Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) MAQ12 válasza Luissimo (#6324) üzenetére


MAQ12
tag

GRAT az úthoz!!!:-)
Jó lenne az a beszámoló Twitter nélkül is... :-)
Neked működik a mágneses kábeled??!!
Én kettőt rendeltem, de csak a zöld led világít rajtuk, se adat forgalom, se töltés nem megy. Még a céges nokia 208-al sem... :-(
Te honnét rendelted?

[ Szerkesztve ]

MAQ12

(#6352) kelly416 válasza MAQ12 (#6351) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem tegnap szólt haver, hogy megérkezett. Ki is próbálta, minden megy flottul.

(#6353) Luissimo válasza MAQ12 (#6351) üzenetére


Luissimo
veterán

ha a zold led vilagit es ha az ellenparjat jol bedugtad a teloba es rendesen racuppantod az aljzatra a kabelt, akar elore nez a led akar hatra, akkor szepen tolti a telot.

enis kettot rendeltem, egyet a kocsiba egyet napi hasznalatra, mindketto remek.

(#6354) MAQ12 válasza Luissimo (#6353) üzenetére


MAQ12
tag

Este teszek még egy próbát. Én mondjuk nem az ebay-ről vettem, bár azért még működhetne...

[ Szerkesztve ]

MAQ12

(#6356) WOT-H-A-C válasza #45553408 (#6355) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nincs ezen mit idegeskedni... , csak meg kell nézni az A319 kezdő árát meg a K920 ét. :) Illetve, hogy melyikből mennyit adtak el!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6357) zizol válasza WOT-H-A-C (#6356) üzenetére


zizol
aktív tag

Illetve az hw-esen sem annyira extra mint a minek

Üdv, zizol

(#6359) Sir Riccio válasza #45553408 (#6355) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nyilván bazi sokat eladtak belőle, mindenki mókolja.
A 13.0 amit a múltkor linkeltetek, hogy áll?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6360) winfos válasza Sir Riccio (#6359) üzenetére


winfos
tag

Elvileg így:

"known bugs:
- Camera not working
- flip cover not supported yet
- auto display brightness not working
- display rotation not working
- FM radio not working
..."

(#6361) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy nektek is ugrál a szignál erőssége az 1-es SIM slot-ban? Először otthon néztem, de azt hittem, hogy arrafelé gyenge a jel, de Pesten a belvárosban is ugyanezt csinálja. Közben megnéztem az interneten is, és elég sok fórumban írnak erről a problémáról. Csak az nem derült ki, hogy ez egy általános probléma (mondjuk a fémház miatt :)), vagy valami olyan hardveres gond, ami garanciális javítást igényel.

(#6362) Sir Riccio válasza winfos (#6360) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Akkor azért még lesz mit csiszolni rajta. :/ A flip tok támogatása nélkül még meglennék, ahogyan fm rádió nélkül is, de a többi azért jó lenne ha bugmentesen működne. :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6364) WOT-H-A-C válasza #45553408 (#6358) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" Közben a P70 topikban megbeszéltük Dulival, hogy nem rendes rom lehet, mert csak 359 MB a mérete."

Attól még, hogy pici a mérete... Ugye nem tudjuk mennyire van kigyomlálva. Láttunk már 254Mb os CM ROM-ot. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6365) Blizzardking válasza winfos (#6360) üzenetére


Blizzardking
őstag

Egy kicsit hektikus a srác. Most rákapott a CM13-ra, de még az 5.1.1-re épülő 12.1-es sincs készen rendesen. Sokan a megváltót látják benne, de én (rohadt szkeptikus) a verziószámok bűvölete helyett jobban örülnék egy kész, akármilyen verziónak. Sorry Frantyisek, de mire olyan állapotra jut a 13 mint most a 12, kijön az Android 7 is :DDD Mondjuk tök egyedül van rá, nem is értem miért nem segítenek neki. Mindenesetre ebben bízni... szerintem kimeríti a hurráoptimizmus fogalmát. :P

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#6366) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#6365) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én is így gondolom! Mondjuk én az 5.0 és 5.1 es CM-et sem szerettem, mindíg az lett a vége, hogy visszatértem CM11-re. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6367) Luissimo válasza Blizzardking (#6365) üzenetére


Luissimo
veterán

nevárjátok a messiást, másfeléjár :DD :( :N :)) :DD

(#6368) berek21 válasza WOT-H-A-C (#6366) üzenetére


berek21
senior tag

Teljesen igazad van. Én az Onepluson visszamentem 4.4.4-re. Pedig választék az van.

