Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) SlayR válasza James Dean (#13) üzenetére


SlayR
senior tag

Teljes mind1 milyen kategória az, hogy ők kiket és hogy akarnak megszólítani ez teljes más piaci világot mutat, mint ami a hazai....eléggé otthon vagyok telefonos témában és bőven vannak gondok, de itthon van egyfajta gerilla marketing ami alatt szívesen tolják az ember arcába a gusztustalanul nagy kamukat....kispénzhez más igények tartoznak.
" Szerintem ideje volna a nokiának is feladni a harcot. " Ez a tipikus itthoni hozzáállás bátran kimerem jelenteni a mai napig vannak olyan ötletei és dolgai a Nokiánáak ami mögött elbújhat másik készülék!
Az hogy a legtöbb mostani felhasználót meglehet etetni a marketinggel és a divattal az meg már csa a világ hibája, de ezért is kaszálnák el sokan a Nokiát mert tudják ez nem mindig lesz így.
Régebben se divatból használtak bizonyos készülékeket...

Lenry: Igen igazából én ott látom főleg a problémát, hogy sokat járok ismerőshöz telefonos boltba meg egyéb ismeretség alapján látom mivel hoznak be készülékeket nagyon sokszor vannak elég csúnya elbuherálások telefonokon amiket utána igen nehéz megmondani a gazdájának, hogy már pedig ez bizony garanciálisan nem javítható vagy nem szervizre tartozik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.