Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

Mennyibe került ha szabad tudni? :)

Jó kis cikk lett. Kibővítenéd simán lehetne címlapos :K :C

(#2) kisza25 válasza Sandrew (#1) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R
home szervernek van használva most a gép,
ezért már nem nagyon tudom tesztelni,
a címlapra szántam, de most már a bazors a menő,
meg nem is olcsó 15-20eFt ha tud az ember szerezni, mondjuk olcsóbb, mint lecserélni a gépet :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3) danih


danih
addikt

Nahát, ilyen is van... Köszi az infót.
Sztem az ára megy még lejjebb a jövőben.

(#4) kisza25 válasza danih (#3) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nincs mit, lehet megy lefele az ára, csak az a gond vele, hogy egyelőre oem, de tervezik usb-s változatát és express card-os megoldásról is hallottam, de valamiért nem nagyon terjed :)
amúgy 50-60dolcsi ebay-en, csak még ahhoz hozzájön a szállítás

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5) Sandrew válasza kisza25 (#2) üzenetére


Sandrew
őstag

Attól meg lehetne próbálni kitenni ;)

(#6) kisza25 válasza Sandrew (#5) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már több, mint egy hónapja elkezdtem írni, akartam még teszteket belerakni, de, most kell a gép folyamatosan másra, így meg nem teljes a teszt, úgy meg nem akarom címlapra rakni :N akit érdekel a dolog az guglival megtalálhatja ezt a tesztet, aki még nem hallott a dologról az már mondjuk neccesebb :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#7) Sandrew válasza kisza25 (#6) üzenetére


Sandrew
őstag

Jah az úgy már más :K

(#8) kisza25 válasza Sandrew (#7) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet később még kiegészítem a cikket, de végül is itt is lehet róla érdeklődni akit érdekel

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9) cousin333


cousin333
addikt

Üdv!

Esetleg próbáld meg ezzel a lejátszóval is: Mirillis Splash PRO

Fizetős, de van 30 napos próbaverzió, és a legfrissebb változata hivatalosan is hiper-szuper a Broadcom Crystal HD-vel együtt használva.

"We spared no expense"

(#10) kisza25 válasza cousin333 (#9) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia én KMplayerrel használom és az is teljes mértékben támogatja(de ha lesz időm kipróbálom :R ):







[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11) cousin333 válasza kisza25 (#10) üzenetére


cousin333
addikt

Érdemes összehasonlítani a kettőt, a Mirillisnek tudtommal saját kodekjei vannak.

"We spared no expense"

(#12) kisza25 válasza cousin333 (#11) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tulajdonképpen mindent lejátszik így is a gép akadás mentesen, nem tudom miben tudna többet nyújtani, persze, ha ingyenes lenne...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13) cousin333 válasza kisza25 (#12) üzenetére


cousin333
addikt

Van ingyenes változata is (Splash Lite), igaz, az csak H.264-et gyorsít. Ami még jó benne: sebesség (indulás, lejátszás, beletekerés!), teljes AVCHD kompatibilitás (flash HD kamerák felvételei), felhasználói felület.

Amiben a PRO többet nyújt: Detail Boost (élesítés), Light Boost (fényesség szabályozása), de ezeket valamilyen szinten a többiek is tudják. Amit tudtommal nem, az a Motion2 és a Motion2 Ultra, ami 60p-re konvertálja a videókat, így sokkal folyamatosabb lesz a mozgás. A probléma csupán annyi, hogy HD anyagnál ehhez kisebb erőgép kell, az Ultrát például be sem lehet kapcsolni 4 magos proci alatt! :)

Ami miatt én megvettem, hogy anno ők csinálták talán az első ingyenes progit, amivel a HD kamera felvételeit értelmesen meg lehetett nézni.

Bár ha vásárlás, akkor még pár $ és Splash PRO EX, amivel már videót is lehet konvertálni - Nvidia és Sandy Bridge tulajok komoly előnyben.