LG Velvet eladó!

(#6369) WhiteBence


WhiteBence
csendes tag

Sziasztok!
Végre visszakaptam a telefonom a szerviztől. A hiba az volt, hogy állandóan újraindulgatott. Kicserélték a flex kábelt és ahogy sejtettem ez nem oldotta meg a problémát. Most kicsit mérges vagyok a telefonra és a szervizre. Hétfőn megy vissza a szervizbe és ha visszakapom szerintem lesz egy eladó Vibe Z2 Pro. Mióta megvettem a telefont összesen 1 hetet használtam a többit szervizben töltötte, ezért nálam leszerepelt a Lenovo a szervizekkel együtt. Nektek van valami rossz tapasztalatotok a szervizzel kapcsolatban?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#6370) Luissimo válasza WhiteBence (#6369) üzenetére


Luissimo
veterán

Amíg nem kell odamenned, addig nincs ! :W

(#6371) WOT-H-A-C válasza berek21 (#6368) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Már nem emlékszem mi volta a pontos száma a firmware-nek ott, talán 25R , amit sokat használtam. Az igen jó volt! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6372) berek21 válasza WOT-H-A-C (#6371) üzenetére


berek21
senior tag

Patent cucc. Annak volt a legjobb kamerája
Remélem hogy a váltással is hasonló jó élményekkel gazdagodom mint avval.
Végigolvastam az egész fórumot. Van itt minden, még talán kakasos nyalóka is. :D

LG Velvet eladó!

(#6373) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#6366) üzenetére


Blizzardking
őstag

Te kipróbáltad a Lollit és visszamentél Kitkatra, vagy végig Kitkattal nyomtad?
Engem mindig is a "kimenet" érdekelt, a márketingre magasról teszek. És ebből a szempontból a Lenovo a Kitkat óta mintha félvállról venné a Z2Prót. Az egyetlen dolog ami visszatart a downgradetől, hogy eléggé egybehangzóan jobb akkuidőt mondanak a Lollira. Plusz a hackelt kernel nincs KK-ra.
Egy bugmentes normális üzemidős LP vagy KK nekem ezerszer többet ér mint egy kiforratlan MM.
A dizájn nemérdekel mert első dolgom felrakni a Next launchert valami normális skinnel, bug persze ne legyen, kamera mindegyik rommal bőven hozta azt a szintet amit egy telefontól várok, az üzemidő számomra igen fontos. És vagy legyen agyon-testreszabható, vagy menjen rá Xposed/GB, nekem tökmindegy amig el tudom érni amit akarok. Kb így viszonyulok a MM lázhoz. :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#6374) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#6373) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Bocsánat, nem a z2 pro-n, hanem az elődjén próbáltam mindhárom verziót. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6375) kk831228


kk831228
addikt

Megjött a mágneses töltő cucc... :R :C Már csak egy tokot várok (vékony szilikon)... Ha nem lesz jó akkor rendelek, olyat amit itt linkeltetek múltkor... :R

MAQ12: Neked műkszik már, belenyomtad az alzatot rendesen?? Jó erősen kell hogy belemenjen rendrsen...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6377) kk831228 válasza #45553408 (#6376) üzenetére


kk831228
addikt

Ebay, Jan. 12-én vettem, tegnap jőtt meg...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6378) kk831228 válasza #45553408 (#6376) üzenetére


kk831228
addikt

Vibe- ot eladtad?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6380) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#6374) üzenetére


Blizzardking
őstag

De rosszul emlékszem hogy a Z2 Pro-n is Kitkat van?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#6381) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#6380) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jól emlékszel! 4.4 en vagyok! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6382) kk831228 válasza #45553408 (#6379) üzenetére


kk831228
addikt

Csak jobb a mate?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6384) ollie válasza #45553408 (#6376) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy, hogy miben? Mindenben. :D

Amúgy engem a leginkább a kijelző érdekel, főleg az, hogy a QHD után milyen visszamenni az FHD-ra, meg van e olyan szép maga a kijelző (ha a felbontást ne számítjuk), mint a Z2 Pro-nál. Ezek mellett az akkuidő ami rengeteget számít nálam, mind átlagos használat mellett, mind játékokkal. Én is pont azon gondolkodok, hogy veszek egy Mate 8-at.

