Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Keem1


Keem1
addikt

Rohadtul irigyellek, Bog!
Tudom, eretnekség, de a turistás képek jobban tetszettek, mint a szakmai galériában lévők :D
Az alulról készült laboros képen lévő szőke hölgy veletek volt? Név, telefonszám jöhet :DDD

(#2) atike


atike
nagyúr

Nem semmi. Cseppet sem vagyok irigy ezért a meghívásért... :DDD Nagy királyság... Jó lenne látni, hogy kisebb "noname" gyártóknál mi a helyzet... Egyéb központot is megnézni, hogy máshol milyen...

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Elmeny volt megnezni a videokat. Gondolom a kirandulas meg nagyobb elmeny lehetett :)
Tovabbra is nagy almom kimenni egyszer Azsiaba, sajnos meg nem volt ra lehetosegem.

A Huawei-nek pedig orulok hogy ilyen jol prezentaltak magukat. A jovoben nagyobb bizalommal fogok a termekeikre tekinteni. Eddig "bottal se" kategoriaban voltak. A celukat nalam elertek altalad :)

(#4) Janaboy


Janaboy
veterán

Én is mennék szívesen! :)

Azért 2:36-nál majdnem elütötte a csajt a sofőr :D

Janaboy

(#6) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mázlista! ;) Bakancslistás a hely! A Huawei pedig szépen felnőtt a nagyokhoz!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#7) Keem1 válasza Kasya (#3) üzenetére


Keem1
addikt

Errefelé elmennék én is, eddig egyszer voltam Ázsiában (nem, Törökország nem az, ott sokszor jártam már), méghozzá jó pár éve, 2010-ben Thaiföldön. Az is élmény volt, de egy Hongkong vagy hasonló is maradandó változásokat okozna az agyamban (=emlékek) :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Jeanne d'Arc

Hatalmas élmény lehetett!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) toddzsa


toddzsa
csendes tag

Hong Kong, Macau valóban szenzációsak az illatokkal együtt :) Shenzenben a pandawill.com-nál jártam személyesen :)

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ajjj de jó dolgod volt Bog, kiderítetted, hogy miből volt végül a "virsli"? :DD

Finn the human

(#11) Bog válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindenesetre nem lett tőle bajom :D Bajom a hotpot másnapján lett ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) gepardlacee


gepardlacee
tag

Az aláfestő zenétől kedvem támadt Trackmaniázni :DD

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#13) tomatos


tomatos
aktív tag

Néhány video amiket én készítettem:
Maglev
Sanghai metro
Sanghai-t kettészelő folyón hajózás este

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#14) #16820480


#16820480
törölt tag

Nebazz Bog, és nem is szóltál?! :N Na mindegy, majd legközelebb talán...

(#15) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

nagyon nice kis trip lehetett

(#16) zuioch


zuioch
aktív tag

Nagy élmény egy ilyen helyre kiruccanni. Ott melózni már nem annyira, de erről kérdezni kell azokat, akik nyomják a napi 8-10 órát. Szombathely, Microsoft (iqor). Látni kéne a fejeket. :)

(#17) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez egy élmény lehetett !

kengyel

(#18) macskea


macskea
őstag

Köszi a videót, nem lett rossz anyag. Sajnálom hogy nem lett hosszabb, nagyon lekötött! :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#19) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

az ottani huawei gyárban készülnek a honor-ok is?

(#20) kakuk.tamas válasza twollah1976 (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Azt SMT-s gépek hol vannak? :D

Egy train, van a tréning központnál. :D Bognecsináld :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) bakosszabolc


bakosszabolc
tag

Jó kis összeállítás :) koszi :C

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#22) Örni


Örni
senior tag

Ez nagyon érdekes volt, köszönjük!

Milyen a levegő minősége? Mennyire figyelnek oda a környezetvédelemre? Barátságosak az emberek, vagy mindenki rohan és nincs idő semmire?

Azért vicces látni, azzal hogy az ismert nagy márkák kiszervezték a gyártást annó kínába, óriási öngólt rúgtak maguknak, a bérgyártók szépen elsajátítottak mindent és beelőztek. Csak ezeket a márkaneveket nem fogom megszokni soha, a japánok képesek voltak jól csengő nemzetközi neveket kitalálni, ezek meg...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#23) Bog válasza Örni (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt a déli részeken azért van némi környezettudatosság. Szelektíven gyűjtik a szemetet, vannak hatalmas parkok és erdők, Shanghaiban villanyrobogókat lehet kölcsönözni (mint itthon a BuBit), a szmog inkább az északi részeken (Peking) jellemző.
Közel az óceán, van szél, a levegő minőségére érzésre nem lehet panasz. Lizzie például mondta, hogy Shenzhenben azért drága az ingatlan, mert már nincs hely építkezni, mire mutattam neki, hogy mennyi erdő van itt, és teljesen ledöbbent, hogy de hát ne irtsuk ki a természetet.

