Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Végülis ha abból indulunk ki, hogy a PS4 és X1 esetében is a gép felmásolja a belső HDD-re a lemez tartalmát majd letölt egy szép nagy Day1 patch-et, akkor annyira már nem is hülye ez az ötlet. Kérdés, hogy mondjuk a bluray lemezhez képest milyen árban lehet egy ilyen játékkártya alapdíja.

A Slime draws near! Command?

(#2) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Nekem ez a hír nem annyira szimpi, mert akkor mi lesz a régi Wii / Wii U lemezekkel? Kuka? A visszafele kompatibilitást valahogy meg kéne hogy őrizzék, azt meg optikai meghajtó nélkül elég problémás megoldani.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#3) mildwood válasza ldave (#1) üzenetére


mildwood
tag

Nemtom boxon hohy van, de nem másol PS4en sok mindent a lemezről a gépre. Azért vagyok biztos ebben, mert ha berakom az 50 gigás játékot, ami még sosem volt a gépben és kerek 2 perc múlva játszom vele...én szeretem a lemezes változatot mert:
1. Kézzel fogható
2. Jóval kevesebb helyet foglal a vinyón
3. Eladható a digitális letöltésekkel ellentétben. A patchek meg max pár gigát foglalnak. De amúgy most kiváncsi lettem mennyit foglal egy lemezes játék.. :D

Nekem tetszene, ha lenne valami adathordozós megoldás mint régen. Jó kis nintendo kazik. Csak most már nem lenne sárga kazi mert nem tudnák az oprendszert feltörni :D

P

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a Blu-ray lemezektől hiába sokan szabadulnának már, de még mindig az az egyetlen opció, ha valaki minőséget is akar látni a tévéjén. Azért vegyen valaki UHD felbontású (később HDR) tévét, ha azon alacsony bitrátás, mosott streamet nézzen majd? Ráadásul gyakran a BD lemezes kiadvány még olcsóbb is, mint az online tartalomáruházas.

Majd ha árban és minőségben előrébb lépnek, illetve a net is elég gyors lesz, akkor lehet beszélni a BD haláláról. Viszont ha folytatódik a 4k a HDR-el, meg a 3D-vel, aztán a 8k-val, akkor megint a lemezes megoldás lehet majd a befutó.

Persze ha a Nintendo ezt a konzolt is csak a szokásos "örök harmadik" casual konzolnak szánja, akkor tényleg felesleges bele optikai meghajtó.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) oriic válasza mildwood (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nemtom boxon hohy van, de nem másol PS4en sok mindent a lemezről a gépre. "

Mindent a gépre másol.

Live-Die-Respawn

(#6) #52815360 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


#52815360
törölt tag

BD -t már rég el kellett volna tüntetni és olcsó flash alapokra helyezni a fizikai adathordozókat.

(#7) mirci18 válasza Agyzuzo (#2) üzenetére


mirci18
addikt

Ha wii-zni akarsz akkor vegyél wii-t vagy wii u-t.
Vagy ha veszel egy Nintendo Nx-et akkor maximum úgy játszol régebbi konzolos címekkel mint wii u-n.
Vagyis virtual console-on.

De ettől függetlenül szerintem nagyon rossz ötlet a lemez elhagyása.

Nem lehet esetleg hogy azért fejlesztenek ki más technológiát mint a vetélytársai hogy kevesebb díjat fizessenek.
Mert emlékszek azért volt annó nem gyári hanem kisebb méretű dvd kifejlesztve a gamecube-hoz hogy ne kelljen fizetni a dvd licence díját.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem mondanám hogy örülök..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Béééla


Béééla
őstag

Nem tudnak megújulni és lépést tartani a technológiával... A saját gyártmányú kártyák ideje lejárt, már a N64 idejében! Felesleges régiózárazás, fiók helyett kártya erőltetése... Értem hogy ezzel "másolásvédettebb", de fogadni mernék, hogy egy éven belül kiadják az első kereskedelmi forgalmú flashkártyát, és hogy vagy sima NAND, vagy az egyszerűség kedvéért eMMC lesz rajta, minimális valós védelemmel... Vagy még mindig a kártyába épített extra hardvert akarják erőltet(tett)ni?

