Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

használtam már én is ilyen lc-power házat és nem volt vele semmilyen problémám
tette a dolgát
ár érték aránya nagyon jó szerintem

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) superecneB


superecneB
őstag

Van esetleg ilyenből IDE-s változat?

[ Szerkesztve ]

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem egy külső SATA-s 5,25"-os ODD-keretem van az LC Power-től. A kidolgozottsága és a minősége lehetne jobb is (pl. a hátsó billenőkapcsolójánál a legeldugottabb tajvani dzsunka-művek is jobbat gyárt), de eddig szépen teszi a dolgát, gari is van rá bőven, úgyhogy nem aggódok miatta :)

Nagyon sokan óva intettek egyébként az LC Power cuccoktól, szerintem nem véletlenül...

(#4) infectedmann


infectedmann
őstag

Nekem olyan ajánlotta ezt a típust aki régóta használja és soha semmi gondja nem volt vele.
Eddig nekem sem volt vele gondom. Már több filmet is megnéztem róla az O!Play-el és semmi gond nem volt vele.

Majd az O!Play-ről is írok :)

(#5) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cucc, használd egészséggel és még jó sokáig! :K Másrészt köszönöm a bemutatót! :R

(#6) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv! Hányszor gyakoroltad el a kicsomagolást mire felvetted? :B Legközelebbre javaslom, hogy kicsit vizezd be a kezed és akkor könnyebben le tudod húzni a zacsekot róla. Egyébként jó lett a video, grat. :)

(#7) adamka16


adamka16
őstag

Elég tetszetős a drága.
Én is nemrégiben vettem egy külső házat egy 2,5"-es winyónak, Vipower márkájú, de tökéletes, na meg ennyi pénzért... és ugyan ez a vezérlő van az enyémben is mint a tiédben.

[ Szerkesztve ]

(#8) infectedmann válasza D.Orion (#6) üzenetére


infectedmann
őstag

Sosem gyakoroltam :D Ez volt az első :D

(#9) Zoleee19 válasza infectedmann (#8) üzenetére


Zoleee19
csendes tag

Azon a rázogatáson szétröhögtem magam. :DD
Amúgy jó a cucc!

(#10) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Gratulálok, hogy egy 120Mb/sec max sebességre képes winyót az USB 2.0 szűk sávszélességén használod...Akkor minek kellett E-satásnak lennie? Illetve miért nem vettél bele egy 5400-en pörgő zöld winyát? Legalább kussban lenne ha már ugyis lassú..
Meg mi az, hogy nem megy az E-sata? Olyan nincs...

(#11) infectedmann válasza Zoleee19 (#9) üzenetére


infectedmann
őstag

Volt ennél viccesebb unboxing videóm meg how to videóm :D
Anno volt egy iPhone-al kapcsolatos videóm, azon és is jókat kacagtam így utólag :D

Gézengúz: pedig hiába házasítottam össze a PC-vel az eSATA interfészt amit adtak hozzá, meg sem mukkan. Lehet alapból szar, még megpróbálom 2-3 gépen.

[ Szerkesztve ]

(#12) infectedmann


infectedmann
őstag

update: neked volt igazad. Nem próbáltam eléggé lelkesen, most már megy az eSATA kütyün keresztül amit adtak hozzá, csak nagyon ócska a bemeneti csatlakozója.

(#13) Male válasza infectedmann (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Az az eSATA még most sem oké teljesen... 90MB/s-nél vége van, és a prociterhelés is magas. Nézd meg a gépben lévő vinyót is... ha azzal meg teljesen jó, akkor valami a kábellel/csatlakozóval nem stimmelhet, ha meg a gépben is így viselkedik, akkor érdemes lenne megnézni a chipset drivert, mert ez így nem jó. ;)

(#14) infectedmann válasza Male (#13) üzenetére


infectedmann
őstag

Hát csak eSATA-n keresztül áll meg itt a tudomány.

(#15) lorenzen válasza infectedmann (#14) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Az látszik a képből, hogy a merevlemez többet tud.
A SATA csak a csatlakozó kialakításában tér el az eSATA-tól.
Tehát csak a "minőségi" kábelek és csatlakozók miatt lehet ez a limit.
Ha tudod, próbáld ki egy rövid eSATA - SATA kábellel közvetlenül összekötni.
(Bár már így is sokkal jobb mint az USB kapcsolat, de lehetne jobb is. :) )

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#16) Male válasza infectedmann (#14) üzenetére


Male
nagyúr

Ahogy lorenzen is mondja, itt valami akkor vagy a kábellel, vagy a csatlakozóval nem stimmel. (mivel SATA-nál nincs sebesség-visszalépés, így szinte biztos, hogy átviteli hibák vannak, azért korlátozódik a tempó ennyire... ezt ugyan kezeli a rendszer, de akkor sem kéne hagyni, mert előbb-utóbb belefuthatsz emiatt valami komolyabb hibába)

(#17) i400 válasza ^Clown (#3) üzenetére


i400
senior tag

én meg is szívtam egy LC power külső ide-s házzal... pörgeti a vinyót de a gép amire rá van dugva nem ismeri fel sehogy sem (3 oprendszer alatt próbálva 4-5 vinyóval)

(#18) PH-User


PH-User
addikt

Árulok pont egy ugyan ilyet, ha érdekel valakit.
1 napot ment, gyakorlatilag új.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.