Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) #79335424 válasza Hieronymus (#17) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor taníts légyszi, mert nem világos, amit írtál. OK, tegyük fel, hogy router nélkül történik az átvitel! Abban gondolom egyetértünk, hogy valami közös hálózat szükséges ahhoz, hogy összekapcsolódjon a két eszköz. Tehát, valamelyiknek IP -t kell osztania, mivel a routert kihagytuk. Akkor hogy lesz net (mármint külső elérés)? Legfeljebb a teló mobilnetét használhatja, mert egyetlen hálózati (wifi) modullal nem tud párhuzamosan két hálózathoz csatlakozni.
A másik része pedig egyszerű logika. Wifi átviteli képesség vs. Lan átviteli képesség. Sztem nem kérdés, hogy melyik a gyorsabb és stabilabb. Akkor nem értem, hogy mire alapozod az állításodat. Próbáltad egyáltalán Lanon, routeren keresztül? Szted miért van az, hogy még a Google is kifejlesztett egy kütyüt, amivel a Chromecast Lanon csatlakoztatható. Ha annyira király lenne a Wifis átvitel, akkor erre semmi szükség sem lenne. Amit én írtam, az is tapasztalat. Évek óta használok Androidos "TV okosítókat", sokféle típussal volt már dolgom Allwinner A10 -től, a Rockchipeseken át, az Amlogic S8xx szériáig. Nem csak Miracastot használtam, hanem pl. WIMO -t is. Szóval én sem csak fantáziálok a témáról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.