Ja, meg azt is írd le, hogy megkapod-e rá a magyar garanciát, ill. milyen androiddal jön (6.0?)

***

(#6385) Sabber


Sabber
aktív tag

Sziasztok!

Úgy néz ki hogy kezdődő hálózati problémáim vannak nekem is. Alig van jelem sokszor, sokszor pedig elmegy és nem találja.
Ezt megpróbáltam úgy orvosolni, hogy kicseréltettem a sim kártyát és áttettem az 1es slotból a 2esbe.
Valami változott, talán annyiszor nem dobja el a hálózatot, viszont van egy olyan problémám most, hogy a 2es slotban csak gsm hálózatot hajlandó látni, semmi 3g vagy esetleg 4g.
Amikor át akarom állítani akkor meg szürke az a lehetőség és még csak nem is enged rákattintani.
Létezik olyan hogy ezeket a hálózatokat csak az 1es slotban látja a kártya? Mert ha oda visszadugom rögtön van 3g de nincs térerőm...

Mit javasoltok???

Üdv.

(#6386) kelly416 válasza Sabber (#6385) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, ezeket csak az 1es slot tudja. Olvasd el a tesztet.

(#6387) Land


Land
veterán

Ti 100k-ig milyen telefont vennétek ehelyett? Kínai rendelés is játszik és használt is. Esélyes, hogy nem fogom visszakapni a telefonomat szervizből és jó esetben kp visszatérítés lesz.
Én ezeket szemeltem ki egy ideje:

-Zuk Z1: bika aksi, jó kijelző, villámgyors CM ROM, korrekt hangchip, korrekt kamera, fém keret, 3 gb ram, 64 gb belső tárhely. Ami ellene szól sokak szerint a Snapi 801. Mert hogy idejétmúlt. Hol lehet majd érezni, hogy a 32 bites 801 nem lesz elég? Amúgy szürkét vennék, a fehér hátlapos nem tetszik.
-Meizu MX5: full fém ház, Helio X10, 3 gb ram, jó kamera, kiváló hangchip, pattogós rendszer, 32 gb, kisebb aksi, Amoled kijelző
- Letv 1 Pro X800: full fémház, Snapi 810 és 4 gb ram, Hifi hangchip, 2k-s kijelző, kicsi aksi (3000), szép telefon, romok tekintetében még nem áll jól, nincs magyar nyelv.

A Redmi Note 3-at gyengébbnek érzem ezeknél, Note 3 Pro még nem jelent meg.
Esetleg ha van még tipp, jöhet. Köszi!

Tudom van ennek megfelelő topicja, majd ott is érdeklődöm. De hátha képben vagytok valamelyikkel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6388) ollie válasza Sabber (#6385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugye nem bekapcsolt állapotban váltogatod a SIM kártyát?

***

(#6389) rdt89 válasza Land (#6387) üzenetére


rdt89
addikt

LeTv egyértelműen kijelzőben az áll a legközelebb ehhez.. De eme kijelző után nem fog jól esni akármilyen telefont is veszel, sajnos rengeteg készüléket vetettem össze ezzel, és így már 1 éve van meg ez a szépség mivel a kijelző alázhatatlan eddig. :)

(#6390) kovlui


kovlui
tag

Járt már valaki úgy, hogy a Drágaszág kijelzője magától bekapcsolt és hiába van beállítva 30 másodpercre az alvó mód, úgy fütyül kikapcsolni? Minden működik, ahogy kell, csak a kijelző nem hajlandó automatikusan kikapcsolni a beállított idő után. A bekapcsoló gombbal ki lehet lőni a kijelzőt, de mivel tokban pihenve vezetés közben huncutkodott a kicsike, több órás kijelzőidőt hozott össze. Annak ellenére, hogy reggel 90%-os akkuval indultam és gyakorlatilag egész nap nem használtam a Drágaszágot, este 19%-os akkuval értem haza.

Van valakinek valami ötlete, hogy mit kezdjek vele?

