Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nobiand


nobiand
aktív tag

Z3C nem kicsit drágult. Nem értem ezeket az árakat..

(#2) batai15


batai15
félisten

Szerintem p9 nincs rossz áron. Azt hiszem még talkband 2 is jár mellé

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

A P9 kártyás ára nagyon jó. De a G5 sem panaszkodhat. :)

(#4) atike


atike
nagyúr

Piros pont a két nagyágyúért. Na de az árak... :)

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Uj magenta1-el Move M ATK es afelett -50ruppo a huawei es samsungokbol, azert emeltek meg.

(#6) Richie86


Richie86
senior tag

Ezek hülyék? Drágítanak? Ilyet ép ésszel hogy tehetnek meg? Persze, annyiért adják amennyiért akarják, de normális cégnél az árak nem emelkedni, hanem folyamatosan csökkenni szoktak...

(#7) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Mik ezek az árak, végem. :D M4 aqua 89 ezer.

(#8) Eldo


Eldo
csendes tag

Ezek barmok.
Digi igazán jöhetne negyediknek :))

(#9) kortic válasza Richie86 (#6) üzenetére


kortic
tag

Ha elég jó a kereslet a telefonokra, akkor egy enyhe áremelés után is meg fogják venni a vásárlók. :K

pl a Lumia 550 és 640 is drágult, tuti viszik mint a cukrot ;] ;]

Vagy gyengült a forint és így kompenzálnak :DDD

A topkhoz: tetszik a P9 és a G5 ára :C , de a többi készülék és árváltozásaik valahogy nem hatottak meg.

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#10) scbb


scbb
tag

Érdekes, hogy továbbra sincs 650, gondolom túlvállalták magukat 640-el és még nem fogyott el. Csak az lesz igazán vicces, hogyha nyár elején bevezetik indulóáron, amikor a függetlenek már 50K körül lesznek :D

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#11) Richie86 válasza kortic (#9) üzenetére


Richie86
senior tag

Igazából nekem mindegy is, mert egy darabig nem tervezek telefonvásárlást (ha terveznék, sem a felsorolt modellek egyikét), de akkor is bicskanyitogató az ilyesmi. Főleg, ahogy a cikkben is említik, akik pl. Z3 Compactot akarnak... Gondold el, lehet van aki pl. gyűjtött/félretett rá adott díjcsomaghoz, hogy megvehesse, most lett meg az összeg, erre rádurrantanak ~30 ezret az árára... Az most agyvérzést kap ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) bostone


bostone
addikt

A mate 8 elérhető volt 15% online kedvezménnyel. Xs előfizetéssel az 144000-et jelentett, most ismét visszakúszott 169-re. Hm...

(#13) zaskar


zaskar
senior tag

Amennyi most a Z3C, annyiba szabadna kerülnie a Z5C-nek. Utóbbiból karácsonykor kiszórtak egy nagyobb mennyiséget féláron, annyit biztosan megért. Én is vettem egyet, de egy hónap után megváltam tőle...164 ezer Ft irreálisan magas ár egy Sony-ért, aminek azért vannak hibái.

[ Szerkesztve ]

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A Sony-k és a Samsungok még mindig elég drágán kelletik magukat, ellenben a P9 és a G5 nyitóára nem vészes.

(#15) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tuti,hogy kuplungosak ott a T-nèl:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) gutriqper


gutriqper
tag

Nagyon jó nyitóárak ezek. Nagyon tetszenek!

(#17) madstunt válasza nobiand (#1) üzenetére


madstunt
addikt

Z3C nem kicsit drágult. Nem értem ezeket az árakat..
Totál mindegy mennyit drágul a Z3C, mivel úgy sem kapni nagyon AFAIK már, a Sony is leállította a gyártását jó ideje.

(#18) ORCA58


ORCA58
addikt

Ezeknek elment az eszük? Ki az a marha aki aláír 2 évet úgy, hogy piaci árnál 25%-kal drágábban vehet telefont?
Az hiszik, hogy mert nekik a mi pénzükből egeket verdesi a fizetésük, majd mindenki 200 ezres telefont vesz 170-ezres előfizetéssel?
Amit a Huawei Y-5 árával műveltek az egészen biztos guinness rekord! 37 800 FT ?????? :Y

[ Szerkesztve ]

(#19) scbb válasza ORCA58 (#18) üzenetére


scbb
tag

Nyugodj meg sokan veszik. Van részletfizetés, ez a titok. Ha mindenkinek olyan telefonja lenne, mint amit az életszínvonala/jövedelme alapján reálisan megengedhetne magának, nem sok topkészülék fogyna és mindenki kb Y5-el rohangálna. A trükk ebben, hogy a részletfizetéssel elhiszik az emberek, hogy nekik erre telik. Végülis a 100 ezres fizuból futja a az 7-8 ezres törlesztőre, de jellemzően azt nem gondolják végig, hogy összesen kb 2 havi fizetésükért veszbek egy olyan eszközt ami nagyon hamar amortizálódik. Sajnos kishazánkban a béka segge alatt van a pénzügyi kultúra.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#20) #22743424


#22743424
törölt tag

A Lumia 640 online nagyon jó árban van !