"We spared no expense"

(#14) kisza25 válasza cousin333 (#13) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

aha, de mindezt tudja kmplayer is, sokan azért nem szeretik, mert túl sok mindent tud ezért inkább haladó felhasználóknak ajánlott, HD kamerát nem használok és mivel egy atomos gépről van szó, az, hogy kisebb erőgép kell hozzá az nem éppen a legjobb pont :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

senki semmi kérdés mindenki tud mindent :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16) Teasüti válasza kisza25 (#15) üzenetére


Teasüti
nagyúr

De,
flash gyorsításról írhatnál egy kicsit! Engem nagyon érdekel, hogy pl milyen böngészővel lehet beélesíteni - chrome alatt megy-e?
Eddig ki akartam hajítani a laptopot, mivel a HD net korszakában szinte alkalmatlanná vált funkciójának a betöltésére, de ez a kütyü olcsóbb megoldás lenne, mint egy új noti.

(#17) Teasüti válasza Teasüti (#16) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Bár ezzel is csak késleltetni lehetne az elkerülhetetlent: gondolom html5-öt nem gyorsít. :)

(#18) kisza25 válasza Teasüti (#17) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

érdekes dolog, mert konkrétan inkább a flash videókat pl. youtube videkat gyorsítja, a többi flash-t nem igazán tudom milyen szinten gyorsítja, én a videók miatt vettem abból még nem találtam olyat amit nem tudnék lejátszani, sem gépről, sem netről, ezzekkel edig nem volt gondom,
viszont van olyan oldal amin rosszúl optimalizált flash van, azok kiakasztják mostis a gépet pl most PH fórumon van egy SSD reklám a háttérben annál 90% CPU terheltség van, de az lehet bug is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#19) Teasüti válasza kisza25 (#18) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azért kipróbálnám mennyit dobna a világ legszarabb igp-je mellett (sis mirage 3), youtube-nál maradva 480p felett már nincs teljes képernyőm, mert bugzik, nem bírja.

Írtad a cikkben, h flash játékokon is gyorsít, vagy mi. Ezért gondolom, hogy nem csak videóra érvényes a flash player támogatottság. Tudnál tesztelni egy flash-el teli oldallal, h hogy megy gyorsítás nélkül és vele? :R

(#20) kisza25 válasza Teasüti (#19) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ahhoz, hogy összehasonlítsam ki kellene vennem és utánna meg visszaraknom,
linkelj be ide pár oldalt amire kíváncsi vagy és megnézem mi a helyzet, az én atomom sem izomgép P4 3,4Ghz szinten van valahol a proci

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21) Raucher válasza kisza25 (#4) üzenetére


Raucher
tag

..de tervezik usb-s változatát..

Hát elég necces USB-ben gondolkodni. Tömörítetlen HD felbontású videofolyamot nem lehet átnyomni az USB sávszélességén. Ha meg mpeg2-be küldi vissza a kártya, nem sokat fog javulni a helyzet.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#22) Teasüti válasza kisza25 (#20) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Játékvonalon itt egy benchmark.
De mindjárt keresgélek kicsit, talán ráakadok vmi durva oldalra.

[link]
[link]

Weblapok
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23) kisza25 válasza Raucher (#21) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pedig az USB 2.0-a elég kell, hogy legyen, mert nekem van külső BLU-RAY olvasóm ami USB 2.0-án csatlakozik a géphez
ezeket majd holnap megnézem, közben visszajöttem Ausztriába, azért nem jelentkeztem azóta :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#24) Raucher válasza kisza25 (#23) üzenetére


Raucher
tag

A külső BLU-RAY olvasó bőven bele fér az USB sebességébe. A tömörített videó és audió stream-ek nem igényelnek nagy sávszélességet.

Egy USB Broadcom crystal HD gyorsító kártya esetében kissé más a helyzet.

