Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Nem látták, nem fogták, talán órájuk sem volt még, de megveszik. Apple.

(#2) drfedayn


drfedayn
tag

Ha a parkban osszeszedegetik a kutyaszart es Apple dobozban árulnák azt is vinnék mint a cukrot "mer az epöl trendi és menő és jó és szép". Éljen a 21.szazadi fogyasztói társadalom. Viva emberiség

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#3) Dany007 válasza gerii (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, és valószínűleg ezt sem olvasták: [link] :) De persze majd kiderül milyen...
Én a mobilarenas tesztet várom már róla. Mert akármennyire sincs szükségem ilyesmire, mint technológia érdekel.

(#5) Wildpath


Wildpath
tag

Hogy mikre van az embereknek pénze :U

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#8) Garada válasza Dany007 (#3) üzenetére


Garada
őstag

Tesztre én is nagyon kíváncsi vagyok, az óra vásárlás nem érdekel.

(#9) Jaffa75 válasza Dany007 (#3) üzenetére


Jaffa75
őstag

majd szoftosan javítják... :DDD

Jóléti társadalmak, sok felesleges pénzzel, ahol nem feltétlenül a használhatóság a legfőbb szempont! :N

(#10) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

azok a fejlesztők jártak a legjobban akik elkezdtek időben appokat gyártani a watchra...
most a még szűk kínálatban, kevés konkurenciával nagyot lehet majd szakítani :K

egyébként az előzetes tesztelői videókat elnézve a kütyüről nagyon szép, letisztult, futurisztikus szoftver élményt adhat :B
megértem hogy sokan veszik

haszna mondjuk tényleg nem sok van, de a divatkiegészítők sosem az a piac volt ami a "racionalitásról" és "hasznosságról" szól :U

(#11) BiP válasza gerii (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Erről eszembe jut Jimmy Kimmel trollkodása :) [link]

Az Apple megint kijön 1-2 generációval később, baromi drágán, pedig sokkal jobb, szebb, olcsóbb órák is vannak/készülnek már, mégis ők fogják lekaszálni a piacot.
Persze az ő szemszögükből baromi jól csinálják, de mindig elcsodálkozom az emberi természeten.

(#13) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem szép, de legalább drága...
Nem szeretem őket, de jól csinálják, ezt el kell ismerni.
Kihasználják a fogyasztói társadalmat, akik nagy részének csak a brand számít.

#?*@&!

(#14) Stanley-B. válasza callmeakos (#6) üzenetére


Stanley-B.
őstag

például te is kiszöktél, hogy ilyen hsz-t beírhass :)

(#15) t3tv3s


t3tv3s
tag

Irigylem azt a fogyasztót akinek az igénye ennyire kifinomult, hogy vásárol ebből a termékből. Bár a neon zöldet látva kicsit elcsábultam. :DDD

(#16) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ha az eddig eladott Apple Watch-al kompatibilis iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6+ telefonok számát nézzük, ez az 1-2 milliós megrendelési szám mikroszkopikus, még akkor is ha jelenleg még nem rendelhetik mindenhol. Apple mércével ez nagy bukás szerintem, még akkor is, ha ezen a piacon ez nagynak számít. Ez azt jelenti, hogy az Apple sem volt képes kelendő terméket faragni ebből a koncepcióból, miközben eddig tízmilliók ugrottak bármire azonnal kérdés nélkül, ami Apple volt és új termék.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) #06658560


#06658560
törölt tag

Magyarul 10k ember alapján becsülve kijelentő módban ír egy csodálatos cég ilyet.
A hír borzalmai, nyelvhelyességi és logikai már említést sem érdemelnek.

#18 kchris78: Az a baj, a cikket sem tudom másnak értékelni, mint trollkodásnak.

[ Szerkesztve ]

(#18) kchris78 válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


kchris78
veterán

egyetértek, és még ezt sem voltak képesek úgy kiszolgálni hogy ne legyen várakozási sor. eddig nem nagyon hittem hogy ez létezik de félig része lehet a marketingnek ez a várakoztatás... kell az hogy várjanak a termékre akkor még nagyobb sikere lesz.

off: mindenesetre aki csak trollkodni írna be legyen szíves és fogja vissza magát mert az eddigeknek 90%-a nem szól másról.

