Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Killing:] :D

Hozzászólások

(#151) Killing válasza Vakegérke (#150) üzenetére


Killing
addikt

Úgylátszik nem sikerült az ami kyrabaybeenek sikerült. :(
Remélem nem süllyed el a topic, és sokan megtalálják. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#152) Killing válasza Killing (#151) üzenetére


Killing
addikt

Mégegyszer: Ne hagyjátok meghalni! :Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#153) Ice!? válasza Killing (#152) üzenetére


Ice!?
őstag

Szájon át lélegeztetés hatásos lenne?:D

(#154) Vakegérke válasza Ice!? (#153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ilyen a gyógyító, én szívesen eljátszom a haldokló szerepét. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#155) Ice!? válasza Vakegérke (#154) üzenetére


Ice!?
őstag

Egye-fene. Én is benne lennék. És nem csak a nyelvemmel.;]

(#156) Killing válasza Ice!? (#155) üzenetére


Killing
addikt

Nem hiszem hogy halottan tud szívni is. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#157) rarri válasza Ice!? (#155) üzenetére


rarri
senior tag

:Y

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#158) Ice!? válasza rarri (#157) üzenetére


Ice!?
őstag

:Y:Y

(#159) Killing válasza Ice!? (#158) üzenetére


Killing
addikt

Hmm, ez illik a topic tartalmához. Végre nem csak OFF. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#160) Ice!? válasza Killing (#159) üzenetére


Ice!?
őstag

Egy ilyen topicban nem gáz az off.:D

(#161) Killing válasza Ice!? (#160) üzenetére


Killing
addikt

De most mééééééééééééééé kellett? :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#162) Ice!? válasza Killing (#161) üzenetére


Ice!?
őstag

Mér? Am mi számít itt offnak?:D

[ Szerkesztve ]

(#163) Killing válasza Ice!? (#162) üzenetére


Killing
addikt

Az OFF-ba tett hsz-ek mint ez is, a flame, értelmetlen, nem a témához kapcsolódó hsz-ek.
Habár ha a témafelvetésre vetünk egy pillantást... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#164) Ice!? válasza Killing (#163) üzenetére


Ice!?
őstag

Igen.:D Tisztában vagyok az offolás fogalmával, csak arra voltam kiváncsi, h ebben a topicban mi számít annak.:D

(#165) Killing válasza Ice!? (#164) üzenetére


Killing
addikt

Gondolkoztam, de itt szvsz semmi nem számít off-nak. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#166) Ice!? válasza Killing (#165) üzenetére


Ice!?
őstag

Én is erre jutottam. Itt nagyjából semmi se off.:D

(#167) Killing válasza Ice!? (#166) üzenetére


Killing
addikt

Nembaj, akkor szét on-oljuk. ;] Toborozz embereket. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#168) Ice!? válasza Killing (#167) üzenetére


Ice!?
őstag

Mér? Én már nem is tudom kielégíteni a vágyaidat?;];]

(#169) Killing válasza Ice!? (#168) üzenetére


Killing
addikt

Jól van, nem leszek hűtlen, de akkor postolj sokat! ;]

Mellesleg: Buzi-e vagy? :P

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#170) Ice!? válasza Killing (#169) üzenetére


Ice!?
őstag

Ne aggódj, nem vagyok MÁSabb nálad.:DDD

(#171) Killing válasza Ice!? (#170) üzenetére


Killing
addikt

Megnyugtató hogy nincsenek olyan szándékaid. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#172) Vakegérke válasza Killing (#171) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez szép, meg jó, de ettől nem lendül előre a kettőspont D ügye.
Láthatod, partnerek vagyunk a játékban, de valamit alkotnod is kéne, hogy életben tartsd a topicot.

Mesélj, regélj, regőlj. Tudod, hej regő rejtem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#173) Gergő_ válasza Vakegérke (#172) üzenetére


Gergő_
őstag

felkarójták már ezt, de végül nem lett belőle semmi

(#174) Vakegérke válasza Gergő_ (#173) üzenetére


Vakegérke
veterán

Asz egy dugóba dőt kisérlett volt. Lehetne eből eggy csoda, ha a tulaly gondott fórditanna rája.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) Killing válasza Vakegérke (#174) üzenetére


Killing
addikt

És mire gondoltál? Értelmezzem én magam a smileykat? Kayrabaybee sem törődött vele.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#176) Vakegérke válasza Killing (#175) üzenetére


Vakegérke
veterán

A képlet egyszerű.
Valóban nem törődött kyrabaybee azzal, amit elénk vetett. Rajtunk múlt, játékos kedvűeken, hogy ott tart a topic, ahol tart.

Megteremtettél valamit, és jelen is vagy. Komolyan gondolod, hogy mások dolga lenne sikerre vinni azt, amit megalkottál?
Itt vagy, létezel. Élj, virulj, pátyolgasd szülötted.

Avagy eldobtál valamit, hogy mások felvegyék?
Talán megteszi valaki, és követői is akadnak. Szalad a szekér, sokszáz, sokezer hozzászólás, aztán bekövetkezik álmaid netovábbja, a tízezres.
Mondd, volna egy csepp érdemed benne? Mások kaszálnának, Te pedig meghúzódhatnál a sarokban sikerüket lesve, holott a Te műved, a Te "gyermeked" arat.

Hass, alkoss, gyarapíts. Légy jó atyja annak, amit megteremtettél.
Te élsz, gondolom érted miről beszélek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#177) Killing válasza Vakegérke (#176) üzenetére


Killing
addikt

Értem én teljes mértékben, csak nincs egy épp témám se. :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#178) Vakegérke válasza Killing (#177) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyally, nemá...