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem igazán tetszenek ezek az árak. Hónapok óta várom, hogy egy típus ára lemenjen, erre még fel is emelik.

(#22) TESCO-Zsömle válasza scbb (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy ki mit engedhet meg magának, az eléggé rugalmas dolog és erősen függ attól, hogy az adott holmi beletartozik-e az illető hobbijába, mert ott, mint szabadidős/szórakoztató tevékenység, semmi sem drága, míg nem a létbiztonságot fenyegeti a kiadás.

Általános munkaerőhiány van, nem nehéz jó állást találni. Nálunk most pl raktárost keresnek bruttó 160+ kafetéria kezdővel. Abból már nem olyan nehéz félretenni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) atosan


atosan
addikt

Pl Lg Leon a mésik kettőmél cirka tizessel olcsóbb kártyásan.

Maine coon

(#24) xlinux


xlinux
tag

Nem szeretnék túl okos lenni ebben a témában. De vidéken a magyar emberek többsége a minimálbéren teng. Ha az lenne a célja a T-mobilnak, hogy minél több élőfizetőt megkapjon akkor ahhoz, az árait is lent kellene tartania.

Mert egyrészt a konkurencia nem fogja ölbe tett kézzel nézni az árak változását valószínű alá fognak menni. Így új élőfizetőket veszthetnek. Már csak azért is mert van a T-mobilnál olcsóbb elfőzetői szerződés.

Másrészt így a régi vevőiket is elvesztheti. Én például már westel900-óta mióta van mobilhálózat Magyarországon ennél a cégnél vagyok - most nem nem szeretném taglalni, hogy milyen változásokon ment keresztül a cég - de engem is felbosszant ez az üzletpolitika. Hozzá vagyok szokva az évenkénti mobil cseréhez de a tavalyi évben is megszívtam velük. Vártam, hogy majd lejjebb mennek az árak a nyáron és nem. Inkább mindig feljebb és feljebb kúsztak egészen a decemberi akciókig kellett várnom.
Ennek a cégnek eddig az volt az egyik legkiemelkedőbb erőssége, hogy olcsón és kamat mentesen adják a készülékeket ezért nem volt annyira fontos sokszor az előfizetői szerződés, most már én is nézegetem a konkurenciát mert, hát nem mindegy.

Már csak azt nem értem - ha valaki meg tudja nekem mondani, biztos okosabb lennek - hogy mi határozza meg hogy 19 vagy 24 hónapos részletre adják a készülékeket? Ez milyen üzletpolitika határozza meg? :F

Na egy szó is száz, ahogy itt már többen írták ez az üzletpolitika hosszútávon szerintem sem vezet jóra se Nekünk se a cégnek. :(

[ Szerkesztve ]

(#25) scbb válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


scbb
tag

110 nettóból spórolni? Abból egy albit nem lehet fenntartani, nemhogy hitelre mobilt venni.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#26) SonyNex7 válasza batai15 (#2) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Bizony hogy nincs p9 140e g5 160 az 5400Ft előfizum mellé ami nagyon korrekt főleg a p9 esetében ajándék talkal.
Ami nagyon durva a p9 esetében 3év ,3hó készülék,3hó kijelző garancia.
Az a szomorú hogy még van 1 évem a 6s-el...na de majd jövőre a P10.

(#27) TESCO-Zsömle válasza scbb (#25) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van szoba már 15/hó-ért is, szóval ha spórolni akarsz, akkor bőven megoldható. ;)

Nyilván valahol kompromisszumot kell kötni, de nagyon sokan vannak, akik bruttó 110-ből hozzák ki havi szinten a megélést és még abból is félre-félretesznek.

A Nettó 110-ből pedig jó esetben nem kell kajára költened, mert azt kihozod a kafetériából.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) hemaka válasza scbb (#25) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az emberek nagy resze nem igy gondolja. A telefon mar szinte letszukseg, azt bamuljak egy fogdossak egesz nap, ezert megveszik kamatmentes reszletre, mert nekik kell egy pont. Nem merlegelnek, mert ott egy lehetoseg es kesztetest ereznek, foleg ugy, ha a kezukbe is foghatjak a kutyut.

(#29) kerxy válasza hemaka (#28) üzenetére


kerxy
senior tag

Mókás, Grand Prime akcióban Auchanban 39999. De még akció nélkül is olcsóbb, mint itt (49999), úgy hogy az legalább független...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.