Bélabá

(#10) mildwood válasza oriic (#5) üzenetére


mildwood
tag

Na basszus, akkor nem jól tudtam...akkor idővel sajna cserélni kell az 500as vinyót...

P

(#11) Sirandrish válasza mildwood (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy egyszerűen törölni a játékot végigjátszás/platina/megunás után :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Tigerclaw válasza #52815360 (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom ez azonnal megtörténik, amint egy 100GB-os flash drive-ot olcsóbban lehet előállítani, mint egy BD lemezt és hasonlóan megbízható is lesz. Szerintem ez nem holnap fog megtörténni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Nem érint a kérdés, de jó ötletnek tartom

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#14) Agyzuzo válasza mirci18 (#7) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Van Wii U-m, de ha váltok akkor gondoltam így el tudnám adni a régi gépet + megtartva a Wii U-s lemezeimet. Így ez bukó lesz.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Ezazz! Kártrídzset neki! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) idegen lény válasza mirci18 (#7) üzenetére


idegen lény
őstag

"azért volt annó nem gyári hanem kisebb méretű dvd kifejlesztve a gamecube-hoz hogy ne kelljen fizetni a dvd licence díját"
Én úgy tudtam, hogy azért, hogy ne lehessen hamisítani. Nem is volt könnyű.

(#14) Agyzuzo válasza mirci18 (#7) üzenetére
A WiiU már jó régóta bukó. Most őszintén, mit veszítesz a WiiU játékokkal?

Engem nagyon meglepett ez a hír. Most tényleg visszamegyünk a játékkazettás korszakba? Persze az az előnye megvolt, hogy kevesebb volt a hibalehetőség. (Bár a GameCube-om is a mai napig hibátlanul működik, és sosem kellett hozzányúlni, de még rossz Wii-ről sem hallottam.) Az az előnye is megvan, hogy így kézikonzolként is lehet vele játszani bárhol (PS Vita), nem csak a főkonzol közelében, mint a Wii U-nál a kontrollerrel. Már ha ezt az irányt viszik tovább, amire voltak is jelek. Csakhogy a kazetták azért szűntek meg, mert kinőtték a játékok, fizikailag nem fértek rá. De gondolom, közben nagyon sokat fejlődött a tömörítési technika. Mással nem nagyon tudom magyarázni, de érdekes lenne nagyon. Ha ezt meg tudnák oldani, akkor én nem nagyon siratnám a lemezeket. A kazetták minden más szempontból jobbak voltak. A mai napig működnek, maximum az elem merült le bennük. A lemezhez képest törhetetlenek, nem karcolódnak, nem maszatolódnak, nem kell polírozni őket, mert nem sérülnek rajtuk az adatok soha. És ugyanúgy lehet cserélgetni őket, mint a lemezeket, sőt, sokkal tovább, mert halhatatlanok.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#17) peter9228 válasza idegen lény (#16) üzenetére


peter9228
aktív tag

"Csakhogy a kazetták azért szűntek meg, mert kinőtték a játékok, fizikailag nem fértek rá. De gondolom, közben nagyon sokat fejlődött a tömörítési technika."

Kicsit már nőtt a kapacitás, és a sebességük is: [link] (LTO-7: 6.0 TB, 300 MB/s) Nyilván nem ilyeneket kell elképzelni egy konzolhoz, de a technológia meg van hozzá.

(#18) idegen lény válasza peter9228 (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

Akárhogy is, itt már TB-okról van szó! :Y Az már bőven elég akármilyen játékhoz! Ha ezt meglépi a Nintendo, megint úttörő lesz!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) b. válasza idegen lény (#18) üzenetére


b.
félisten

32 Gb tárolókapacitású cartridgekről van szó. Ennél nagyobb játékok gondolom 2 vagy 3 "kazettán" jönnek.

Pozitívum: -Árban hasonló a nyers előállítási költsége, mert nincs szabadalmi díj, egyszerűbb az adatfelvitel állítólag,
gyorsabb lesz a telepítés róla, vagy ha nem szükséges a telepítés, akkor a kiolvasás is gyorsabb. Szerintem strapabíróbb is, mint a lemez.
Nem lesz mozgó alkatrész a gépben, kevesebb meghibásodási lehetőség. Állítólag kompatibilis lesz bármilyen HDD-vel a gép, amire telepíthetünk játékokat. Jelenleg nem látom hátrányát a játékok szempontjából a BD vel szemben.

