Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) garfield545


garfield545
tag

Szia meg szeretném kérdezni hogy milyen procit ajánlasz-nekem mert az A-8-as procesort néztem és mit takar hogy nem 100%kos ? Eszt hogy érteted ? mert most akarom fejleszteni a gépet és honnan rendelted a procesort mert egy kicsit félek a távóli országból valló rendelést

[ Szerkesztve ]

Mama mindig azt mondta, hogy az embernek csak annyi vagyon kell, amiből megél, a többi csak felvágásra meg fennhéjazásra való.Az embernek előbb maga mögött kell hagynia a múltat, csak akkor mehet tovább.Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz belőle.

(#2) kisza25 válasza garfield545 (#1) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hű nem vettem észre a hozzászólásod ne haragudj, ha még nem késő, a6-3400m lenne teljesen kompatibilis a géppel, mert azzal gyártották, ez annyiban jobb választás a8-hoz képest, hogy azt k10stat-al tudod tuningolni, ebay-ről beszerezhető postával 8eFt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3) sankesz88


sankesz88
csendes tag

Helló
Van egy ugyan olyan Asus Notebookom, mint ami a cikkben van leírva.
Sikerült beszereznem egy A6-os APU-t hozzá.
Belerakom, a gép felbootol, elindul a Linux de kép semmi. A HDMI-n is néztem szintén semmi.
A régi A4-est vissza belecsücsültettem akkor pedig működik.

Mi lehet a probléma?
Üdv.

(#4) Lacuss20 válasza sankesz88 (#3) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Ezek szerint mindent jól rádugsz stb, ha amazzal megy. Valszeg hibás a proci túl volt hajtva vagy ilyesmi. Működik vele az A8 is, csupán, ha jól emlékszem nem tudja elég jól kezelni a gép. Anno indítottam itt egy blogot a gépről sok ezer szép hozzászólás született de megszűnt. Lényeg a lényegben A6 procival érdemes használni 1.125V on 2,5GHz en mind a négy maggal sok mindenkinek ezt vitte szépen volt akinek kisebb fezsültségen is stabil maradt. :K

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.