Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Killing:] :D

Hozzászólások

(#101) mephi666 válasza mephi666 (#99) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát ez nem jött be... múlt héten 4esem lett... csak az a baj, hogy mind a 4 szelvényemen 1-1 1-es... most 5 szelvényből 1 találat :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#102) Fecogame válasza South Velen (#100) üzenetére


Fecogame
veterán

Írj egy jó cikket :K

(#101) mephi666, (#103) Vakegérke: Erről már írtam cikket ;)

A 100. hsz kiváltója én lennék :D

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#103) Vakegérke válasza mephi666 (#101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szintén öt szelvény, három darab 1-es. :(((

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) mephi666 válasza Fecogame (#102) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom... nem rendszeresen lottózok... "a bolondok adója" :) amikor már milliárdok mennek, akkor szoktam venni és ezzel megveszem magamnak azt a "szórakozást", hogy álmodozok pár óráig/napig, hogy mire verném el... mibe fektetném be... (még akkor is, amikor tudom, hogy nagyon kicsi az esélyem... kb 0) más az automatába dobál tízezreket napi szinten... én lottót veszek párhavonta és 1-2ezret költök erre évente...

...emlékszem, amikor kicsi voltam, akkor volt utoljára 2esem... talán 10-20ft volt akkor a szelvény (most 200) és a postán anyukámnak kikönyörögtem, hogy vegyünk egy lottót... :) de volt, hogy sorsjegyet könyörögtem ki szintén 10-20ft-os értékben és azzal meg az árát nyertük vissza :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#105) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró ,,no name" nem kaszálhatta le próbálkozása sikerét. Nem lett övé a százas.

Drukkoltam neki, méghozzá tiszta szívvel.

Új fejezet indul.
Eredetileg csak a százasig akartam maradni. Maradok tovább. Hadd legyen már sikere ennek a kiccsákónak, aki felkarolt egy olyan topicot, amelynek sikertelensége egyértelmű volt.
Férfi kell a férfias tettekhez.
Lám, ,,no name" felvette a ledobott kesztyűt, és küzd, hogy engem legyőzzön.
Dícséretes. De frankón. Esélye sincs, mégis küzdeni akar. Részemről támogatom, ha magam ellen is teszem.

Figyu, ,,no name"!
Fel ne add! Állj ki önmagadért, állj ki azért, hogy bebizonyítsd, Killing magára hagyott topicjának jobb gazdája vagy, mint ő.

Az első százas megvolt. Nem tiéd a 100-as, így maradok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Figyu, ,,no name"...

Elvesztetted a lelkesedésed? Nem szólsz egy szót sem.

Amennyiben úgy döntesz, hogy feladod, ám tedd. Akkor sem leszel vesztes.
Megpróbáltál valamit, nem sikerült. Megesik. Nem gyújtok örömtüzet, nem járom el a győztes-táncot.
Viszont ha úgy döntesz, hogy folytatod, én itt leszek a 200-asig.

Nos, hogyan tovább?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#107) Fecogame válasza Vakegérke (#106) üzenetére


Fecogame
veterán

Vége, kimerült a topik. ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#108) Vakegérke válasza Fecogame (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem.

Várok a válaszra. Ha pár napig hiába, akkor igazad lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) Vakegérke válasza ,,no name" (#109) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor dobd fel, hadd pörögjön!

Nyomass egy jó kis mesét a smiley-kra, vagy egy könnyfakasztó történetet, netán szerelmi tragédiát. Valamit, ami megmozgatja az érzelmet, fantáziát.

Hiszel ebben az egészben egyáltalán?
Ha nem, akkor fölösleges minden erőfeszítés.
Hit nélkül sem alkotni, sem élni nem lehet!
A hit hegyeket mozgat meg. Ha Te nem hiszel a sikerben, hogy várhatnád el, hogy mások higyjenek benne?
Hiszel? Akkor tégy is valamit.

200-ig itt leszek. Csak rajtad múlik, hogy benépesedik-e a topic. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#111) Fecogame válasza Vakegérke (#110) üzenetére


Fecogame
veterán

Látod, mondtam én, nincs ebben a topikban semmi :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#112) Vakegérke válasza Fecogame (#111) üzenetére


Vakegérke
veterán

De van. Ki is lehetne aknázni a lehetőséget, csak ahhoz kéne némi lelkesedés, kitartás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#114) Vakegérke válasza ,,no name" (#113) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól van. Elfogadom, és üdvözlöm az új smiley-kat. :K

Kezdheted az értelmezést. Meglehet, hogy én is megteszem, csak most nincs hozzá hangulatom. Még nem barátkoztam meg velük. :N

Természetesen érvényes továbbra is az 500, ha törtek is az események.