(#19) Tigerclaw válasza kchris78 (#18) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem ez az óra logisztikailag jóval kisebb kihívás, mint egy iPhone, szóval a gyártás biztos nem okozott gondot. Két dologra tippelek, vagy a két dolog kombinációjára. Egyrészt ha előrendelés van és várni kell a termékre, az emeli az ázsióját, mert mondhatják azt hogy olyan keresett hogy nem győzik gyártani, illetve sokan az elsők között szeretnék megkapni. A másik az lehet hogy az Apple nem akart nagyobb készlettel bebukni és ezért eleve nem is akart sok milliós készlettel indulni, hiszen ha a belseje egyforma is, többféle kivitelben, színben kell legyártani. Kvázi annyit gyárt le mindenből, amennyire megrendelés érkezik. Arról nem beszélve hogy így hetekig gyűjthetik a megrendelések úgy hogy sehol sincsenek valódi tesztek, nem beszélve a tartós tesztekről, ami egy ilyen új kütyü esetén elég fontos, hiszen mert ott derül ki, hogy végül is kell-e, hasznos-e.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20) kchris78 válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


kchris78
veterán

ez utóbbi valószínűségét emeli az is hogy boltokban nem is igen lehet majd kapni... nagyon kíváncsi leszek. Mindenesetre lehet az Apple el sem fogja árulni hogy mennyi ment el mert az "Egyéb eszközök" kategóriában fogja szerepeltetni az Apple Watch-ot...

(#21) Stanley-B. válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem iPhone eladásokhoz kell mérni, hanem az okosóra piachoz.
Úgy meg nem bukás, naugye
(nagyon nem)

[ Szerkesztve ]

(#22) HaJózsi válasza Stanley-B. (#14) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Biiip-biiiip fanboy detected!

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#23) Stanley-B. válasza HaJózsi (#22) üzenetére


Stanley-B.
őstag

indokold meg, hogy miért volt fanboy-os ez a hsz? Észérvekkel.
az én érveim itt vannak:
Mert csak az USA-ban kb 1 millió Apple Watch fogyott, 1 NAP alatt, és mindezt úgy, hogy tavaly 720 ezer android wear eszköz fogyott, meg ugyanennyi Pebble, EGY ÉV alatt.
Erre kijelenteni, hogy bukás, szerintem meredek.

Elég nagy hülyeség két különböző termékkategóriát összehasonlítani :) (iPhone, Apple Watch eladások).

[ Szerkesztve ]

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szerintem, akinek van ennyi pénze és nem sajnálja az vegye ezt az órát. Ez két dolgot sejtet, jó a marketing, hisz ugyan azt a tudást eladják drágábban a másik pedig, hogy van felvásárlói rétege. Amerikában 1 millió előrendelés nem sok annyi tehetősebb vagy márkakedvelő "fanboy" pedig van. Sose értem minek itt dobálni a szavakat össze-vissza, de nincs jogom senki felett ítélkezni. :) Nekem nem kellene akinek meg igen egészségére!

Finn the human

(#25) MartOOn válasza Stanley-B. (#23) üzenetére


MartOOn
addikt

Aki az apple termékei mögött nem latja a mindent felzabalo markatinget... Na az a fanboy... Egy 6 zenés muanyag 6$-os kvarcorat el lehet ezeknek adni egy alma logoval 300$-ert. Es ez NEM trollkodas, hanem TÉNY. Ez van sajna.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#26) Crafter32


Crafter32
őstag

Jó reklámok. Az Apple termékekre pl Orion márka lenne írva senki nem venné meg, mert annyira azért nem jó és tele van megalkuvással. Ennyi pénzért pedig főleg nem. Ha vki elhiszi, hogy megér ennyit hát tegye (főleg itt Magyarországon ahol kíváncsi lennék hány havi fizetését áldozta az Apple -nek néhány ember )

(#27) Dr.Anonymus válasza MartOOn (#25) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

azért az apple mögött ennél kicsit több van... :U
köszönhetünk nekik egy megújított zenelejátszó, egy érintős mobil piacot és egy tényleges tablet kategóriát.
és ezt nem kizárólag marketinggel adták el hidd el
- android userként mondom mind ezt

