Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Első rész nagyon jó volt, szóval én azt mondom jöhet. :)

Live-Die-Respawn

(#2) saelin


saelin
veterán

Csak én voltam olyan hülye, hogy rákattiontottam a képre, és vártam hogy betöltse a videót?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) oriic válasza saelin (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#4) james001


james001
veterán

Jó volt az első rész,bár baromi nehéz volt. Meg a legnagyobb baja az volt hogy nem volt védekezés csak parry,így sok ellenfél eléggé idegölő volt. Főleg Monsoon... Ott meghalt pár agysejtem :D
Mindenesetre én kíváncsi lennék egy második részre :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) oriic válasza james001 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én végigdaráltam az összeset, de a főboss az kicsinált párszor. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) tomas51 válasza saelin (#2) üzenetére


tomas51
senior tag

Nem. :D

(#7) james001 válasza oriic (#5) üzenetére


james001
veterán

Na igen Armstrong se volt könnyű,de én valahogy Monsoon-on többet szenvedtem. Ráadásul ugye kétszer is ki kellett nyírni... :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) oriic válasza james001 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:D Na hja, nála még a Metal Gear EXCELSUS is könnyebb volt...

Live-Die-Respawn

(#9) Mister_X válasza james001 (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én Monsoonnál tanultam meg blokkolni a játékban :DDD Utána vezettül könny lett az egész (PC 900p @ 60FPS rulz), egyedül az EXCELSUS-szal szenvedtem meg, mert azt ugye nem mindig lehetett blokkolni. Utána végigtoltam egy fokkal nehezebben, Desperado skinnel meg karddal és az EXCELSUS-nél adtam fel. A csúcs a játékban Sam és Raiden párbaja, majd úgy az egész Armstrong bossfight (átvezetőkkel - amikor "összeszedte" és leporolta Raident, hát szakadtam a röhögéstől) volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) ekko98


ekko98
tag

Valóban a legjobb boss fight Sam-é volt annak a zenéje még most is valami elképesztően király :D

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#11) AS


AS
félisten

Nagyon imádtam ezt a játékot :) Boss ifgtok nagyon jók voltak csak rövid volt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Xaels


Xaels
félisten

Ebből jöhet még. Az első is brutál jó volt a maga mműfajában na meg, hogy volt PC port is így szerencsére tudtam vele játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Eversmann válasza Xaels (#12) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Jöhet, imádtam :DD Bár szerintem ezt már csak Easy-n kezdem el, Mediumon nyomtam, de a főboss megakasztott :DDD

Life is better with a Titan

(#14) Something_ válasza oriic (#5) üzenetére


Something_
őstag

Az izmos politikuscsávót nem bírtam legyőzni, pedig a játék nagyon bejött. Kikapcsolódós kaszabolós.

(#15) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Nem is számolnom hányszor játszom végig.. Ideje a második résznek! 😀😀 A kedvencem! Ez a hír csak hab a tortán!! 👍👍

(#16) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ennek semmi köze a metal gear solidnak, csak a nevével akarnak eladni egy hülye össze-vissza kaszabolós játékot

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#17) oriic válasza VictorHUN (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy nincs köze hozzá, spin-off, mellékág, ezért is nincs benne a nevében a Solid. :) Hack&Slash a javából, Bayonetta 2 mellett talán az egyik legjobb ami az elmúlt években készült.

Live-Die-Respawn

(#18) leeka


leeka
tag

Azért nagyon nehéznek nem nevezném, nem egy Ninja Gaiden.
3-nap alatt megvolt, NG első részét X-en volt vagy egy hónap mire végig szenvedtem...
Mellesleg tényleg lehetett volna tartalmasabb, több VR küldi, több dlc.
Metalból sose elég :DD

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.