(#6391) Luissimo válasza kovlui (#6390) üzenetére


Luissimo
veterán

Ellenorizd, hogy neme esetleg valamelyik program tartja bekapcsolva.
Nekem pl. ha csatlakozik a blutooth fuleshez vagy kihangositohoz, akkor beszelgetes kozben bekapcsolva tartotta a kepernyot.

Azzal szep kijelzoido tud osszejonn.

Ilyesmire gyanakszom.

Valtoztattal valamit a beallitasokon mostanaban ?

(#6392) kovlui válasza Luissimo (#6391) üzenetére


kovlui
tag

Kihangosítóhoz volt csatlakoztatva. Miután odaúton megcsinálta, visszaúton egyetlen hívásom volt, azután kivettem a tokból és ellenőriztem, hogy kikapcsolt-e a képernyő. Kikapcsolt. Eltettem, és mire hazaértem, meleg volt a telefon, bekapcsolva a kijelzője, 19%-on az akku. Egyszer megcsinálta otthon töltőre rakva is.
A 6302. hsz szerint pipálgattam, ezen kívül nem változtattam beállításokat. A háttér alkalmazás menedzsment menünél most kivettem mindenhonnan a pipát. Lehetséges, hogy az kavart be neki?

(#6393) Luissimo válasza kovlui (#6392) üzenetére


Luissimo
veterán

akkor jólsejtettem ;)

csekkold le a mostani beállítással, biztos, hogy a kihangosító.

Az az érdekes, hogy nálam is az egyik kihangosítóra csinálta (nokia gyári kihangosító Fordban), egy másik kocsiban egy másik kihangosítóval ( Opel Astra gyári rádió) meg eszébe sem jutott.
A Sony HBH IS800 blututi fülesemmel is csinálta.

Viszont lehet hozzá venni az ebay-n nagyon jó hasznos kis segédeszközt: :

[ Szerkesztve ]

(#6394) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok.. Volt már valakinek olyan problémája,hogy nem fókuszált a telefon fényképezésnél?
Tehát,ha belépek bármilyen fénykép appba homályos a kép a hátlapi kamerával. Előlapi jó.
Volt gyári beállítás visszaállítása,de a probléma ugyanaz.
Próbálkozzak valami hard resettel is hátha vagy ez szervíz és kész?
Nem szívesen adom be. A fiam készülékével van ez,a legutolsó gyári szoft van rajta

(#6395) kelly416 válasza kiszu (#6394) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem szerviz, hiszen szoftveresen mindent kipróbáltál. Sajna nincs jobb ötletem.

(#6396) zizol válasza Land (#6387) üzenetére


zizol
aktív tag

Én egyiket sem venném, mert egyik sem tudja 800mhzes (b20) 4G-t.

Üdv, zizol

(#6397) Blizzardking válasza kiszu (#6394) üzenetére


Blizzardking
őstag

Próbáld teljesen kikapcsolni pár percre. Lehet hogy ha a kamera nem kap tápot egy ideig, más történik mintha mindig újraindítod. Esetleg ha bátor vagy, leveheted az aksit és vissza.

zizol - mindig kiderül, mennyire egy telitalálat ez a teló. Tökéletes kombináció. :)

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#6398) kiszu válasza Blizzardking (#6397) üzenetére


kiszu
senior tag

Mivel garis, ezért nem szedem szét. azért köszi. Ezt a kikapcsolast megpróbálom

(#6399) MAQ12 válasza kk831228 (#6375) üzenetére


MAQ12
tag

Nekem még nem jó. Kimértem multiméterrel a feszkó ott a kábel végén. Viszont a csatlakozó nem megy be teljesen a telefonba. Van egy kis rész a csati és a telefon alja között (kb 1mm). Lehet ez a gond? A nokiába sem megy be teljesen. Lehet nem merem eléggé erőltetni?

MAQ12

(#6400) Land válasza zizol (#6396) üzenetére


Land
veterán

Igen azt nem tudják, de 100k körül nem igen találtam, ami tetszene is nekem és tudja a frekvenciát.
LG G4 pl lenne ennyiért használtan, de valamiért nem vonz. Talán a G3 miatt, amit a végén már nem igen kedveltem a problémái miatt (repedt burkolat, térerő eldobálás, laggolos működés és gyenge üzemidő).
Esetleg ötlet, amely felett elsiklottam és tudja a B20-at is?
Nekem a Full HD kijelző annyira nem borzasztó, tehát ellennék a 2k nélkül is...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.