Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7150) crixtm válasza Blizzardking (#7146) üzenetére


crixtm
tag

Aham tök jó rom volt. XDA-n érkezett válasz: twrp-t kell frissíteni. Gyári s126 romon voltam. Arra próbáltam frissebb twrpt rakni, meg még ki tudja mit :). Végül azért megoldódott egy qfiles untéglázással. Aminek a leírását ismét köszönöm. Azóta frissítettem latest gyárira, mert XDA-n azt írták így nem lesz visszhangos a hang híváskor CM-mel. Most jön a bootloader nyitás, twrp telepítés, cm telepítés, modem és kamera telepítés.
És meg is van a válasz a kérdésemre, amit nemrég tettem fel: miért kell frissíteni 5.X-re CM telepítés előtt.
Két dolog miatt: 1. Nem megy fel Kitkat-ra a 2.8.7.X-es twrp. 2. Latest Update telepítés után nem lesz visszhang.
Vagy kipróbálom most csak a stock androidot. Mostmár úgyis van rutin :)
Még annyi, hogy qfil után a teló megáll, és egészen hosszú ideig csak áll, néz bambán. A qfil meg "waiting for reset done..." Ez volt az untéglázás után, és úgy nézem a bootloader nyitás is ilyen. Aztán valami olyasmi, hogy firehose unable to akármi, és aztán a telefon újraindul, a qfil meg kiírja, hogy finished, de előtte valami failed logentry is van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.