Negatívum: Nincs multimédia lemezről, nincs visszafele kompatibilitás. :(

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) dabadab válasza peter9228 (#17) üzenetére


dabadab
titán

:DDD

Konzoloknál a "kazetta" alatt nem szalagos kazettát kell érteni, hanem cartridge-et, amiben ROM chipeken van a játék (+ egyes konzoloknál (SNES-nél pl.) divat volt az is, hogy esetenként plusz HW-t pakoltak bele, plusz CPU-t, matematikai coprocesszort, stb).

(#19) b.: többcartridge-es játék soha nem volt és szerintem nem is lesz.

Egyébként szerintem az optikai lemezek használata nagy visszalépés volt annak idején, baromi lassúak, karcolódnak, a drive hangos és elromlik, tényleg tiszta katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#21) idegen lény válasza dabadab (#20) üzenetére


idegen lény
őstag

A Nintendo is csak muszájból lépte meg, és a 8 centis Matsushita-féle optikai lemez nem is volt olyan rossz. Nekem van egy rakással, és semmit sem megy le az ára.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#22) peter9228 válasza dabadab (#20) üzenetére


peter9228
aktív tag

Sose volt konzolom, nem nagyon vagyok otthon a témában, megtévesztett a neve. :DDD

(#23) Béééla válasza b. (#19) üzenetére


Béééla
őstag

Negatívum: Nincs multimédia lemezről, nincs visszafele kompatibilitás.
És fizikai érintkezők, tehát kopás, nem érintkezés, azanyádbamárharmadszorteszembe, nagyobb hibalehetőség.
Visszafejlődés, akárhonnan nézzük. Konzolba még alaplapra forrasztott flasht se tennék szívesen (esetleg később készletbe ragadó 8 gigás modellek, vagy anno 8 gigást vevő és "kicsi lett" miatt anyázó júzerek) a javíthatóság és bővíthetőség miatt. Értem hogy sok ember szerint elég egy SD kártyát elöl betenni, de mégis jó dolog, ha esetleg a 32/64/128G-s modell kicsi lesz, becsattintasz 20 ezerért egy 240-es SSD-t és vígan mész tovább.

Bélabá

(#24) ivana válasza Béééla (#23) üzenetére


ivana
Ármester

Aranyozott csatlakozók vs karcolódó optikai lemezekből az elöbbit preferálom...

Illetve a fej, meg a motor hiba se vicces...

[ Szerkesztve ]

(#25) Zanik


Zanik
addikt

A HVC (Holographic Versatile Card) pont jó lenne alternatív adathordózónak játékokhoz, kár hogy évek óta semmit se hallani róla! :(

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#26) mepet


mepet
addikt

Valódi, megfogható tartalom: Ezért fizetek. Szeretek érte fizetni. Szeretem birtokolni. Ha már nem kell, eladom. Ha meghalok, az örökösöm örökli, nem kell perelnie érte senkit.

Letöltögetős/streamelős bizonytalan jövőjű, kompromisszumos, újraértékesíthetetlen valamik: Ezért nem fizetek, csak ha nincs más lehetőség.

Biztosan maradi vagyok, de, hogy nem vagyok egyedül, az biztos.

(#27) idegen lény válasza mepet (#26) üzenetére


idegen lény
őstag

A kazettákkal ezt mind meg lehet tenni. És sokkal tovább megmaradnak.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#28) Béééla válasza ivana (#24) üzenetére


Béééla
őstag

Az optikai lemezt MA nem kunszt lementeni, nem kell annak karcolódni. Hogy a konzolgyártók ezen nem tudnak túllépni, az az ő bajuk.

Én személy szerint évek óta a Steam-könyvtáram hizlalom, köszöni szépen jól van.

Bélabá

(#29) SMartin-HU


SMartin-HU
tag

Én nagyon örülök a hírnek.

Ha csak az elmúlt évek alatt használt adathordozókat nézem, szállítás, tárolás és strapabíróság terén a memóriakártyák voltak a legmegbízhatóbbak és ha valaki szereti magával hurcolni az adatait vagy játékait... ennél jobb megoldás nincs egyenlőre.

