Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:36:21

LOGOUT.hu

..:: Lenovo Vibe Shot Frissítve! ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) olddog válasza atee_13 (#895) üzenetére


olddog
aktív tag

A Z90-3 A Kínai verzió! Az ottani hálózatokra alakítva.
Semmiképpen ne vedd meg, nem tudod használni.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#902) olddog válasza Atilla001 (#900) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem mondtam hogy olcsó, csak hogy van raktáron. :D
Én is a TinyDeal-on vettem az enyémet, még mikor volt Német raktáron.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#903) Atilla001 válasza olddog (#901) üzenetére


Atilla001
senior tag

mármint kínai raktáros Z90-7 FDD LTE 4G verziót

[link]

Fehérért nem adok +10 dollárt. úgy is védőtokban lesz szerintem..

thx

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#904) olddog válasza imregy (#888) üzenetére


olddog
aktív tag

Egy fontos kérdésem van. Az utolsó verziós MM-ben működik a menügombok villogtatása elmulasztott esemény után?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#905) olddog válasza Atilla001 (#903) üzenetére


olddog
aktív tag

De azt tudod hogy a kína rendelést, áfa és vám fizetési kötelezettség terheli.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#906) mikrofon válasza Atilla001 (#900) üzenetére


mikrofon
addikt

Ha a TD német és kínai raktárában is van egyszerre akkor bizony ott is van különbség azt hiszem min. 20 euró. Természetesen nem a német az olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#907) olddog válasza mikrofon (#906) üzenetére


olddog
aktív tag

Ugye a német raktáron lévő után a cég már megfizette amit meg kellett. A 20 euro felár egyébként nem olyan gáz, nekem egyszer egy 100 euros termékre 46 euro volt az áfa/vám/eljárási-kezelési költség... :W

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#908) Atilla001 válasza olddog (#905) üzenetére


Atilla001
senior tag

ha 7$ ért DPD EU Express kiszállítást kérem akkor nincs.

Védd a természetet!

(#909) Atek000 válasza olddog (#904) üzenetére


Atek000
csendes tag

Hello. Nekem a nemzetközi MM Rom van a telefonomon és pont ma szembesültem vele, hogy villognak a menügombok, ha kapok üzenetet, vagy elmulasztott hívásom van.

Huawei p10 Dazzling Blue / Lenovo MiiX 510

(#910) olddog válasza Atilla001 (#908) üzenetére


olddog
aktív tag

Ezt hol látod? Dobj már egy linket légyszives.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#911) olddog válasza Atek000 (#909) üzenetére


olddog
aktív tag

Amíg meg nem nézed az eseményt? Jól látható? Milyen gyakorisággal, intenzitással?
Köszi.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#912) Atek000 válasza olddog (#911) üzenetére


Atek000
csendes tag

Igen, amint rànézel az alkalmazàsra, az értesìtés megszűnik. Lassan, pulzàlva villog, kb. 2 màsodpercenként.

Huawei p10 Dazzling Blue / Lenovo MiiX 510

(#913) Atilla001 válasza olddog (#910) üzenetére


Atilla001
senior tag

[link]
legfelül..
és a fórum utolsó bejegyzései.

Védd a természetet!

(#914) olddog válasza Atilla001 (#913) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem erre gondoltam. Hol írja a DX hogy vámmentesen szállít kínából plusz 7 dollárért?
9-10 éve vásárolok különböző online webshopokból, nem a tapasztalat hiánya miatt kérdezem. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#915) olddog


olddog
aktív tag

Felkerült a Needromra Lenovo Vibe Shot Android 6.0.1 1625 EN/CN unlocked-okencjusz
Nem tudom, miért nem a multilangból csinálta meg... s363-az alap

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#916) mikrofon válasza olddog (#915) üzenetére


mikrofon
addikt

Te kipróbálod? Esetleg valaki más?
Jó lenne tudni, hogy a kínai karakterek eltűntek-e teljesen...

(#917) olddog válasza mikrofon (#916) üzenetére


olddog
aktív tag

Nemhiszem, hogy eltüntek volna sajnos. EN/CN rom
Holnap akarok nekiülni, és ha minden tiszta, felrakni a multi 363-at.
Ha sikerül akkor, kinyitni a bootloadert, stb-stb.
De át kell néznem mindent, nem akarom téglázni. :DD
A linkelt ROM annyival van előrébb, hogy kinyitotta a bootloadert, se TWRP, se SuperUser app.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#918) Atilla001 válasza olddog (#914) üzenetére


Atilla001
senior tag

DealExremet nem tudok mert nem onnan vásárolnék TinyDeal. DX ről szó sincs.. :) Euroban.. brrrr

(annyira szeretnék már egy egyértelmű választ rá hogy a linken lévő telefon vámmentes vagy nem)...