A gyorsírókártyának ki kell küldeni a h.264 adatfolyamot. Ez nem gond.
De valahogyan vissza is kell juttatni a gépbe, a kicsomagolt képkockákat.
Az USB analóg TV kártyák, a tömörítetlen digitalizált adást, kb. 640*480 felbontásban küldik át a gépbe. Leskálázzák, mert nem férne át időben minden képkocka.

HD esetében többszörös adatmennyiséget kellene átvinni, ami csak újbóli tömörítéssel lenne lehetséges. Talán egy mpeg2 tömörítés beleférne, némi minőségromlás árán, de kétséges, hogy az Atomos netbookok megbirkóznának az mpeg2 HD felbontással.
Alternatív lehetőség az USB3, ami szintén nem játszik ezeknél a gépeknél.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#25) kisza25 válasza Raucher (#24) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a BLU-RAY filmek 35-40 GB al tömörített streamek?ennyire nem mentem bele

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#26) kisza25 válasza Teasüti (#22) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nos az első linked átdobott egy másik oldalra ott nem igazán jöttem rá mit lehetne lemérni,
a második linken 532pontot kapott ez rendesen leterhelte bár cpu 70-85%-on mozgott,
a sok színes golyó nem jelentett problémát 35-37FPS 75-80% CPU használat mellett,
Rakétakilövés sima liba, max35-50% CPU használat, megvolt a kilövés, föld körüli pálya, aztán a stage4, majd 5....
2-es sel sem voltgond a moodstream-al
a3-as monoface is ment simán ez még 0-10%-ban terhelte a gépet
a 4-es waterlife az már azért terhelte de gördülékeny maradt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#27) Teasüti válasza kisza25 (#26) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ok, de hol itt az összehasonlítás? :B
Nekem megy az első link, az egy igényes armor games flash benchmark, arra lettem volna a leginkább kíváncsi. :(
Esetleg ha rá tudnál keresni: Flash Benchmark '08 by snails animation.

[ Szerkesztve ]

(#28) Teasüti válasza Teasüti (#27) üzenetére


Teasüti
nagyúr

két alsó linken lévő oldalt is nézted? Ott mennyire gördülékeny a böngészés? Esetleg simitott görgetés mellett?
Chrome alatt is van gyorsítás? Mert ennek beépített támogatása van, ami talán vmelyest eltér a 3rd party flash plugin-től más böngészők alatt.

(#29) Teasüti válasza kisza25 (#18) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Most látom csak ezt az ssd reklámot, ami körbefut a fórum körül. Érdekes szerzet, a 4 magos 3,2-es procim 30% és erre rájön még pár % hardveres gyorsítás is az 5870-től. :U
Azért na, pont egy ph! hasábjain kirakni egy ilyet...

(#30) kisza25 válasza Teasüti (#27) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem az volt a lényeg, hogy megy e vele, most tényleg azt akarod, hogy szedjem szét a gépet :DDD
az utolsó előtti linken néztem meg az első 4-5 lehetőséget mind simán ment, na megkajálok aztán kiszedem a kártyát és megnézem úgy is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#31) Teasüti válasza kisza25 (#30) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hát te ajánlkoztál fel. :B
Meg annak, h megy-e, annak sok értelme nincs összehasonlítási alap nélkül. :)
Amúgy sztem elég lehet az is, ha a hardveres gyorsítást kikapcsolod a flash beállításainál.
Már csak akkor, ha az igp nem képes gyorsítani. Ha képes, akkor még mindig ott van a hardver letíltása eszközkezelőből. :) Miért kéne kiszedni belőle?

(#32) kisza25 válasza Teasüti (#31) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bocsi közbejött valami, amint lesz egy kis időm megnézem :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33) skorpy1 válasza kisza25 (#2) üzenetére


skorpy1
csendes tag

Szia!

Éppen én is home-szerver összerakását tervezgetem.

