Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Lenovo P780

Hozzászólások

(#151) Victoryus válasza NorbertoEco (#149) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én a Tmallbox -tól vettem ezt is, sima reg sg postaval. Eddig minden vásárlás rendben ment. Cikket gondolom olvastad, eu töltővel jött.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#152) NorbertoEco válasza Victoryus (#151) üzenetére


NorbertoEco
tag

Igen olvastam párszor :)
Neked mennyi idő alatt jött meg a telefon reg sg postaval? Vámon átcsúszott?

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#153) kovacszk válasza NorbertoEco (#152) üzenetére


kovacszk
senior tag

Én pandawill-ről rendeltem már több telefont is. A legrosszabb talán huszon pár nap volt, a legjobb két hét. Eddig lekopogom vámon mindig átcsusszant, mindig ráírták a csomagra hogy 20 dolcsi az értéke és ajándék, ha kifogják ez nem jelent semmit, de talán nagyobb sanszal csúszik át. Ezt szerintem minden kínai shop megteszi külön kérés nélkül is.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#154) NorbertoEco válasza kovacszk (#153) üzenetére


NorbertoEco
tag

köszönöm az infókat! Az éjszaka folyamán megrendeltem és a biztonság kedvéért írtam nekik hogy alacsony árat írjanak rá és persze válaszoltak is, h oké.
Már csak a tracking numbert várom... na meg h elinduljon a csomag.

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#155) Victoryus válasza NorbertoEco (#154) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nekem soká jött meg, talán 3 és fél hét volt, mert közben volt valamilyen kínai ünnep. De szerencsésen ideért. Szerintem ha az ember egy évben csak 1-2 dolgot rendel, az nem feltűnő.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#156) NorbertoEco válasza Victoryus (#155) üzenetére


NorbertoEco
tag

Értem és köszönöm. majd írok ha megérkezett a cucc

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#157) tuxihome


tuxihome
csendes tag

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni.

Lenovo P780 andoid frissítés 4.4.2 eddig minden ok, ugye bár vissazáll kinaira minden. Segítséget kaptam gyári ROM felkerült:

1. P780_ROW_S226 ( ezzel térerő ohne, csakl belváros, a másidik kártya még ott sem mindig )
2. P780_ROW_220_140722 ( visszakerült egy régebbi ezzel jobb a helyzet de csak egy hajszállal )

Van-e esetleg valakinek ötlete hogy a a needrom.com -on található 27 ROM közül melyik az amelyikkel visszaállna a térerő dolog az általam eddig megszokottra.

Segítséget előre is köszönöm: :R

[ Szerkesztve ]

(#158) Victoryus válasza tuxihome (#157) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

2g/3g választás automatikus? Illetve mindkettőn gyenge? Bár ebben nem tudok segíteni.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#159) Axekiller válasza tuxihome (#157) üzenetére


Axekiller
csendes tag

Romban nem tudok segíteni de az 1. slot a 3g a 2. csak 2 g

Nem haldoklom....így élek!

(#160) Mclood


Mclood
csendes tag

Érdeklődnék hogy erről a frissítésről mit tudtok

p780_s933_VIBEUL_V2.0_1443_7.25.1_ST_P780

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#161) tuxihome válasza Victoryus (#158) üzenetére


tuxihome
csendes tag

Konkrétan két település között nincs térerő, belváros bárhol 1-es kártya ok 2 gyenge, pl Szombathely - Sárvár között no signal egyik kártya sem megy, néha az 1-es feljelentkezik, a 2-es nem... :W

[ Szerkesztve ]

(#162) Victoryus válasza tuxihome (#161) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha fizikai gondja van, akkor azt is lehet talán orvosolni. Valakinek volt hasonló gondja a fórumon. Ha szoftveres, akkor meg több modem drivert ki kell próbálni vele. Így olyan, mintha mondjuk valamelyik sávon nem tudna kommunikálni.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#163) tuxihome válasza Victoryus (#162) üzenetére


tuxihome
csendes tag

A kapott rom-mal nem volt ilyen hiba, a frissítés után jelentkezett először. Gondolom eltérő rom verziókban eltérő driver is van... :F

(#164) Victoryus válasza tuxihome (#163) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Igen, többféle van. A másik fórumon kérdezd meg, azt többen nézik. Ha az előző rommal jó volt, akkor egy driver csere megoldhatja a problémát.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#165) gabe8719


gabe8719
senior tag

Sziasztok!