Az emberek kedvesek az európai fejű turistákkal, nyilván leginkább azok, akik el akarnak adni valamit:-)

Egyébként az volt az összbenyomásom, hogy nagyon össze vannak csapva a dolgok, ferdén felszerelt lámpa az ötcsillagos hotelben, bénán felrakott csempe, satöbbi, gondolom az van, hogy rendesen megcsinálni idő és pénz, ha viszont elromlik / leesik, akkor fillérekért meg lehet javítani.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) Örni válasza Bog (#23) üzenetére


Örni
senior tag

Köszi! Na ezt a környezettudatosságot jó hallani!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#25) konczy3


konczy3
senior tag

Nagyon nagy élmény lehetett, nekem méág így videón keresztül is az volt, ahogy fogadtak, bántak veletek na és az az igazgatüó ajkivel beszéltél milyen közvetlen volt (Y)

Never Settle

(#26) Matada2.3 válasza Bog (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pedig pont kipróbálnám, hátha acélosabb a gyomrom :D

Finn the human

(#27) Bog válasza Matada2.3 (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Viszonylag egyszerű a metódus, az ember azt hiszi, hogy ő a legnagyobb király a csípős kaják frontján, kiveszi az első szelet húst a gyárilag rohadt csípős léből, belemártogatja az általa elkészített, direkt csípősre hangolt szószba, ráharap és onnantól már kvázi tökmindegy, mert nem érez a továbbiakból semmit.

Csak másnap. :P

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) Matada2.3 válasza Bog (#27) üzenetére


Matada2.3
veterán

Eddig egyszer fonnyadt össze az arcom csípős kajától, de a leírásod után vészesen kerülgetett ennek az élmények az illúziója. :D Lehet visszavonom az eddigi hősiességemet. :D Ott tényleg minden kaja csípős? Ez tradíció vagy egészségügyi oka van?

Finn the human

(#29) Annonymvs válasza Keem1 (#1) üzenetére


Annonymvs
csendes tag

Elmegy a barátnőm helyettem,és rögtön lecsapnák a kezemről. :(

Nem foglalkozom gondolatolvasással, fárasztó.

(#30) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszett a cikk. Jó utazás lehetett. Szerencsés vagy hogy ilyen helyekre eljutsz az életed során Bog. Köszönjük a cikket.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) G-Guts válasza Annonymvs (#29) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Erről lehet, hogy tudna Bog is egy-két dolgot mesélni. ;]

(#32) akosxyz


akosxyz
senior tag

Sokak szemében változtattad meg a Huawei megítélését ezzel az összefoglalóval :)
A p6 nagyon halogatott frissítésével engem is eltántorítottak, de ez most már változott is :) Bőven felnőttek a nagyokhoz!

(#33) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon szeretem az ilyen cikkeket, ezt is jó volt olvasni!

Le a kalappal a Huawei előtt!

[ Szerkesztve ]

(#34) A texasi válasza akosxyz (#32) üzenetére


A texasi
aktív tag

Szerintem a Honor óta "nőttek fel a nagyokhoz"! :)

(#35) kretenallat


kretenallat
senior tag

Piedone Hong-Kongban! Tudtam en, hogy ismeros vhonnan. Kivalo zenevalasztas az amugy is remek video ala.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#36) Bog válasza kretenallat (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kábé már utazás előtt tudtam, hogy ha össze tudok rakni egy videót, akkor ez lesz a zenéje:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) kretenallat válasza Bog (#36) üzenetére


kretenallat
senior tag

Remek ízlésre vall.

Remélem, hogy egyszer nekem is lesz alkalmam felhasználni ezt a zenét... ;)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#38) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Köszi az írást, de főleg a sok kèpet ès a videókat. Nagy èlmèny lehetett. :) Több különböző márkájú telóm volt már, most vettem egy P8-at ès úgy gondolom megèrkeztem ahoz a gyártóhoz akit eddig kerestem.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#39) janaman01


janaman01
addikt

Na gyerekek igy válik egy cikk, blog stb személyessé családiassá, ez az még sok ilyet ! Köszi.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.