Ezért, érdekelnének a "szerveres" tapasztalataid!
- Milyen feladatokat tudtál megoldani,
- melyik szoftvert használod,
- milyen egyéb kiegészítőket használsz, (hardver)
- mennyire vált be erre a feladatra (elég-e teljesítmény, kapacitás)?

És, minden egyéb, amit ezzel kapcsolatban tapasztaltál, és esetleg fontos lehet.

Előre is köszönöm!

(#34) kisza25 válasza skorpy1 (#33) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia a home szerver valóban home, otthon van 4 gép(ikerház faterékkal) csak annyi van megoldva, hogy minden gépről el lehet érni, igaz ez visszafele is érvényes az összes gépre, simán win7-el oldottam meg és egy wifi routerrel, akár HD filmeket is simán lehet nézni úgy, hogy a netbokhoz van csatlakoztatva egy 640GB HDD az meg van osztva és akármelyik másik gépen tökéletesen megy. Mellette fut egy torrent kliens is és skype ennyi.
Az összes gép 300Mbites N-es wifivel csatlakozik a routerhez ami egy TP-Link WR1043ND,
erre a feladatra tökéletesen alkalmas, nekem egy hűtőpadon van amiben 22cm-es venti forog 600rpm-en így nincs semmi hangja

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35) skorpy1 válasza kisza25 (#34) üzenetére


skorpy1
csendes tag

Milyen torrent kliens-t használsz?
Én egy pár éves HP notebookon (1.5GHz pentium/1GB) használok uTorrentet XP alatt.
Sajnos annyira leterheli a rendszert, hogy ilyenkor még a böngészés sem működik rendesen.
(Függetlenül a forgalomtól.)
Tapasztaltál ilyesmit?

Ezért is érdekes, hogy mellette még HD-t is futtatsz!
Jól értem? WiFi-n?

Kösz az eddigieket!

(#36) Teasüti válasza skorpy1 (#35) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Meglepne, ha utorrent bármilyen erőforrást is használna. Sosem láttam még egy gépen se 1-2%-nál több terhelést a program alatt.
Sokkal valószínűbb, h maga az adatforgalom terheli a géped, pl ha túl gyors a neted és a géppel routerkedsz, stb.

Mondom ezt úgy, h már használtam én is letöltőgépet (1 ghz p3, 256 sd ram, winserver) és semmi terhelést nem generált a progi. Inkább a kernel ugrasztotta meg a procit, amint meg kellett birkóznia a rendszernek a hálózati forgalommal.

[ Szerkesztve ]

(#37) skorpy1 válasza Teasüti (#36) üzenetére


skorpy1
csendes tag

Hát, ez az, igazad van, ez lenne a logikus!

Pont ezért fura, és nem találom az okát.

Ugyanis, nincs semmilyen egyéb hálózati forgalom.
A torrent le/feltöltés soxor pl. 100/10 kb.
A netem sem lassú.
(Megosztva közben akár 2-3 gép is rendesen működik. Mail, kisebb le/feltöltés, stb.)

Már, a uTorrent le/fel korlátokat is szűkre állítottam.
Se, a processzor, se a memória terhelés nem extra.
Többféle víruskeresővel ellenőrizve.
uTorrent törölve/újratelepítve...

Nincs több ötletem!

A gép, egyébként uTorrent nélkül rendesen pörög.
Nagyobb felbontású videók, és/vagy videórögzítés, stb. simán megy párhuzamosan.
De, ha elindítom a uTorrentet, pár perc múlva mindenből döglött csiga lesz.
A uTorrent egyébként, közben rendben működik. (De, csak az!)

Szóval, egyelőre fogalmam sincs!

Egy érdekes jelenség:
A uTorrent leállítása után, még pár (sokszor 4-5) percig még fennáll a probléma.
Ezután, minden rendben működik!
:W

Valami ötlet?

Bocs! Közben rájöttem, hogy ez már lehet, hogy off topic.