Nagy dilemma előtt állok, két héten belül hűséghosszabbítás, új készülék... A telekom középkategóriás kínálata ár-értékarányban a vicckategóriát súrolja, úgyhogy ismét napirendre került az ára miatt egy éve elnapolt P780 beszerzési terve.

Durván lepottyant az ára, ha jól néztem, a kötelező terhekkel együtt is megállna 40-nél a végösszeg.

Méretben kisebbet szerettem volna, de majd megszokom, üzemidőben viszont még mindig nincs párja.. Mennyire érdemes így 2015-höz közeledve beszerezni egy ilyet? Ez a jóöreg CPU-GPU páros boldogul még a mostani kihívásokkal? (akár játékokkal?) Két évre tervezek, nem mondom hogy a legdurvább 3D-s csodákat is el fogom várni tőle a futamidő végéig, de az fontos lenne, hogy tartalomfogyasztásra, netezésre, stb., kompromisszummentes legyen még ennyi ideig.

Kábel nélkül, OTG pendrive-al működik egyéblént? Illetve jól látom, hogy nincs DLNA támogatás? Vagy szoftveresen megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#166) Victoryus válasza gabe8719 (#165) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Fórumon írtam.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#167) sandort


sandort
újonc

Sziasztok!

Közel 1 éve birtokosa vagyok egy Lenovo P780-nak, azonban nagyjáblól a T-mobile nagy 4G-s bekapcsolása után jelenteztek a problémáim térerő problémák, megszakadó hívások formájában.

Kollégám nálam később vett ugyanilyen készüléket, hasonló problémákkal szembesült.
A probléma rendszerfrissítéssel és modem driver cserével sokadik próbálkozás után a mai napon úgy tűnik megoldódott.

Gondoltam, akkor itt az ideje, hogy én is frissítsem a rendszeremet. Az én készülékemen azonban eleve régebbi rendszer van.

Sajnos a Lenovo Smart Assistant-on keresztüli frissítés hibával leáll.

Lenovo P780_ROW
Android: 4.2.1
Alapsáv: P780.V20, 2013/07/31 10:51
Build: P780_ROW_S116_130828

erről akar frissíteni erre:

P780_ROW_S119_130930

Azt írja a telefonkészülék, hogy:

Installing update...
Verifying current system...
assert_failed: apply_patch_check("/system/....
Update.zip is not correct.
Installation aborted.

try to update /sdcard/update.zip
try to update /sdcard2/zpdate.zip

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?

Köszönettel, Sándor Tibor.

(#168) Axekiller válasza sandort (#167) üzenetére


Axekiller
csendes tag

http://hardverapro.hu/apro/kinai_telefonok_szoftverfrissitese_-_lenovo_-_xiaomi_-/

vele vedd fel a kapcsolatot nagyon korrekt a kolléga :K

Nem haldoklom....így élek!

(#169) hkriszf


hkriszf
csendes tag

Sziasztok!
Tervezem egy ilyen teló beszerzését a napokban. Igazándiból nagyon jó volt a teszt, meg is győzött, már csak egy kérdésem maradt megválaszolatlanul, vagy lehet csak figyelmetlen vagyok. Van a készüléken állapot jelző LED? A válaszokat előre is köszönöm :)

Üdv.: Krisztián

(#170) Victoryus válasza hkriszf (#169) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Van, szép zöld!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#171) Blue Eagle válasza hkriszf (#169) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, van. A fülhallgató hangszóró jobb sarkában, alant rejtőzik átvilágítva a perforált kis rácsot. Kettő színt tud. Piros, az mindig folyamatos és zöldet, ami villog vagy folyamatos.