A lemezekkel és az olvasóikkal rengeteg probléma volt. A pendriveok sorra mentek tönkre, de javul a tendencia. Eddig aminél csak elvétve találkoztam problémás darabokkal, azok az SD kártyák voltak. Amit ezek a memóriakártyák kibírnak, az valami hihetetlen. Vízálló, hőálló, ütés és vibráció, röntgen és mágnes sugárzás. No comment... :DDD

A HDD-ről meg tudjuk, hogy kikerülhetetlen még. Hiszen a mai napig nincs alternatívája a stabil, nagy tárolókapacitásuknak. (Illetve van... csak nem a civil életben. LTO Data Cartridge, amiből elérhető a 6.25TB változat is és ezeknek a tárolóknak több, mint 30 év a garantált eltarthatóságuk)

Úgyhogy remélem az NX-ben lesz egy bitang nagy HDD és a játékok memóriakártyákon fognak jönni + elérhetőek legyenek online is.

Visszafelé kompatibilitás? Ha váltottam az új generációra, akkor két lehetőség adódott...
1. Megtartottam a gépet és a játékokat.
2. Megszabadultam a géptől és a játékoktól.

Ezentúl sem fog másként történni és most már mocskosul kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki belőle a Japánok :C

[ Szerkesztve ]

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#30) b. válasza Béééla (#23) üzenetére


b.
félisten

Ha Fehérvár közelében jársz és van kedved beinvitállak egy N64 partira. 41 darab kazettám van tőlük, abból van olyan ami a gép kiadásakor került kiadásra, kereken 20 éve. Mindegyik tökéletesen működik.
Nővéremnek van sárga piaci kazettás mario . na azok tényleg szutykok voltak. 5 darab játék van hozzá, múltkor kíváncsiságból beizzítottam. Tökéletesen mennek. pedig van olyan benne, aminek a műanyag része szét van repedve, hiányos.

dabadab (#20): Hogyne lenne.Dragon Quest IX is dupla cartridge. Telepíteni fogja róla a játékokat HDD re.( vagy egy cartridge házon belül fognak használni dupla csatlakozót) sőt, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy akár két slotos bemenet lesz magán a gépen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) dabadab válasza b. (#30) üzenetére


dabadab
titán

Nahát, tényleg, nagyon lemaradtam ennek a századnak a fejleményeiről :)

DRM is theft

(#32) b. válasza dabadab (#31) üzenetére


b.
félisten

Ezt nem értem,de legyen úgy :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) dabadab válasza b. (#32) üzenetére


dabadab
titán

Értsd úgy, hogy a legmodernebb cartridge-es konzolom az egy Sega Megadrive :) A Nintendo 2000 utáni handheldjeit már nem követtem.

DRM is theft

(#34) b. válasza dabadab (#33) üzenetére


b.
félisten

OK :) Én sajnos rajongó vagyok( asszony szerint sajnos :D). retro konzol főleg :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) Béééla válasza b. (#30) üzenetére


Béééla
őstag

Tapasztalatból is írom, bár én Nintendóékat a zsebbe rakható oldalról ismerem, még máig emlékszem amikor az első GameBoy-t eredeti Super Marioval nyomkodhattam.
Kártyacserénél nálam rendszeres volt és a mai napig az, hogy igazgatni kell, a legrosszabb ebből a szempontból a DS lite + GBA kazetták párosítása volt. Na az menet közben is hajlandó kimozdulni, és akkor fél-egy-két óra játék oda, mert persze minek mentene az ember...
DS kártyákkal volt a legminimálisabb bajom, csak hát mégis, a kazettásdi színtiszta üzletpolitika (azt meg KELL venni) és nem a játékosok miatt csinálja.