Történt valami veled tegnap? Történt valami ma? Vannak vágyaid, terveid?
Mi akadálya, hogy smiley-d halmazával meséld el?

Ha én képes voltam rá itt, hogy értelmezzem őket, pont Te nem lennél képes rá?

Ne légy kishitű. Ha kell, akkor vedd fel legnagyobb mellényed, és mutasd meg a kételkedőknek, mutasd meg nekem, mutasd meg mindenkinek, hogy igenis képes vagy éltetni teremtményed.
Ha nem teszed meg, hogy várhatnád el, hogy sikeres legyen? Hagyod meghalni?
Amit megteremtettél, azért felelős vagy.
Fel a fejjel, és alkoss. A többi már jön magától. Bele fognak szólni kicsik és nagyok, és mire veszel két levegőt, már azt sem fogod tudni, hogy mekkora "zűrzavar" "ura" vagy.

Játszani jó. Nagyon jó. Játék nélkül talán nincs is értelme az életnek.
Mi most például játszunk egy jót, mármint mi, kyrabaybee hagyatékának őrzői, élvezői. A részleteket itt olvashatod.
Mit szólsz?
Te is beszállhatsz, semmi akadálya. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#179) Killing válasza Vakegérke (#178) üzenetére


Killing
addikt

Újabb nekifutás:
:) -jót mosolygok a próbálkozásomon
:DD -talán sikerülni is fog
:(( -úgylátszik hogy nem akar összejönni
:O -és tényleg nem
;] -de akkor is megpróbálom
:P -és akkor is sikerülni fog
:U -na, látjátok?

P.S.: A játékba lehet hogy beszállok, habár most nincs nagyon időm a hétköznapokon. :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#180) Vakegérke válasza Killing (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha hiszel önmagadban, akkor teremtményed is élni fog. :K

Ami pedig a játékot illeti, csak játék. Szeretsz játszani? Ha igen, akkor köztünk a helyed.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#181) Killing válasza Vakegérke (#180) üzenetére


Killing
addikt

Megpróbálok beszélni. És még egy kérdés: A :L topikban mi szokott lenni a téma? Olyan mint az ON topic?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#182) Vakegérke válasza Killing (#181) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom milyen az ON topic.

Talán ha elolvasnád az első százast, meg az utolsó százast, véleményt alkothatnál.
Vigyázz, függőség okozásának veszélye fennáll...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#183) Killing válasza Vakegérke (#182) üzenetére


Killing
addikt

Az ON egy beszélgetős topik, bármiről lehet dumálni. Gondolom a :L is ilyesmi lehet.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#184) rarri válasza Killing (#183) üzenetére


rarri
senior tag

És úgy tűnik, hogy ez is . :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#185) old gray


old gray
addikt

Mi ez az egész?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#186) Killing válasza rarri (#184) üzenetére


Killing
addikt

Az lenne, de hát nem kapja fel senki. :(

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#187) rarri válasza Killing (#186) üzenetére


rarri
senior tag

Tedd érdekessé... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#188) Killing válasza rarri (#187) üzenetére


Killing
addikt

Ok, akkor itt mostantól nem bannonak a modik, gyertek ide! ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#189) old gray válasza Killing (#188) üzenetére


old gray
addikt

[link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#190) Killing válasza old gray (#189) üzenetére


Killing
addikt

Figyelj, most magamtól lazára veszem a gyeplőt és nem ugatlak le, mert már kaptam a pofámra elég sokat a moderátoroktól.
De hogy jobb szórakozásod sincs azt nem hiszem.
Vannak új f*sza EU szabványos játszóterek, most már senki nem aggódhat érted. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#191) old gray válasza Killing (#190) üzenetére


old gray
addikt

Csak szét ne ess. :))

A játszótérből már kinőttem, de te nagyon tudod, hogy mi a szabvány, talán csak nem homokozol a mai napig a többiekkel? ;]

Amúgy azt csinálsz amit akarsz, engem zavar ez az egész, ezt szóvá is tettem. Ha neked egy smiley halmaz okoz ilyen tüneteket arról nem tehetek, de mivel demokrácia van úgy gondolom az én vélményem is elfér itt. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#192) Killing válasza old gray (#191) üzenetére


Killing
addikt

Itt építették a házunk előtt, hallottam a kopácsolást meg minden egyebet, ennyit csak tudok róla.
De ha csak ide berakod a személyes véleményed akkor ennyi, tudomásul vettem, kész. Nem kell mindjárt a modkerbe írni.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#193) Vakegérke válasza old gray (#191) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban, demokrácia van, és elfér a Te véleményed is. Azt viszont nem értem, hogy miért zavaró számodra, ha játszunk. Megmaradunk saját blogon belül, nem bántunk senkit. Játszunk, bolondozunk, mert kell egy kis kiruccanás a hétköznapok taposó malmából.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#194) old gray válasza Vakegérke (#193) üzenetére


old gray
addikt

Jah bocs, nem tudtam, hogy ez az óvoda, de játsszatok nyugodtan én nem zavarok többet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#196) #49155328 válasza old gray (#189) üzenetére


#49155328
törölt tag

OMG hogy te mekkora egy láma f@sz vagy ! :C
Apád ÁVÓs volt az tuti ! :DD

Amúgy UP neki Killing ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#197) Vakegérke válasza #49155328 (#196) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez erős volt egy kicsit. Szép szolidan is meg lehet fogalmazni egy negatív véleményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#198) #49155328 válasza Vakegérke (#197) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ahhoz még korán van, de ha túl erős majd moderálják.

mod: Jahh, lehet picit erős volt. :D Így utólag elolvasva.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Killing:] :D
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.