Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) samfishR


samfishR
senior tag

én is tetheringgel oldom meg ha épp megszakad a UPC itthon. szomszéd nyílt wifijére telóval fel, bedugom, tethering oszt kész. router sem szükséges hozzá, win7 meg egyből felismeri.

(#2) Lenry válasza samfishR (#1) üzenetére


Lenry
félisten

router nélkül nekem is megy gond nélkül. USB kábel a telefonba, tethet ON és kész. de ez csak egy gépnek megy, míg a routeres megosztás ugyanúgy a teljes hálózatodat el tudja látni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nekem is van USB tether menüpontom, de belassított nettel érdekes esktopon netezni ;] Oopera Turbo ide vagy oda.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) Lenry válasza Mister_X (#3) üzenetére


Lenry
félisten

:D
nálam még nem lassították be, de siethetne a T-Home-os szerelő, mert már csak 170 MB van meg a havi mobilnet kvótámból :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Mister_X válasza Lenry (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor csak csínján a bitekkel, mert desktopon pikk-pakk elfogy, ha nem figyelsz :D Én most Solymáron vagyok és egy Domino Félkarú Rabló netcsomaggal élvezkedem: Opera (+Turbo), letiltott flash és javascript és kb. elnetezek vele egy-két óra 20 megát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.