Kalandra fel! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) talmida válasza gamerkiller (#20) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Látom eddig ez egy jó kis hiánypótló fikázóvá formálódott ;], ahol kiélhetik magukat a dühöngők. :DDD

És a hozzáillő smilek:

:Y :W :O :( :((( :(( :o :F ;]

Az igazi fikázóban nem csak egy-két dolgot kifogásolnak, hanem mindent. ;] Ezért van az, hogy javaslatok születnek az IGAZI smile sorozatra, vagyis az eredeti totál átírására. :DD
Én is benyújtottam egy javaslatot. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#116) talmida válasza talmida (#115) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ja, és kezdjül ott, hogy a cím sem jó. :( ;]

;] ez jobb cím lett volna.

Viszont a topiknyitó nickje teli találat! :o

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#117) talmida válasza talmida (#116) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Bocsánat, hogy a telitalálatot külön írtam az előbb. :U .., de kifutottam az időből a hosszú mondanivalóm miatt. Nem floodolni akarok. :N Több nem jön. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#118) Vakegérke válasza talmida (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem több a támogató, mint az ellenző. Arról nem is beszélve, hogy inkább nevezném csipkelődésnek a nem igazán pártoló hozzászólásokat, mint (khm..., útálom a fikázás szót) leszólásnak.

Én itt vagyok. Láthatod, egy gunyoros szavam sem volt, inkább bátorítottam ,,no name"-t.
Jó játék, jó (erő)próba lehetne ez számára. Meghátrált.
Mi nem játszhatunk helyette, és nélküle sem.

Mindketten tudjuk, gyerek még a srác. Te pátyolgatod, én pedig erősítgetném az önérzetét, igyekeznék belé lelkesedést önteni.
Tudunk neki hitet adni? Talán.
Még az is lehet, hogy nem hisz ebben az egészben, csak csillogott egy kicsit.

Végtelenül sok lehetőség van ebben a topicban, ám szükségeltetik egy kis őrültség, egy kis megszállottság, játékos kedv, kitartás, és hit.

Vezéregyéniség lehetne ,,no name", ha komolyan venné a kihívást. Csodálom, hogy nem kap az alkalmon, hiszen vágyik a szereplésre. Itt az alkalom, ennél jobb talán nem is lesz.
Hát akkor?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) geprombolo


geprombolo
senior tag

Részemről csak annyit, hogy egyszer volt Budán kutyavásár! Akárki, akárhány hasonló topicot nyit, szerintem nem számíthat sokra. Az :L-nél megvolt az, ami Darwin szerint megvolt az élet megjelenésekor a Földön: minden megvolt egyszerre, egy időben, azonos helyen, a megfelelő mennyiségben. Az :L-nél megvolt a hat szmájli, megvolt Vakegérke az ötletével, megvolt a néhány ember, akik felkarolták az 5letet.
Ha le akarnám fordítan számítógépes nyelvre a dolgot, akkor azt mondhatnám, hogy kyrabaybee kihozott egy progit, ami nagyon bejött. Néhányan megpróbálnak hasonlót csinálni, de az eredeti árnyékában gyakorlatilag nem sok jóban reménykedhetnek, mert mindenki csak azt ismeri. Olyan, mint mondjuk a winamp és bármely másik zenelejátszó progi esete.
Ez a topic szebb, jobb kellene legyen, mint az eredeti, hogy átcsábítsa a rajongói tábort. Ami meg a Csacsi Birodalmat illeti: csacsiság. No name barátunk nem tudja, hogy a Pingvinbirodalom sem az égből pottyant, hanem hosszú idő és sok pingvinizálás útján kialakult. Egy csacsi még nem birodalom. Meg az egésznek plágium, magyarul utánzás szaga van. Nagyon. Eredeti ötletek kellenek. Elő velük, névtelen barátunk! Drukkolok.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#120) talmida válasza Vakegérke (#118) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hát, ezer bocsánat, de tegnap csak az első húsz hozzászólást olvastam. :B Most látom, hogy itt versenyről van szó. :Y Az még csak hagyján, de mivel egyesek durván nyomják a disznó youtube videót, amibe csak belepillantottam.., emiatt a féktelen "viháncolás" miatt nekem nincs kedvem itt martadni. :U Minden jót! Persze meg lehet változni... Majd, ha szalonképesebb lesz a totyik, talán visszanézek. :F

Gergő_ A Magyar Helyesírási Szabályzatot én is köszönöm! Nekem is fel kell frissítenem az ismereteimet. :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#121) Gergő_ válasza talmida (#120) üzenetére


Gergő_
őstag

Én is vagyok vele. Időről időre át kel tanulmányoznom, mivel nem olvasok a hétköznapokban eleget ahhoz ne legyek bizonytalan. Főleg a szépirodalomra gondolok.

