Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Pofás darab!
Grat a Lenovonak, ötletes ez a réteges kialakítás! :C

[ Szerkesztve ]

(#2) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Bármilyen jó telefon, az itthoni árazása kriminális :(

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#3) kolosanyi válasza tolvaj! (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyetértek.

(#4) papi77 válasza tolvaj! (#2) üzenetére


papi77
addikt

Ja,nagyon drága :(

Az első: NOKIA 1611

(#5) Fr0z3n válasza tolvaj! (#2) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Egyet értek. De legalább egyedi a készülék. Szubjektív, de ez sztem már sok.

(#6) batai15


batai15
félisten

Én ezt a rétegezést nem igazán értem.

(#7) cappa72 válasza tolvaj! (#2) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezzel egyetértek.
(amúgy érdekes a design, a kamera és led elhelyezése a JY G4-et juttatta elsőre eszembe)
Olyan "must have" érzésem van erre a telefonra vonatkozóan. (De ellenálló fajta vagyok)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8) csaabz


csaabz
őstag

Jó látni itthon is ezt a telefont, hajrá Lenovo! :R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#9) telemundo


telemundo
tag

:C

Csak az árazással van egy kis probléma :N

Kínáé a jövő :)

(#10) dlaj


dlaj
őstag

"üzenetköltés"

Ez már ezt is tudja!

(#11) tpeti78


tpeti78
senior tag

A Honor 6-nál kb. negyvenezerrel drágább. Szerintem ez rengeteg, rétegek ide, vagy oda.... :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#12) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tetszik a készülék, az ára meg talán bázisán majd.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Igen a dizájn nagyon bejövős, a hw pedig bőven elég erős, ráadásul az mtk minden pozitív tulajdonságával, de nem tudom elhinni, hogy a hazai support ekkora többlet terhet róna egy készülékre. Szürke importosan is bőven megéri még a kötelező állami tizedekkel is. ~113k mindennel.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#14) chapo


chapo
tag

Azért meg kell hagyni, elcseszett irányba halad ez az egész mobildivat, 5hüvelykes péklapátot "jóval kompaktabb" jelzővel csúfolni, röhely. :N (persze a még nagyobb péklapátnál a péklapát valamivel kisebb, az tény :) )

(#15) Paul119 válasza tolvaj! (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Hat nem tudom ,en egy 110-120 ezer forintos telefonnal elvarnam hogy "napi rutin"kozben ne akadjon be :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) Csapoati válasza Paul119 (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oltari jo ez a retegelt kialakitas, de a hazai sarcok megolik nalunk ezt a keszuleket (is). :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Paul119 válasza Csapoati (#16) üzenetére


Paul119
addikt

na igen ez teny es valo hogy nagyon pofas a kulseje :) ennyivel olcsobb lenne az mtk mint mondjuk egy snapdragon ?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) tolvaj! válasza Paul119 (#15) üzenetére


tolvaj!
őstag

Note 4? Bőven 200 fölött kezdett és az is képes meg-megdöccenni. Pedig a legbikább vas van benne.... Ha lagmentes cucc kell, akkor az android felejtős :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#19) Paul119 válasza tolvaj! (#18) üzenetére


Paul119
addikt

S5nel nem tapasztalok ilyet :) napi rutin kozben meg plane igaz"csak" fhd ,inkabb akkor szokasa ha elfelejtem bezarogatni a jatekokat :) QHD azert rendesen tudja zabalni a socot

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) amanoba


amanoba
őstag

továbbra is nagyon pofás és tetszik a telefon, egyedül az ára ami nem az igazi...egy kb középkategóriás lenovo azért ne legyen már 140k itthon.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#22) tolvaj! válasza Paul119 (#19) üzenetére


tolvaj!
őstag

De mégis megteszi, te magad írod :) oké, hogy bizonyos feltételeknek meg kell lenni, de megteszi. A tesztben a lenovo is csak egy adott körülmény adtán döccen meg. :)

LantosBerry8

És ha még egy frankó csoportos is összejön, lehet még ennyi sem ;)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#23) LantosBerry8 válasza tolvaj! (#22) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

+1 :K

(#24) ak76


ak76
senior tag

Nem csoda hogy a Samsungnál,Sonynál visszaestek az eladások,ezek a kínaiak már nem azok a kínaiak.
A szitu pont olyan,mint anno,amikor röhögtek idehaza az autó importőrök,meg a szaksajtó teszterei, a Kia,meg a Hyundai kacatjain.
Meg lehet nézni hova jutottak. :C

