Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) The DJ válasza Eastman (#56) üzenetére


The DJ
addikt

Definiáld kérlek mit jelent a te szótáradban a NŐ :)

Biztos vagyok benne, hogy ezt ahány férfitől kérdezném meg annyi különböző választ kapnék. Lennének általános gondolatok, amik egyeznének, de nincs egy egységes szabályrendszer arra, hogy ki nő és ki NŐ. Talán valóban nem ez volt a legszerencsésebb első bejegyzés ezt aláírom, de az nagyon felelőtlen dolog, ha az ember ennyiből leírja vagy beskatulyázza a másikat. A cikkíró igenis NŐ, csak éppen nem az átlagos, mindenkinek szimpatikus fajta, mert szókimondó, olykor nyers, de mindig őszinte és kiáll az elvei mellett és képes harcolni is értük akár szavakkal, akár tettekkel. De engem pont ez fogott meg benne. De lehet akkor én sem vagyok FÉRFI, mert én is különc vagyok. De nem is zavar, mert mások vagyunk, mások az igényeink, mást szeretünk és másra vágyunk :) Ami neked az ideál, az lehet nekem rémálom és fordítva.

MOD: Másik: tegye a szívére a kezét mindenki, aki esetleg a stílus vagy a szókimondó nyelvezet miatt panaszkodott és mondja azt, hogy ő sose káromkodik vagy sose hagyja el olyan szó a száját, ami nem éppen szalonképes. Ez fórum, oda kell figyelni rá persze, de ettől még felesleges az álszentség, mert emberek vagyunk, olykor indulatosak és ezzel semmi baj sincs, amíg nem esünk át a ló túloldalára.

[ Szerkesztve ]

https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.