De, az alapkérdés azért még érdekelne. Azaz egy Atomos Netbook mint homeszerver, használható-e rendesen, miközben torrent is fut a háttérben. (Tudom, elméletileg valószínű! De, aki próbálta, mi a tapasztalat?)

Köszönet!

(#38) Teasüti válasza skorpy1 (#37) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Fura jelenség, sztem inkább a megfelelő topicban érdeklődj! :K

(#39) kisza25 válasza skorpy1 (#35) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én is uTorrentet használok, igen mellette megy a HD videó is wifin, Belkin 300Mbit-es USB-s wifik, na ehhez a mutatványhoz azért 3-4 méteren bellül kell lenni :)
nem tapasztaltam ilyesmit, de a routerem sem volt egy olcsó darab, de nagyon ott van :K
az 1GB RAM az igen sovánka :N nekem 2GB van a gépben, meg teljesítménycentrikusra van állítva a gép így nem veszi vissza az órajelet 1,66Ghz-ről,
amúgy az atom n455 a P4 3,4Ghz teljesítményét hozza kb.
Ja amúgy Win7 starterel 2GB rammal
a lassulást z is okozhatja,hogy ua. HDD a rendszer,meg ahova töltesz és azon van még a virtuális memória is, a sok kis írás fejugrálással jár ...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40) Teasüti válasza kisza25 (#39) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ennek nem kéne megakasztania az egész gépet, mivel utorrent default olyan beállításokkal operál, h minimális legyen az I/O művelet. Meg ha vinyó korlátozna, az sztem könnyen kiszúrható a ledekből.

[ Szerkesztve ]

(#41) skorpy1 válasza Teasüti (#40) üzenetére


skorpy1
csendes tag

Kösz az ötleteket, de sajnos nem valószínű, hogy HDD. Már cserélgettem a particiókat és külső (USB) HDD-t is használok.
Szóval, vmi más! :W

(#42) Teasüti válasza kisza25 (#32) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Közben próbálgattam én is a laptopot a Flash benchmark 08-al.
Hát, azt már tudom, h hardveres gyorsításom az nincs. De még így is ~10500 pontom lett simán prociból, szóval ha korlátozottan is, de még alkalmas lenne a netezésre.
Már csak a 480p korlátnak kéne ledőlnie és elégedett lennék. Ehhez viszont tökéletes lenne a kártya és ha még a flash progikat (oldalakat, reklámokat) is gyorsítaná, az tökéletes.
Ezért lennék kíváncsi, h százalékosan mennyit dob az eredményeken a kártya.

(#43) kisza25 válasza Teasüti (#42) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kipróbáltam, kikapcsoltam és úgy is lemértem, a sima flash-ben nem segít be, csak a flash videókba, de azok ugye mennek 1080p-ben is, meg persze a gépen lévő videók lejátszásában, és természetesen a fulHD TV-re kötve élvezhetjük is...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#44) Teasüti válasza kisza25 (#43) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Értem, köszi a fáradozást!
Ezek alapján akkor félrevezető a cikked végén a két játék teszt.
Ezt majd korrigáld! :R

Üdv!

szerK. jah, látom már megelőztél. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) kisza25 válasza Teasüti (#44) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezek szerint csak érzetre volt gyorsabb :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#46) nlq


nlq
aktív tag

Szeva Kisza! Jo kis cikk lett...

Udv
NLQ

(#47) kisza25 válasza nlq (#46) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#48) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eladtam a netbookom és így eladóvá vált ez a kis szerkezet akit érdekel várom a privát üzeneteket :R
Broadcom Crystal HD gyorsító kártya, net/notebookba HDfilmek/flash-ek lejátszásához(720/1080p)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#49) shane2005


shane2005
csendes tag

Ha valaki tudna segíteni abban hogy ez a kártya csak a HD tartalmú videókat gyorsítja vagy minden grafikai alkalmazást, vagyis egyfajta videokártya tuning? Gondolok itt Win7 alatt az Aero alkalmazásra, játékok stb. Hálás köszönet, üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.