Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) xlinux


xlinux
tag

Nem szeretnék túl okos lenni ebben a témában. De vidéken a magyar emberek többsége a minimálbéren teng. Ha az lenne a célja a T-mobilnak, hogy minél több élőfizetőt megkapjon akkor ahhoz, az árait is lent kellene tartania.

Mert egyrészt a konkurencia nem fogja ölbe tett kézzel nézni az árak változását valószínű alá fognak menni. Így új élőfizetőket veszthetnek. Már csak azért is mert van a T-mobilnál olcsóbb elfőzetői szerződés.

Másrészt így a régi vevőiket is elvesztheti. Én például már westel900-óta mióta van mobilhálózat Magyarországon ennél a cégnél vagyok - most nem nem szeretném taglalni, hogy milyen változásokon ment keresztül a cég - de engem is felbosszant ez az üzletpolitika. Hozzá vagyok szokva az évenkénti mobil cseréhez de a tavalyi évben is megszívtam velük. Vártam, hogy majd lejjebb mennek az árak a nyáron és nem. Inkább mindig feljebb és feljebb kúsztak egészen a decemberi akciókig kellett várnom.
Ennek a cégnek eddig az volt az egyik legkiemelkedőbb erőssége, hogy olcsón és kamat mentesen adják a készülékeket ezért nem volt annyira fontos sokszor az előfizetői szerződés, most már én is nézegetem a konkurenciát mert, hát nem mindegy.

Már csak azt nem értem - ha valaki meg tudja nekem mondani, biztos okosabb lennek - hogy mi határozza meg hogy 19 vagy 24 hónapos részletre adják a készülékeket? Ez milyen üzletpolitika határozza meg? :F

Na egy szó is száz, ahogy itt már többen írták ez az üzletpolitika hosszútávon szerintem sem vezet jóra se Nekünk se a cégnek. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.