Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Az egész internet megőrül érte. Nekem csak egy kellemes délutáni film, olyan közép kategória.
Az Overlord jobban megfogott pl.

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Na már vártam, hogy végre egy jó anime aztán megnyitottam.... :O
Egyik osztálytárs áradozott róla, ezért elkezdtünk egy részt nézni, de számomra 0 szint. Persze nem szidom, nincs vele bajom, de számomra nézhetetlen. Igaz én utálom a vígjátékokat, paródiákat, szóval valószínű ezért nem.

[ Szerkesztve ]

(#3) lev258


lev258
veterán

Az anime-t még nem láttam, de a manga-t olvasom. Nekem az tökéletesen megfelel, így is nagyokat tudok nevetni rajta.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#4) lev258


lev258
veterán

Ezt azért még belinkelem.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#5) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

És a legmagasabb törpe, meg a legfinomabb répafőzelék.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én idén többre értékeltem mondjuk a Shigatsu wa Kimi no Uso-t, bár nem akció. Épp a One Punch Man nem tudott felmutatni konkrétan semmit. Van egy szuperhős, aki Superman hatványozott verziója és kész. A mellékszereplők érdekesebbek voltak, de az utolsó két epizódig kb. elő sem kerültek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

(#1) Kasya Az is 9/10, De a számomra hiányzott valami belőle.

(#2) kmisi99 Én meg pont a vígjátékokat paródiákat szeretem. Ixion Saga nagy kedvencem. De a Gintama-t harmadjára se bírtam 4 résznél többet nézni.

(#6) Mister_X Nem vagyok klasszikus zene kedvelő, de abban csak azt az egy pozitívumot találtam. Jó lett volna ha a történet 90% nem a főhős :U rinyálásáról szólt volna.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Mister_X válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Összességében egy dráma. Nem a legjobb, nekem se lesz a kedvencem, de előbb fog eszembe jutni, mint a One Punch Man - igaz, nem volt rossz az utóbbi sem. Nagyon idei animét nem is tudnék sajnos kiemelni, amit meg igen, az folytatás (Durarara x2 Ten, Fate Stay/Night: Unlimited Blade Works), a maradékról meg nem tudom eldönteni, hogy az 2014 vagy 2015 volt :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Klaus Duran válasza Mister_X (#8) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Noragami Arigoto. 10/10
Working!!! 10/10
Kangoku Gakuen Is jó lenne ha nem lenne Hentai rajzolású az ostoros karakter.
Ushio to Tora (2015) 9/10

Nagyából ezek amik kiemelkedtek nálam.

És az év csalódás persze a Hidan no Aria AA

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) Mister_X válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azért márt láttam pár sorozatot, hogy ne osztogassam bőkezűen a tizeseket (úgy 120-nál tartottam egy újrapontozást), direkt folytatásokat azért nem szoktam kiemelni, mert elengedhetetlenek az előzmények. Persze nagyon jó a Noragami és a Working is, utóbbit képes voltam felirat nélkül lezavarni :N

Prison School meg nálam az alja kategória azért. Persze nem a legalja, szar meg középszar kategória, de nem igazán tudtam élvezni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Klaus Duran válasza Mister_X (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

10 est nem is osztom bőkezűen. De ha végignézem és tetszett akkor legalább 9 kap tőlem AA-n.
Legfájóbb emlékem a To love ru 2. és 3. évada. Én hülye reménykedtem hogy jó lesz később, hát nem lett.
250-böl 37 van a kedvencek között, ebböl se mind 10/10.

Csak azt nem értem hogy miért raktam a nyaruko-sant a kedvencekhez. :F

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.