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#919) olddog válasza Atilla001 (#918) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem vámmentes. Szerintem.
Package from China.
Nem véletlen van külön EU raktár és China.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#920) imregy válasza olddog (#915) üzenetére


imregy
csendes tag

De ez nem ugyanaz mint a multkori rom amit feltoltott? A bootloader mar abban is fel volt oldva, itt a leirtakbol csak a modem valtozott. A multkori 6.0.1-es amit felrakott egy nagy rakas szemet volt, szerintem az miatt teglaztam a telefonom.

(#921) springfield0 válasza olddog (#893) üzenetére


springfield0
tag

Köszi szépen! Valóban a régi Miflash volt a gond! :)
Egy újabbal simán rá ment a ROM.
Mondjuk azt eddig senki nem írta, vagy legalábbis elkerülte a figyelmem... hogy amikor ráment az új ROM és be akarod kapcsolni a telefont, vagy egy percig kell nyomva tartani a Power gombot, hogy bekapcsoljon (Én egy kicsit megijedtem elsőre) Nem csak simán megnyomni ahogy általánosságban szokta az ember. Ja és ezután az initializis volt vagy 20 perc. Akksiba kell energy!

(#922) olddog válasza imregy (#920) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem ugyanaz, az utolsó kiadott EN/CN RoOM az alap.
Hogy jobban van-e megcsinálva azt nem tudom.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#923) olddog válasza springfield0 (#921) üzenetére


olddog
aktív tag

Én írtam!!!
Bár nekem is úgy tanácsolták, miután a para beindult hogy nem indul a telefon.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#924) olddog


olddog
aktív tag

imregy: ezt a romot raktad fel? Z90a40_S363_160625_ROW_QPST.7z
MiFlash-el?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#925) olddog


olddog
aktív tag

Még tegnap írtam okencjusz-nak, tudna-e csinálni egy verziót a multilang ROM-ból is.
Azt válaszolta ma, hogy megnézi és ha megy akkor feltölti.
Meg hogy azért az EN/CN-t csinálta, mert szerinte az gyorsabb ROM.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#926) kmisi99


kmisi99
addikt

Heló! Ilyen telefont most hol lehet venni legjobb áron? A tinydeal ról akartam venni eu raktárból, de már eltűnt. Ott kb 43 000ft volt cakk pakk.

(#927) imregy válasza olddog (#924) üzenetére


imregy
csendes tag

Igen

(#928) olddog válasza imregy (#927) üzenetére


olddog
aktív tag

MyFlashel? Nekem végzetes hibát dob 1 másodperc után. Semmi sem történik.
Gondolom ugyanúgy ki kell csomagolni, mint a többit.

Letöltöm újra, lehet ott a hiba.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#929) imregy válasza olddog (#928) üzenetére


imregy
csendes tag

9008-ként ismeri fel? Ha nem megy, próbáld qfillel. Myflash 2015-ös? Melyik volt fent előtte?

[ Szerkesztve ]

(#930) olddog válasza imregy (#929) üzenetére


olddog
aktív tag

9008-nak ismeri fel, egy hete raktam fel a MyFlash-t akkor Flasheltem vele az 5.1-es romot.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#931) hifikus


hifikus
tag

Guten Tag. :)

Olvasok egy ideje, de az akkuról nem nagyon olvastam. Átlagos felhasználásnál, kb hány napot bír?
Nem játszok, videózok. Telefonálok egy keveset, meg netezek.

(#932) imregy válasza olddog (#930) üzenetére


imregy
csendes tag

Sikerült? Qfillal próbáltad? 9008 előtt qualcomm van? Mert nálam volt olyan, hogy Relink 9008-at dobott ki.

[ Szerkesztve ]

(#933) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Miflash és nem Myflash. A Xiaomi telepítője emiat xiaoMIFLASH. Zavaró hogy folyamatosan rosszul írjátok, ráadásul a keresőbe helyesen beírt szóra sem adja ki a találatot. Emiatt a emberek újra meg újra futják a köröket, sokszor megkérdezik ugyanazt.A Miphone ugyanígy nem Myphone a fent említett okokból kifolyólag.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#934) olddog válasza imregy (#932) üzenetére


olddog
aktív tag

Köszönöm az érdeklődést. Igen van. Próbáltam, nem ment.
A végén, már nem sikerült download módba sem tenni, mindig a gyári Recovery jött be. :N
Letakarítottam minden programot, felraktam újra a 2016.04.01 MiPhone-t.
De már fáradt vagyok, és hajnalban meló...szóval majd holnap délután újra. Mára elég volt.

Valóban hibásan írtam. Majd figyelek ezután. Bár nem hiszem hogy ez okozná a fennakadást. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#935) mobilizmo válasza hifikus (#931) üzenetére


mobilizmo
addikt

Így 2-öt simán.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#936) paulkaresz válasza olddog (#934) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Szándékosan nem címeztem senkinek, próbáltam nem sértő módon felhívni a figyelmet a helytelen megnevezésre. (mindezt off-ban)
:R

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#937) szmyky válasza olddog (#914) üzenetére


szmyky
aktív tag

Te nagy tévedésbe vagy és félrevezeted a fórumtársaid!
Ha valamit még nem ismersz, akkor ne adj tanácsot!
A TinyDeal-en, ha DPD EU Express szállítással kéred a terméket, akkor azt a Franciáknál hozzák be az EU-ba, ami azt jelenti, hogy ott fizetik a vámköltségeket rá!
Tehát, amikor ideér Magyarországra, akkor azt már nem vetik alá semmilyen vámkezelésnek!
És tudod miért, mert már EU belüli csomagnak számít, ami ugye vám- és áfamentes.
:K
És a SpeMall-on is van ilyen szállítási opció!