(#123) Vakegérke válasza ,,no name" (#122) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nem hangzik túl jól.
Ne kertelj. Feladod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#125) blokad válasza ,,no name" (#124) üzenetére


blokad
senior tag

"nem kicsit, nagyon..."

(bocs:D ez jutott eszembe, erről:D)

(#126) Vakegérke válasza ,,no name" (#124) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó, akkor igyekezz. Már csak 374 hozzászólás kell a győzelmedhez. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) Fecogame válasza Vakegérke (#126) üzenetére


Fecogame
veterán

Aztán 500, 9000, 40000, stb.... :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#128) Vakegérke válasza Fecogame (#127) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha így folytatjuk, össze is jön. :K :U :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) Vakegérke válasza ,,no name" (#129) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megy ez. :K
Hadd segítsek. A sulis dolgok előbb utóbb unalmassá válnak, hacsak nem egy jó történetet mesélsz el a smiley-kkal. Mondjuk azt a WC-ben csőtörésest.
Vagy szólhatnál a BEOS-ról ilyen formában.
Találj ki egy mesécskét.

Látod, már csak 370. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#132) Vakegérke válasza ,,no name" (#131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem lenne szerencsés, ha mások mondanák meg, hogy miről írj. Szerintem arról, amiről szívesen beszélnél, vagy foglalkoztat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) Vakegérke válasza ,,no name" (#133) üzenetére


Vakegérke
veterán

Régen kipróbáltam, gond nélkül felment a NET-re. Persze ma már nem azok a cuccok vannak a gépben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#136) Vakegérke válasza ,,no name" (#135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Régen próbáltam ki. Régen. Segítenék, de nem tudok.

Vigyázz, elmegyünk más irányba, és nem lesz vonzó a topic.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#138) Fecogame válasza Vakegérke (#130) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha így kell tologatni a topikot, én a továbbiakban nem olvasom tovább. Ha megvan az 500, akkor lehet, ha megvan az 1000. akkor tuti :D

Hajrá! :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#140) talmida


talmida
Közösségépítő

Jó estét mindenkinek. ;)

Időjárásjelentés következik.
Nálunk süt a nap és enyhe langyos szél fúj. A kinti hőmérséklet 26C. benti hőmérséklet ugyanannyi, mert nyitva van az ablak.

Előrejelzés:

Jövő heti várható időjárás:

Képes (telefonos) illusztrálás a kertünkből:

Nálatok milyen idő van?

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#141) Gergő_ válasza talmida (#140) üzenetére


Gergő_
őstag

egy szóval xar :S
nem igazán szeretem ha újra melegedik a időjárás pedig ez történt . 15-20°C környékén járunk
btw
Floridában mikor van igazán rossz időjárás? :D Mindig 25 fok van?

(#142) talmida válasza Gergő_ (#141) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Hogy mi a rossz idő, az relatív,....kinek mi a rossz? :F A hőmérséklet nem minden. Van humidity is. :D ..vagyis páratartalom. Télen az nincs, tehát van, akinek az a jó.

Januárban kb két hét az, ami hőmérsékletileg elég durva éjjel. Dél körül viszont itt soha nincs fagy. Legalábbis amióta mi itt lakunk, én nem emlékszem egy télre sem, amikor nappal fagyott volna. Sőt, még a téli hónapokban is elég szépen fölkúszik a hőmérő higanyszála, mert általában hétágra süt a nap.

De azon a kb két hét alatt is, azok az éjjeli, pár órás fagyok is rendesen haza tudják vágni a trópusibb növényeket. Nekünk tavaly elfagyott néhány szép növényünk :O ..., ráadásul márciusban, ha jól emlékszem, :(..a global warming jegyében. :DDD

..de nincs nagy kabátunk..mármint olyan igazi télikabátunk nincs, mert két hétre minek? Igazából csak engem zavar a hideg, a többiek jól bírják, sőt, szinte élvezik a hűvösebb időt.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#144) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hova lett a 143-as hozzászólás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#145) Ice!? válasza Vakegérke (#144) üzenetére


Ice!?
őstag

Enyém volt a kérdéses hsz. Töröltettem, mert nem ide szerettem volna írni.:B

(#146) Vakegérke válasza Ice!? (#145) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi a választ.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#148) Vakegérke válasza ,,no name" (#147) üzenetére


Vakegérke
veterán

Válaszokat ígértél, helyettük törölted írásodat. Nem baj, Te dolgod. Én viszont befejeztem a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#149) Killing


Killing
addikt

Ne hagyjuk ezt a gyöngyszemet meghalni!! :D :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#150) Vakegérke válasza Killing (#149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én éltetném, ha törődnél azzal, amit megteremtettél. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Killing:] :D
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.