram-os LG nem tepsi (5'' alatt) mobil jó ideje nem készült --> a tudatos és legalább kicsit hozzáértő igencsak nagyméretű vásárló tábornak nem akarnak telefont eladni. Akkor majd veszünk mástól. GG LG. :U

[ Szerkesztve ]

(#50) troviko


troviko
senior tag

"...néhány évvel ezelőtt még mi sem gondoltuk volna, hogy 4,5 hüvelykesnél nagyobb képernyőt kényelmesen lehet majd kezelni. Pedig lehetséges."

Ezt a kijelentést - így általánosságban - iszonyat nagy csúsztatásnak tartom. Bizonyára van olyan ember, akinek akkora a keze, hogy kényelmes legyen neki egy 5 colos telefon, nekem viszont már a 4,5 is bőven nagyobb a kényelmesnél. Z1C és A3 tulajként mondom ezt. A két teló vásárlásánál kulcskérdés volt a minőségi hardver, kialakítás, és a "kis" méret. A kategóriájában mindkét teló az abszolút csúcsot képviseli, de ha lett volna hasonló tudású, kialakítású telefon, de kisebb kijelzővel, teljesen biztos, hogy azt veszem.
Ez a 4,5 col a maximum, amit még megveszek, de már ez is bőven nagyobb, mint ami kényelmes és praktikus számomra. 3,5-4 col lenne az ideális, kényelmes, csak ilyen telefonokat ma már nem kapni, pláne használható hardverrel.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.