(#28) MartOOn válasza Dr.Anonymus (#27) üzenetére


MartOOn
addikt

És lassan ismét "új" kategóriát TEREMTENEK a smartwatch-ot! Eljeneljenhurra! Az Apple egyetlen egy tekintetben tud joooooval tobbet mint a konkurencia. Es ez bizony a marketing... A tobbi ugyanaz a xar vafy csak kucsit jobb vagy kicsit rosszabb/masabb...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#29) alkatraz3000 válasza MartOOn (#25) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Amit meg írtál, simán ostobaság.

A 26. Hsz-ed még nagyobb ostobaság. Méééég!!!

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#30) Stanley-B. válasza MartOOn (#28) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem tudom mi a szakterületed, de azért az teljesen laikusok számára is nyilvánvaló szokott lenni, hogy hosszú távon nem lehet eladni valamit erős marketinggel, ha maga a termék nem jó, vagy nem elég jó.

És még csak nem is az Apple a legerősebb a marketingben szerintem.
Viszont a termékeik vannak legalább annyira jók, mint a marketingjük.

[ Szerkesztve ]

(#31) dezs520


dezs520
senior tag

Hogy tudtok úgy ítélkezni,hogy még kint sincs az óra?????
Istenem...igazi magyarok vagytok!!! :((

(#32) atike


atike
nagyúr

Olyan kimutatás nem készült, hogy a "rajongók" akkor is megvennének egy alma terméket ha gőzük sem lenne arról, hogy mire is jó az valójában....? :F :P

Kíváncsian várom mit fog tudni amúgy...

(#33) MartOOn válasza alkatraz3000 (#29) üzenetére


MartOOn
addikt

Geeez! Fanboy veszely! :D ugyes ugyes bar a 26-ost nem is én írtam. ;) na odebbmegyekmertnagyonmelyrehuztok... :)

jóccakát video, csak Nektek :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#34) xmaas


xmaas
őstag

Nagy az iSten allatkertje :D , amugy szomoru hogy 99% csak azert fogja megvenni mert Apple nem azert mert szuksege lenne magara a keszulekre

[ Szerkesztve ]

(#35) Dr.Anonymus válasza MartOOn (#33) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez a videó igazi klasszikus ;)
és nem is azt vitatjuk hogy vannak ilyen elvakult apple rajongók
de az apple piaca nem 5 héttel a legújabb iphone bejelentése előtt a bolt bejáratánál sátrat verő arcokból áll csupán - bár kétségtelenül ők a leglátványosabbak :DDD

(#36) doooo válasza MartOOn (#33) üzenetére


doooo
veterán

Meghaltam a videón.. :DD :C
Legalább tudjuk, hogy az amerikaiak tényleg milyen agyi kapacitással is vannak megáldva.. ezt nem kihasználni vétek lenne.. :D Ezért csak gratulálni tudok a jó öreg Apple-nek ;)

(#37) MartOOn válasza xmaas (#34) üzenetére


MartOOn
addikt

A 99% tenyleg túlzás. De nagyon sokan... Sajnos. Ez ilyen. Ha van hullam meglovagoljuk ha nincs gerejsztunk. Az Apple jol lovagol.
Tenyleg csinálnék egy próbát, majd amikor a következő kategoriat talaljak fel. A friss apple termeket kiadni par szazas tetelben csak mondjuk alcatel neven... Akkor mi lenne a reakcio? ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#38) alkatraz3000 válasza MartOOn (#37) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nálam az Alcatel 4 éves koromban lefutott. Ez 1999-ben volt.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#39) munnergep válasza MartOOn (#37) üzenetére


munnergep
senior tag

Meglepő lenne, hogy ios megy az Alcatelen.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40) kchris78 válasza Crafter32 (#26) üzenetére


kchris78
veterán

ugyanezt az USA-ban is meg lehet tenni. Ha valaki szereti az almat es bevasarol, vesz iPadet, iMacet es tarsait, egy atlagos embernek ott is legalabb 1-2 havi fizujat el kell koltenie ra (vitamegelozes: ne hasonlitsuk itthoni arakkal mert itt dragabb az AFA, eros a dollar - emiatt legtobben nem is vesznek iMacet pl mert noti mellett nincs is ra szukseg feltetlen)