EU Express

[ Szerkesztve ]

(#938) olddog válasza szmyky (#937) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem vezetek félre senkit!!!
Minden esetben írtam hogy szerintem, és kértem hogy küldjön a fórumtárs erre vonatkozó linket.
Pont azért, mert én sem tudhatok mindent.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#939) szmyky válasza olddog (#938) üzenetére


szmyky
aktív tag

Ok, akkor bocs a szóhasználatért!
Akkor ma is megismertél egy új szállítási opciót, amit sajnos még elég kevés shop alkalmaz!

(#940) olddog válasza szmyky (#939) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem történt semmi, és igen igazad van megismertem valami hasznos új dolgot. Az ember még 40 felett is folyton tanul.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#941) olddog válasza paulkaresz (#936) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem voltál sértő, és csak a saját figyelmetlenségemből fakadt a hibás írásmód.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#942) Odzse


Odzse
tag

Sziasztok,

Gondolkozom egy ilyen telefon vételén. Jelen pillanatban az Extreme Digital-nál 99.000ft-ért meg lehet venni rendes itthoni garanciával és kártya függetlenül a dualsim-es verziót.
Azt szeretném kérdezni,hogy a GPS-e mennyire pontos? A navigáció közben nem ugrál egyik utcából a másikba? Mintha nem tudná,hogy melyikben vagy? A navigálás elég fontos lenne nekem.

A másik kérdésem,hogy jön-e rá Android 6 frissítés gyárilag? Mivel ez eredeti szoftveres lenne.

Előre is köszönöm a válaszotokat :R

[ Szerkesztve ]

(#943) Odzse


Odzse
tag

Még egy kérdés. Mi az a B20 és mire jó? Látom,hogy valamely telefonban nincs? Az itthon vásárolt számlás telókban van ilyen?

(#944) mikrofon válasza Odzse (#942) üzenetére


mikrofon
addikt

én arra is kíváncsi lennék, hogy egy eredeti, Lenovo frissítés mondjuk egyáltalán rá megy-e gond nélkül, egy itthon vásárolt kétszer olyan drága készülékre.
Ebben nem lennék biztos. De ezt megírják remélem azok a tulajok, akik Magyarországon vásárolták, hogy nekik ráfrissült-e már a 6-os android. Mert már kijött a gyári 6-os android rá a Lenovo-tól hivatalosan is.

szerk.: B20? 800 MHz? LTE?

[ Szerkesztve ]

(#945) kmóricka válasza Odzse (#942) üzenetére


kmóricka
aktív tag

99? Az baromi sok érte, nem a teló ellen akarok beszélni, jó telefon, én is használtam, de aztán mégis meghirdettem eladásra, fele ennyiért árulom, piros.

(#946) Odzse válasza mikrofon (#944) üzenetére


Odzse
tag

Szia,

Köszönöm az infót a B20-al kapcsolatban. Az Android frissítés engem is érdekel :)

(#947) Odzse válasza kmóricka (#945) üzenetére


Odzse
tag

Valóban nem kevés a 90 pénz,de fehéret szeretnék. Használtban jelenleg nem találok. Igazándiból még csak gondolkodom,de nálam hamar eldőlnek a dolgok :)

(#948) paulkaresz válasza Odzse (#947) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

A hazai hivatalos forgalmaztól vásárolt Vibe Shot nem azonos a kínai Z90-7-el. Pont a B20 a különbség.Úgy emlékszem az eu verzió Z90A40.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#949) zebede válasza szmyky (#937) üzenetére


zebede
őstag

Csak annyi a különbség, hogy míg a Spemall szavatolja az áfa és egyéb költség mentességet, addig a TinyDeal nem.

Nekem is át jött már két telefon a TD-től sarc mentesen ezzel a postázási móddal, de van sajnos bőven ellenpélda is a Dual simes telefonok, vagy a Külföldi rendelések topikban.

[ Szerkesztve ]

(#950) olddog válasza imregy (#932) üzenetére


olddog
aktív tag

Kész vagyok :W
Hiába próbálom a megszokott módon:
"Miflash elindít.
- A telefon NINCS összekötve a géppel!
- Hangerő gomb fel részét nyomni, nyomva tartani 3 másodpercig és utána csatlakoztasd a géphez a telefont.
- Csatlakoztatás után a hangerő fel gombot kell 2 másodpercig nyomni.
A miflash progiban nyomd meg a refresh aztán látnod kell a telefont."

Minden alkalommal a következő képernyőt dobja fel:

Láttatok már ilyet?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.