Bélabá

(#36) b. válasza Béééla (#35) üzenetére


b.
félisten

Az asztali vonal más cartridgek terén is. N64 nem nagyon volt anno se ,de még ma sincs fent szinte egy hibás példány sem sehol. Minőség miden téren.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37) idegen lény válasza b. (#36) üzenetére


idegen lény
őstag

Az egy remek gép volt, a kontrollere is, bár kissé nehéz volt vele játszani, de élvezetes volt. A GameCube is egy tökéletes gép volt, a valaha volt legjobb kontrollerrel. De a legjobb, szinte a tökéletesség határát súroló, exkluzívok szerintem a Nintendo 64-re voltak. A Zeldák, a Star Wars-ok, a 007 Golden Eye, a Perfect Dark (erről csak olvastam), a Mission Impossible. Mind varázslatos játékok voltak, nehezek, bonyolultak, gondolkodásra serkentők, amilyenekről ma már csak álmodhatunk. Ezek nem játékok voltak, hanem műalkotások.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#38) b. válasza idegen lény (#37) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek :). Ezért örülök ennek a vonalnak. megint egyedi lesz valamiben az N. és talán beállnak mögé a nagy kiadók is az egyszerűbb portolhatóság miatt.
Egyébként ugyan úgy Online felületen meg tudod megvenni és letölteni HDD -re , ha akarod,, de kaphatók lesznek a játékok kártyán is. Nem csak kizárólag azon :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) idegen lény válasza b. (#38) üzenetére


idegen lény
őstag

Erre egyszerűbb lesz majd játékot írni? :Y Ha ez tényleg így lesz, és ezzel sikerülhet visszacsábítani a játékkészítőket, akkor ez most a Nintendónak létkérdés. Minden ezen áll vagy bukik. Vajon a Sony és a MS is követi őket? Visszatér a kazettás korszak? Vicces lesz majd a piacon a N64 kazetták mellett látni a NX kazettákat! Még ez a névválasztás is olyan, mintha tudatosan vissza akarnának utalni a N64-es korszakra, azt az irányt továbbfolytatni. Mert legyünk őszinték, hiába volt a GameCube meg a Wii remek gép, a Wii még rendkívül népszerű is, de a játékok átlagos minősége és mennyisége is alatta volt a konkurenciának. A Wii U meg totális csőd.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#40) b. válasza idegen lény (#39) üzenetére


b.
félisten

igen egyszerűbb lesz, mert felépítésben ugyan olyan lesz a hardver mint az Xbox one és a PS4. innentől már csak akarat és pénz kérdése, hogy kiadják rá a multicímeket és ez mellé pedig jönnek az N saját nevei. Ez tökéletes lépés szerintem így.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

A kilencvenes években a CD, mint multimédia eszköz, akkori mértékkel hatalmas mennyiségű adat tárolására biztosított lehetőséget - v.ö. a PS1 - 650 Mb kontra N64 - 64 Mb. Emiatt nem csoda, hogy az ezredfordulóra mindenki áttért erre a megoldásra. Ám napjainkban a memóriakártyák beérték tárhelykapacitásban a blu-ray optikai meghajtókat, mi több, az adatárviteli sebességük sokkal jobb, mint a korongoknak.
Emiatt a pletykának lehet valóságalapja, azaz a Nintendo (aki eddig is saját formátumot használt az optikai adathordozóinál) lecseréli a plasztikkorongot egy kártyára vagy cartridgre. Tény, hogy valószínűleg drágábbak is lesznek ezek a kis kütyük gyártási költség oldalról (kérdés, hogy ezt áthárítják-e a vásárlókra), de ha ezzel tényleg villámgyors betöltés meg nehezebb másolhatóságot biztosítanak, úgy jogos a felvetés. Nem beszélve arról, hogy a kezdeti tfh. 32 gigás kártyákat könnyedén ki lehet tolni akár fél terráig is (szemben az optikai tárolókkal, ahol ez csak a lemezolvasó fejének, ezzel egyetemben a konzol cseréjével megoldható csak).

Persze itt inkább arról van szó, hogy a dobozos változatok esetén (amire úgy tűnik, még mindig van igény) a tokban nem egy DVD/BR korong, hanem egy nagy tárhely kapacitású cartridge lesz.

(#20) dabadab és (#39) idegen lény Lásd a kommentem első mondatát.

(#7) mirci18 Ha a feltevés igaz, DE a konzol natívan lefelé kompatibilis lesz a lemezes Wii és Wii U játékokkal, akkor szvsz megérné a Nintendo-nak egy külsőleg csatlakoztatható optikai meghajtó kiegészítővel kijönnie a géphez.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.