(#41) hatala válasza Stanley-B. (#14) üzenetére


hatala
tag

De te legalább bent maradtál a kerítésen belül, az Apple termékeiddel. ;]
Van még valami amitt be szeretnél írni az aláírásaid közé? :DDD

(#42) doooo válasza hatala (#41) üzenetére


doooo
veterán

Annyi i-betűt régen láttam ilyen kevés sorban.. :DDD

(#43) MartOOn válasza munnergep (#39) üzenetére


MartOOn
addikt

Pl a bejelentes elott a sosem latott apple watch gui ha nem tudod h apple miert ne lehetne alcatel logo alatt alcatel? Nyilvan nem telefonra gondoltam... Azt már egyszer feltalaltak... :U

Akkor legyen okosajtozar. Letezik mar ilyen NFC alapon de ha most kihozna az apple egy újat ami eleg tisztessegesen dolgozik, alcatel neven mennyiert es foleg mennyit lehetne eladni belole? Hm? Es ugyanezek a mutatok mekkorak lennenek ha mindez apple logoval es apple marketing-dozerral megtamogatva erkezik? A cucc nem er tobbet de egybol 500$ lenne az ára es mindenkinek ez kellene mig az alcatel nev alatt fel se merult bennuk.
Nekem ez marja a szemem. En megveszem a cuccot akkor is ha alcatel van rairva felteve hogy jo es szuksegem is van ra. Vagy csak kell. Nem feltetlen a brand szamit. De alma-fanoknal (nem irok %-ot) nagyon sokaknak tenyleg barmit el lehetne adni egy alma logoval. Ami egyreszrol dicseretes, masreszrol rem elszomorito.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#44) #56573440 válasza MartOOn (#33) üzenetére


#56573440
törölt tag

jajugyanmár... ez jobb ;]

(#45) Stanley-B. válasza hatala (#41) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Apple Watch ;)
de az már előrendelve.

(#46) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Képek alapján annyira szarul néz ki, hogy az már fáj...

Minden szavam magánvélemény!

(#47) atok666 válasza xmaas (#34) üzenetére


atok666
őstag

Honnan ez a statisztikai adat? Szerinted az emberek hany szazalekanak van valoban szuksege mondjuk egy okostelora?

Atok

(#48) joey04


joey04
titán

A szokásos forgatókönyv. Bejelentés után: ez szar, ez nem kell majd senkinek, ezzel már tényleg bukni fog az apple, azért van hiány, hogy titkolják mennyire alacsony a termék iránt az érdeklődés. Majd megjönnek a számok (és ez csak a nem hivatalos USA only számok) és jön a szokásos duma, a vásárlók hülyék, az apple a szart is eladná, csak jó a marketing, stb. Basszus ezekre miért nem lehet fogadni valahol??? Biztos alacsony lenne az odds, de már több arany Apple Watch árát nyertem volna vissza így is. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Zolik


Zolik
senior tag

Most őszintén? Hányan vennétek meg pl egy kocsit hogy legalább egyszer ne ültetek volna benne?
Szerintem ha bejelentené az apple hogy itt az új iCar akkor is lenne egy raklap barom aki megrendelné, csak úgy, mert azért úgy hogy még soha nem vezette

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#50) tothmaxy182 válasza Zolik (#49) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nemhogy nem vezette azt a "kocsit" de élőben még nem is látta. Nem látta működés közben, nem látta a formáját, nem tapogatta meg. Nem ismeri a teljesítményét. Sőt igazából még nem is tudja, hogy egyáltalán kelleni fog-e neki az a termék, mert még azt sem tudja igazán, hogy mennyire működik hatékonyan, pontosan mire is jó...
Megrendelte, mert elhitették vele, hogy jó lesz, és szüksége lesz rá! Ennyi!

Nem vagyok Apple-hater, ez a vélemény egységesen igaz minden márkára!

Minden szavam magánvélemény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.