[ Szerkesztve ]

(#25) Paul119 válasza ak76 (#24) üzenetére


Paul119
addikt

Szet rohadtak vagy olyan draga volt az alkatresz hogy hagytak ugy ahogy van ;]
tolvaj: minden telefont meg lehet akasztani nyilvan 115k ert mar el neznem a dolgot :),na majd kovi havi fizubol probara teszem ezt a csodat :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem az a fura, a korábban linkelt olcsóbb árus weboldalon valaki kérdezte, hogy OTG-s e a készülék, és ott a válasz az igen volt, míg a tesztben azt írjátok, nem az. Most akkor mi az igazság? :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#27) Peter13


Peter13
senior tag

Kompakt. 5 hüvelykes képernyővel, 14 centis magassággal. :U

Egyébként a rétegelt design nagyon bejön, és a plusz akksi megoldés is szuper (nekem ilyen van a laposhoz is, tényleg nagyon jól tud jönni, és marha jó hogy nem lóg ki semmi semerre). A hardver szerintem brutálisan erős (4 db A17-es magonc azért legyen már elég egy telefonba, basszus), ha (mikro)akadások vannak, annak nem hiszem hogy a CPU erő hiánya az oka...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#28) mediumgecso válasza ak76 (#24) üzenetére


mediumgecso
őstag

A szitu pont olyan,mint anno,amikor röhögtek idehaza az autó importőrök,meg a szaksajtó teszterei, a Kia,meg a Hyundai kacatjain
Meg lehet nézni hova jutottak

Oké, de mennyibe is került most egy új pl Kia Ceed vagy Hyundai i30 v. i40???? Induló ára kb 4 misi....eljutottak arra a szintre, de árban is!!!!

Itt most csak az autós hasonlatodra reagáltam, nem a telefonosra gondolok, ott más a helyzet...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#29) tonerz


tonerz
aktív tag

Tartalmilag korrekt kis gép, de ez a rétegezés nekem nem jön be az árával egyetemben.
Szvsz a honor 6-ot jóval jobb ajánlatnak tartom.

(#30) G4bi89 válasza tolvaj! (#18) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nexus!? Egyébként iOS és WP is tud sajnos akadni, persze ritkábban de azok is egyre kevésbé smooth-ok. Samsung telepakolt touchwiz felületét meg ne rakjuk egy kalap alá az összes android csúcskészülékkel.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#31) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Nekem tetszik a réteges megoldás,szines,könnyed,jókedvre derít. Az itthoni ára viszont elszomorít!

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#32) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Engem a tartozékok érdekelnének, van esély arra, hogy kaptok tesztelésre?

(#33) Xaels válasza G4bi89 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

+1 Bár a Nexus sem tökéletes, most indítottam újra az N5-öt(Lollival) mert nem bírt el a PowerAmp, FB és Opera hármassal.

A teszthez meg annyit, hogy nekem nagyon nem jön be, hogy az előlapi réteg kisebb mint a többi. Nem mintha a rétegek meghatnának egyébként. A Z2-es széria viszont sokkal jobban bejön, már csak a szolgáltatóknak kfne jobban felfigyelni a Lenovora.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) vicze válasza Xaels (#33) üzenetére


vicze
félisten

"szolgáltatóknak kfne jobban felfigyelni a Lenovora."

Ez a dolog ugye fordítva működik. :)

(#35) Forest48


Forest48
aktív tag

Azért az még érdekelne, hogy meddig lehet kinyomni az üzemidőt +1 réteggel. Ezt látom a legnagyobb dobásának, de nem igazán van kivesézve.

(#36) tolvaj! válasza G4bi89 (#30) üzenetére


tolvaj!
őstag

Mivel a csapból is az folyik és SAJNOS mindig a samu készülékek az etalonok minden tesztben így joggal említettem. A wp+ios probléma is adott sajnos :( komolyan nem értem a technikai fejlődést! Nem az lenne a lényege, hogy fejlődjenek valóban :F

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#37) Xaels válasza vicze (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem mint végfelhasználónak ez olyan mindegy, a végeredmény legyen az, hogy megkapom a tarifacsomagomhoz kicsit olcsóbban mint a GSMboltokban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) vicze válasza Xaels (#37) üzenetére


vicze
félisten

Hát ez itthon kb. a lehetetlen kategória, még akkor is ha lenne szolgáltatónál. :)
A szürke importtal nem lehet versenyezni.