(#172) osssian25


osssian25
csendes tag

Sziasztok!

Most gondolkodok azon, hogy ilyen készüléket kellene vennem magamnak.

Kérdésem az lenne, hogy mennyire megbízható? A GPS jele mennyi időn bellül talál jelet? Illetve a gyári rom mennyire álja meg a helyét átlagos felhasználás mellett? (nem igazán értek a rom telepítéshez)

Válaszokat előre is köszönöm!

Kellemes Ünnepeket!

(#173) Blue Eagle válasza osssian25 (#172) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia!

Tavasz óta van meg nekem ez a készülék. nagyon szeretem, s ez nem véletlen. Tényleg nagyon jó!

A GPS jele mennyi időn bellül talál jelet?
11 mp, öt fix műhold a szoba közepén.

a gyári rom mennyire álja meg a helyét átlagos felhasználás mellett?
Nagyon megállja, de nem mindegy melyik. Kettő fő fajra oszthatóak: CN (Kína részére) és ROW (Rest of World - azaz a világ más részére). Az utóbbit javaslom használatra. Van JB és KK is.

Egyébiránt javaslom ezt a fórumot .

(#174) outsiders


outsiders
aktív tag

Sziasztok, az én P780-am már elmúlt egy éves, és az elmúlt 1 hónapban előjött néhány furcsaság:
az akksi kijelzőidőben olyan 9-10 óra körül bírta, most ez inkább már 6 lett. Emellett időnként nem akar felébredni a mobil, resetelnem kell. S125-ös gyári rom van rajta, amit még a minidealnél rátettek anno, azóta hiba nélkül működött. Új alkalmazást nem tettem fel, felhasználási szokásaim nem változtak a telóval. Mit tehetnék annak érdekében, hogy visszaalakuljon a számomra tökéletes mobillá a kicsike? hard reset, új szoftver?

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#175) Blue Eagle válasza outsiders (#174) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia!

Mint láthatod ez a fórum nem igazán pörgős, kérlek jöjj át ide.

Hard reset néha nem árt. Az S125 rom sem rossz, csak elég "kínai". Ez nem csoda, hiszen Kínának szánt verzió ez.
A másik fórumban több lehetőséget látsz majd!

[ Szerkesztve ]

(#176) tohopeti89


tohopeti89
újonc

Üdv Mindenkinek!

Kb 3 hete vettem egy p780-ast. Mindennel meg voltam elégedve viszont a hálózatom (20-as vagyok) borzalmas. Néha van néha nincs. Iszonyatosan problémás. Ház egyik sarkában fullos hálózat, 10méterrel odébb csak segélyhvás. :(
Egy pár infó:
-Mobilhálózat tipusa: EDGE vagy HSPA+
-Andriod 4.4.2
-Bulidszám: VIBEUI_V_2.0_1447_7.48.1_ST_P780_baralajbi (érkezett egy ujabb frissités:VIBEUI_V2.0_1512_7.149.1_ST_P780 bár még nem raktam fel)
Alapsáv verziója: P780.V102, 2014/11/11

A két sim közül a 3g-t használom csak, a kettessel próbálkoztam de inkább maradtam a 3g-nél.
Telefonáltam már lenovo szervizbe, de semmi válasz. Remélem valamiyen úton módon javitható a dolog, mert néha kicsit tele van vele a tököm.

Aki esetleg tudna valamilyen használható választ adni, nagyon hálás lennék ért! ELőre i köszi

:R :R :R :R

I hate mondays!

(#177) Fairplays válasza tohopeti89 (#176) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Sajnos elég sok készülékkel ez volt a gond, nem tudom hogy konkrétan született-e rá megoldás... Rengeteg modem csere, bűvészkedés volt.....

Fólia Eladó P780-ra

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Lenovo P780
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.