(#39) Xaels válasza vicze (#38) üzenetére


Xaels
félisten

Olcsóbb volt a N5 a tarifámmal mint sufninál. Ez havi 5k-s csomag. Nekem ez már bőven jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Csapoati válasza mediumgecso (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

7 ev garanciaval es sokszor jobb minoseggel, mint a vetelytarsak. Mindenesetre nagyon jonnek fel a kinai mobilgyartok, dizajnban es minosegben is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) cappa72 válasza Csapoati (#40) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szerintem már feljöttek.
Én láttam még olyan dual-sim kínai telefont, amiből egyszerre kettőt rendelt ismerősöm: mindkettő különböző lett, mire ideért. 3 évig bírta neki, pedig valami star b23-as volt - na az még nagyon a "dzsunka" kategória volt.
A Lenovo a820-am 1,5 éves elmúlt. Hiba nélkül megy. (ezt már lehet hogy írtam)
Nyílván a support-on kell még sokat fejlődni (nem csak ügyfélszolgálatra gondolok), mert ott van mit.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Az aksi elég gyenge, így elvérzett :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#43) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Drága, de legalább egyedi...

(#44) Graphics válasza Paul119 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

a napi rutinnál nem igazán akad a telefon

Volt a kezemben, nincs ilyen jellegű probléma vele. De nem kötelező kínait venni.

@maggi1886076: 1-1,5 nap , egy elég erős hardvertől szerintem nem gyenge, főképp, hogy lehet hozzá egy elég ütős akku pakkot is kapni, akinek az üzemidő fontosabb.

Emellett a Lenovonál az MTK-val lehetőség van időzített ki be kapcsolásra, és az Energiakezelőben is lehet ütemezni az adatkapcsolat, wifi és egyéb dolgokat, hogy mikor menjenek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) vicze válasza Xaels (#39) üzenetére


vicze
félisten

Na jó Telenornál és Vodánál még csak-csak akad 1-1 jó ajánlat valóban. :) A T már reménytelen.
Én lenni oda kötve. :P

[ Szerkesztve ]

(#46) Silenzio válasza Paul119 (#19) üzenetére


Silenzio
addikt

Csak addig mondod, hogy nem tapasztalod, amíg ki nem próbálod az iOS-t. :) Mondanám a wp-t is, de Lumia 1020-am van, és 8.1-gyel minden, csak nem smooth. Persze általában az, csak napi 1-2x megáll laggolni.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#47) Graphics válasza LantosBerry8 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem érteni kell...

Nézd meg milyen extra terheket talált ki a magyar jóléti .... ÁFA mértéke nálunk kiugróan magas, artisjus, ami ugye tárhelyre értendő, 32GB-ért pedig lehet perkálni...

Szóval lehet jönni a kinti árakkal, natúran lehet megáll annyiba is, de nem sokat tudsz kezdeni a lokális terhekkel..

Én általában kinti rendelős vagyok, de tudom miért, és mi a háttere a helyi áraknak.

Ha nem lenne artisjus, és nem lenne ekkora áfa...

@Xaels: Piaci stratégia részeként először a független kínálat került bevezetésre.

A szolgáltatók nagyon ár-érzékenyek, mert nekik meg kell , hogy érje...

Jelenleg pár készülékkel fognak a szolgáltatókhoz érkezni / A606 LTE, X2, és még remélhetőleg pár modell

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Graphics válasza LantosBerry8 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nehogy meglepődj rendelés után, ha egy X2-TO modellt kapsz, amivel az itthoni LTE-nek még köszönés előtt búcsút inthetsz

Két modell van piacon, az X2-TO és az X2-EU
Csak mert a leírásban írják az FDD-LTE-t ,viszont a képen a TO modell van :) előbb meg kell kérdezni, mert teljesen más modem van a két készüléken.

Szól ez mindenkinek , aki vagányan kinti rendelésen gondolkozik :C

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) vicze válasza Graphics (#48) üzenetére


vicze
félisten

A X2-TO-val a 3G-nek is könnyes búcsút inthet nem, legalábbis úgy rémlik, hogy az TD-CDMA-s.

(#50) Graphics válasza vicze (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, az tudja a WCDMA-t szerencsére :) , csak abból LTE-t nem fog kihozni sose.

Én most nézelődtem, de nem rendeltem... Elég nagy a veszélyes a szopóágnak :), megkérdeztem, az se tudják mi fán terem az X2-TO/EU

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.